close

Komerčné články

Komerčné články

Originálny darček pre každého superhrdinu

Obrázek1


Chceli by ste potešiť svojho brata, kamaráta či priateľa? Vymýšľanie originálnych darčekov ide niekedy ťažšie, než by sme chceli. Snažíme sa, aby sa darček páčil a aby si našiel aj svoje využitie. Povedzme si úprimne, každý muž aspoň raz zatúžil byť na chvíľu superhrdinom. Tak prečo nedarovať originálne darčeky od DC Comics? Ak aj vy hľadáte darček pre muža, máme pre vás riešenie.

Kvalita a jedinečnosť

Originalita sa vždy vypláca. A ak sa navyše spája aj s kvalitou, nie je nad čím premýšľať. Vhodným darčekom pre muža môže byť práve spodná bielizeň či ponožky s motívmi obľúbených superhrdinov. Ak chcete svojho hrdinu viditeľnejšie, tak si určite zadovážte tričko so superhrdinom. Či už Batman alebo Superman, na svoje si príde každý fanúšik.

Originálne Batman ponožky

Darovať môžete napríklad Batman ponožky, ktoré sú nielen pohodlné, ale aj originálne. Všetky ponožky od Dedoles sa vyznačujú špecifickou vlastnosťou. Všetky motívy, a teda aj Batman ponožky, sú nezvyčajné tým, že každá ponožka z páru má svoj vlastný dizajn. Aj napriek tomu spolu tvoria dokonale zladený pár. Všetky ponožky sú vyrábané z kvalitných materiálov a tak zaručujú maximálny komfort pre nohy. Zároveň si môžete byť istí tým, že vám vydržia dlhodobo. Ponožky sú navyše malý darček, ktorým určite nič nepokazíte. Kto by predsa nenosil ponožky?

Superhrdina pre každého

Okrem Batman ponožiek nájdete v ponuke od Dedoles množstvo iných produktov, ktoré sa hodia ako skvelý darček pre muža. Okrem motívov Batman nájdete zo série superhrdinov napríklad aj motívy Superman. Či už budete vyberať ponožky, spodnú bielizeň alebo aj tričká, s veľkosťou ponuky budete určite spokojný.

Takýmto originálnym darčekom potešíte nielen fanúšikov superhrdinov, ale aj milovníkov pohodlia a kvalitných materiálov. Darčeky od DC Comics sú skvelou voľbou, ak chcete potešiť svojho kamaráta, brata či priateľa niečím originálnym. Umožnite svojim blízkym vašim darčekom vstúpiť do komiksového sveta superhrdinov a zažiť, aké je to byť aspoň na chvíľu Batman či Superman.

Čítajte viac
Komerčné články

Ako prežiť vianočný zhon bez nepríjemnej únavy?

12515-naturvita-banner-biosil-sk

Vianoce sa pomaly blížia, vy na poslednú chvíľu zháňate darčeky, dokončujete veci v práci, či prežívate prvé skúšky v škole. Sprievodným javom takéhoto zhonu je nežiadúca únava, ktorá prichádza v najnevhodnejšej chvíli. Ako ju rýchlo poraziť?

Odpoveď na túto otázku až tak náročná nie je. Väčšina ľudí porazí únavu tradičným riešením – kávou. Povedzme si však na rovinu, káva je síce najobľúbenejším, no nie najlepším „životabudičom“ pod slnkom. Len si vezmime, že nie každému káva chutí. Čo robiť v takom prípade? Populárnou modernou možnosťou sú rôzne energetické nápoje, ktoré však tiež prinášajú viaceré záporné vlastnosti – príliš veľa chémie a záťaž na srdce, ktorá sa pre mnohých ľudí stala smrteľnou. Keď sa vrátime späť ku káve, ku negatívam si treba zarátať aj skutočnosť, že príprava kávy zaberie nejaký ten čas, plus, potrebujete určité vybavenie. Za volantom si kávu jednoducho nespravíte. A keď tú kávu už spravíte, musíte väčšinou nejaký ten čas počkať, kým trochu vychladne. Nuž, nie je to najvýhodnejšie riešenie…

Kofex – káva v tabletách bez nevýhod

Moderná doba so sebou prináša mnohé moderné riešenia, medzi ktoré patria výhodné doplnky stravy vo forme tabliet. Tak sa dostávame k prípravku Kofex. Ten síce nie je doplnkom stravy, no je veľmi účinným „životabudičom“. Tablety Kofex totiž obsahujú kofeín, presnejšie povedané, kombináciu prírodného kofeínu z guarany a čistého kofeínu. Množstvo v jednej tablete je presne vypočítané, aby vás nabudila tak dobre ako káva, no zároveň aby nespôsobovala závislosť. Kofex je tak veľmi bezpečný a nemusíte sa obávať žiadnej závislosti či iných sprievodných ťažkostí. Tablety môžete nosiť stále pri sebe a užiť ich kedykoľvek, keď budete potrebovať rýchlo potlačiť únavu.

Tablety Kofex zoženiete v e-shope Greenlike.sk. Tak neváhajte a porazte predvianočnú únavu rýchlo a jednoducho!

Čítajte viac
Komerčné článkyNezaradené

Urbex v Bratislave. Je legálny?

no thumb

Jeden z najväčších fenoménov dnešnej doby. Inak sa dá označovať ako infiltrácia alebo celým názvom Urban exploration.

Jednoducho povedané sa jedná o preskúmanie opustených miest, tovární, objektov alebo chátrajúcich budov, ktoré vytvoril človek.

Hlavným problémom je to, že tieto objekty nie sú ľahko prístupné a väčšinou sa jedná o miesta, kam sa ľudia normálne nedostanú. Hneď na úvod treba povedať, že vo väčšine prípadov sa jedná o nebezpečnú a ilegálnu činnosť.

Máme niekoľko “druhov” urbexu. Niekto sa zameriava na ktoré spadli budovy a továrne, iné zase láka infraštruktúra, teda miesta, ktoré nie sú ľahko prístupné, ale poskytujú nám zaujímavý pohľad.

Bratislava je na túto aktivitu priam stvorená.

Najznámejšie ciele sú napríklad nemocnica Rázsochy, stanica metra Janíkov dvor v Petržalke, kúpele Grössling či areál Istrochem.

Ak plánujete výlet do hlavného mesta na Urbex a hľadáte hostel v Bratislave, nezabudnite zvážiť či je lokalita pre vás čo najviac výhodná a či cena za zahrnuté služby hostela nie je príliš vysoká.

Čítajte viac
Komerčné články

Aké môžu byť príčiny problémov s erekciou?

no thumb

Problémy s erekciou dokážu potrápiť takmer každého muža. S neustupujúcimi problémami sa muži dostávajú ešte do väčších depresií a časom môže hroziť úplne odlúčenie od partnerky. Aké ale môžu byť príčiny problémov s erekciou? 

Zlé stravovanie 

Väčšina z nás, a to nielen muži, niekedy nemajú čas pripraviť si chutné domáce jedlo. Stravujú sa v reštauračných zariadeniach, kde nevedia 100% potvrdiť čerstvosť potravín. Zlé stravovacie návyky môžu spôsobovať problémy s erekciou. Ak sa chcete týchto problémov zbaviť, musia upraviť svoj jedálniček a jesť viac čerstvých potravín, predovšetkým ovocie a zelenina, ktorý majú priaznivý vplyv na kvalitu erekcie. 

Odporúčame vám vyhnúť sa vyprážaným, fermentovaným potravinám a dbajte predovšetkým na čerstvosť. Jedávajte pravidelne päť porcií denne a neprejedajte sa. Úplne sa vyhýbajte fast foodom. 

Stres 

Spúšťačom mnohých zdravotných problémov je stres. V prípade problémov s erekciou to môže byť problém, nakoľko každý zdravotný problém nás dostáva do úzkych a sme neustále po vplyvom stresu. Ak sa naučíte vyhýbať stresovým situáciám, zlepšenie erekcie zbadáte takmer okamžite. Vyrovnaný muž, ktorého nič nerozhodí, má kvalitnejšiu erekciu ako muž, ktorí je vystavovaný stresovým situáciám. 

Užívanie liekov 

Príčinou môže byť aj užívanie niektorých liekov. Ak máte problémy s erekciou, informujte sa u lekára, resp v lekárni, či lieky, ktoré užívate, nemajú nepriaznivý vplyv na vašu erekciu a spôsobujú vám problémy s erekciou. 

Minimum pohybu 

Ak sa všade presúvate autom a máte sedavé zamestnanie, aj to môže byť príčinou vašich problémov. Venujte sa nejakému športu a pravidelne sa hýbte. Pravidelným pohybom predídete závažným problémom s erekciou. 

Ak ste vylúčili všetky možné príčiny, odporúčame vám dať si prekontrolovať štítnu žľazu. Niekedy nesprávne fungovanie štítnej žľazy môže byť príčinou vašich problémov.

Čítajte viac
Komerčné články

Ranné rituály, ktoré by ste mali praktizovať každý deň

no thumb

Rána, najmä tie pondelkové, bývajú kruté. Vstávať sa nám nechce a pri pomyslení na pracovné úlohy, ktoré nás v práci čakajú a nevyhneme sa im, sa nám chce zaliezť naspäť pod perinu.

Ak patríte medzi spachtošov, rána budú pre vás bývať ťažké. Ak však skúsite tieto ranné rituály, uvidíte, že sa budete cítiť lepšie. 

Ranná rozcvička 

Ak pracujete v kancelárii, celé dni strávite sedením. Tým, ktorí pracujú v kancelárii, ale aj manuálne pracujúcim odporúčame pravidelne cvičiť vždy ráno po prebudení. Naštartujete látkovú výmenu a rozhýbete unavené a stuhnuté svalstvo.

Pár minút rannej rozcvičky vám pomôže dobiť energiu a mnohým aj prebrať sa. Gurmánska káva je ale jediné, čo dokáže 100% prebrať. 

Zdravé raňajky 

Vyhnite sa fermentovaným potravinám, salámam, klobásam a iným ťažkým jedlám a pripravujte si zdravé raňajky. Pre zlepšenie trávenia odporúčame ovsené vločky, resp. špaldové vločky. Pripravovať si môžete ovsenú kašu, na ktorú si potom poukladáte sezónne ovocie a máte chutné zdravé raňajky.

Čo sa týka pečiva, odporúčame si skôr robiť vlastné pečivo. Takto viete, čo si do pečiva dáte a viete, že vám neuškodí. 

Šálka dobre kávy 

Väčšina ľudí má tendenciu piť kávu vždy pred raňajkami, pričom si neuvedomujú, že si zaťažujú žalúdok a celé tráviace ústrojenstvo. Ak ste kávičkár a vyberáte si len tú najlepšiu pražiareň kávy, kávu si varte vždy až po raňajkách. 

O pozitívach kávy sa čo to popísalo. Hovorí sa o nej, že je vhodná ako prevencia proti cukrovke, Parkinsonovej chorobe, Alzheimerovej chorobe, znižuje riziko rakoviny, zoštíhľuje a udržiava pleť zdravú a sviežu. Pitie kávy si však nechajte na pokojnejšiu chvíľu. V žiadnom prípade nepite kávu „za jazdy“. Sadnite si, vychutnajte si každý dúšok.

Čítajte viac
Komerčné články

Šperky, ktoré sa hodia ku všetkému letnému oblečeniu

no thumb

Obdobie nosenia krátkych topov, kraťasov, tielok a vzdušných topov je už tu a určite sa už neviete dočkať, kedy svoje nové letné kúsky ponosíte na letnej dovolenke pri mori.

Viaceré ženy, ale aj muži si nevedia kombinovať šperky s letnými outfitmi. Aké šperky s vám hodia k letnému oblečeniu? 

Dámske štýlové náušnice Tommy Hilfiger, džínsové kraťasy a jednoduchý top 

Bežným a azda najobľúbenejším letným outfitom u žien budú džínsové kraťasy a jednoduchý top. Keď si k nim zladíte štýlové náušnice Tommy Hilfiger, nebude vám nič viac chýbať. V ponuke náušníc od tejto značky nájdete minimalistický, ale aj výraznejšie do detailov spracované náušnice, ktoré dokážu zastúpiť aj iné šperky. Keď si vlasy vypnete, necháte ich krásne vniknúť. 

Pánske náramky Tommy Hilfiger a elegantné nohavice s polokošeľou 

K ležérnym outfitom, ako je napríklad aj tento, sa skvele hodia aj náramky od tejto značky. Pánske náramky Tommy Hilfiger odporúčame mužom kombinovať so športovým outfitom, ale hlavne s elegantnými pánskymi nohavicami, resp. kraťasami s koženými opaskami a s elegantnými polokošeľami, resp. košeľami s krátkymi rukávmi.

V ponuke náramkov od Tommy Hilfiger si vyberú aj ženy. Výber pánskych náramkov Tommy Hilfiger je však bohatší.

Ak chcete byť trendy aj počas najväčších horúčav, neodmietajte pánske náramky od Tommy Hilfiger. 

Drevené dámske šperky a dlhé letné šaty 

Okrem štýlových značkových šperkov od Tommy Hilfiger vám odporúčame kúpu štýlových drevených šperkoch. Na internete nájdete množstvo zaujímavých výtvorov lokálnych hand made výrobcov drevených šperkov. V letných mesiacoch tieto šperky vynosíte k dlhým letným šatám, ale aj k voľným tunikám. 

Dámam odporúčame ešte kúpu folklórnych náušníc a dámam, ktoré milujú extravaganciu a výrazné doplnky zase šujtášové náušnice.

Skvelé šperky však nájdete medzi známymi značkami šperkov, medzi ktoré radíme aj vyššie spomínané šperky od Tommy Hilfiger.

Čítajte viac
Komerčné články

Recept na šťastný partnerský život

no thumb

Každý z nás túži p krásnom, zdravom vzťahu. Chceme, aby všetko klapalo, aby sa nm krízy vyhýbali a aby sme sa nikdy nedostali do situácie, kedy budeme musieť riešiť neveru. Žiaľ, vzťahy sú dnes chladnejšie, povrchnejšie a recept na šťastný život túži poznať mnoho žien, ale i mužov.

Chcete poznať recept na šťastný partnerský život? My vám ho prezradíme. 

Komunikácia ako základ funkčného vzťahu 

Ak chcete mať šťastný partnerský život, dôležité je komunikovať. Komunikácia je základným pilierom zdravého, šťastného a fungujúceho vzťahu. Ak partneri pred sebou niečo zatajujú, vyhýbajú sa riešeniu problémov, ich vzťah začne postupne chladnúť a postupne dôjde do štádia, že už nebudú vedieť nájsť východisko a jediným prijateľným riešením bude trvalé odlúčenie.

Komunikujte s partnerom/ partnerkou za každých okolností, aj vtedy, keď sa jedná o závažný problém, o ktorom by ste sa najradšej s nikým nerozprávali.

Nešetrite komplimentami 

Šťastný partnerský život môžu mať jedine partneri, ktorí nešetria komplimentami. Muži by mali pravidelne svojim partnerkám tvoriť básne o láske, písať zamilované odkazy, ale aj písať listy o láske. Romantika nesmie zmiznúť zo vzťahu. Jedine tak budete mať šťastný partnerský život. 

Nájdite si spoločné aktivity 

Čítať citáty o láske je milý prejav lásky, avšak bez spoločných aktivít by se váš vzťah nedokázali udržať. Nájdite si spoločné aktivity, ktoré budú baviť oboch partnerov naraz. Samozrejme, každý partner a partnerka by mali mať aktivity, ktorým sa budú venovať s kamarátmi, či kamarátkami. Je však dôležité, aby ste mali aj spoločné aktivity.

Keďže sa budete venovať aktivitám, ktoré budete mať obaja radi, budete mať mnoho spoločných tém. 

Ak chcete zdravý partnerský život, budujte svoj vzťah na komunikácii, dôvere, láske, porozumení. Nie je nič viac ako mať pri sebe osobu, ktorá pri vás stojí v dobrom aj zlom.

Čítajte viac
Komerčné články

Nové dámske oblečenie, ktorým si doplníte letný dámsky šatník

no thumb

Leto sa už naplno rozbieha a viaceré módne domy ponúkajú medzisezónne výpredaje na letné oblečenie. Ak už dlhodobo uvažujete nad príjemným osviežením dámskeho letného šatníka, máme pre vás pár zaujímavých tipov na nové dámske oblečenie vhodné na letné obdobie. 

Dámske overaly z príjemných materiálov 

Ak nemáte v šatníku žiaden pohodlný dámsky overal, kúpte si pár dámskych overalov z príjemných materiálov. Elegantné dámske overaly odporúčame skôr na oficiálnejšie príležitosti – napríklad svadby, záhradné párty, pracovné stretnutia atď. Čipkované dámske overaly sú skôr vhodnejšie na večeru s partnerom, na rande, či do kina.

Pri výbere nových dámskych overalov sledujte predovšetkým materiál a kvalitu šitia. Odporúčame skôr jednofarebné dámske overaly, ku ktorým si môžete dovoliť aj výraznejšie šperky.

 Nové dámske topy 

Tielká a topy sú najnositeľnejším oblečením počas letných mesiacov, preto ak vo vašom šatníku nemáte kvalitné dámske topy, pár si ich kúpte. Odporúčame predovšetkým farebné s týmito vzormi – pásiky, bodky. Týmito vzormi nič nepokazíte, práve naopak, vyniknete.

Aj pri dámskych topoch si všímajte kvalitu materiálu a kvalitu šitia. Viaceré lacné „šmejdy“ sú nielenže krivo šité, ale sú aj vyrobené z nekvalitných materiálov. Odporúčame predovšetkým 100% bavlnu, 100% organickú bavlnu a ak chcete chladivý materiál na horúce letné dni, uprednostnite voľné topy z kvalitného modalu. 

Kulotky – štýlové nohavice, ktoré si zamilujete 

Ak nie ste veľkými fanúšičkami sukní, ktoré cez leto viaceré ženy rady nosievajú, kúpte si štýlové kulotky. Jedná sa o rozšírené a skrátené nohavice, ktoré keď skombinujete s obtiahnutým topom alebo tielkom, vytvoríte si pohodlný ležérny outfit na bežné dni. Kulotky môžete nosiť aj do práce. Stačí, keď ich skombinujete s elegantnými dámskymi mokasínami, poprípade sandálmi na platforme.

Čítajte viac
Komerčné články

3 tipy, ako si vybrať dobré dámske kabelky  

no thumb

Sú nevyhnutnou súčasťou výbavy každej ženy a pri kúpe sa častokrát necháme zlákať prvým dojmom. Kúpime si kabelku, ktorá dobre vyzerá, pričom kvalita je na nízkej úrovni.

Ak si plánujete ešte pred odcestovaním na letnú dovolenku kúpiť nové dámske kabelky, pri výbere sa držte týchto rád. 

1. Na akú príležitosť plánujete kabelky nosiť? 

V prvom rade je potrebné ujasniť si, na aké príležitosti plánujete nové kabelky nosiť. Ak hľadáte kabelky do práce, odporúčame skôr väčšie kožené kabelky ideálne obdĺžnikového tvaru s dostatočným množstvom vnútorných vreciek. Ak hľadáte kabelky na svadbu, rodinnú oslavu, či ples, odporúčame kvalitné listové kabelky neutrálnych farieb.

Ak by ste však túžili po obyčajnej kabelke, ktorú by ste nosili pri akejkoľvek príležitosti, odporúčame kožené crossbody kabelky s kvalitným zapínaním. Vždy pred kúpou kabelky si ujasnite, na aké príležitosti chcete kabelku nosiť. 

2. Farba kabelky musí byť ľahko kombinovateľná 

Ak si chcete vybrať dobrú kabelku, s ktorou budete spokojní, vyberajte si takú, ktorá bude ľahko kombinovateľná. Je dôležité, aby ste novú kabelku mali s čím skombinovať. Preto sa odporúčajú práve neutrálne dámske kabelky, ktoré skombinujete s takmer všetkým oblečením, čo máte v šatníku. Ak máte predsa len radšej farby, vyberajte si skôr pastelové farby. Sú jemnejšie a nebijú tak do očí ako neónové farby. Farebne neutrálne dámske kabelky vysokej kvality nájdete v širokej ponuke nadčasových talianskych kabeliek, ktoré sú vyrobené z prémiovej kože.

Odporúčame tieto farby – hnedú, béžovú, čiernu, tmavo sivú, svetlo sivú. 

3. Dbajte na kvalitné zapínanie, kvalitnú podšívku a kvalitu rúčok

 

Okrem príležitosti a farebného prevedenia si pri výbere dobrých kabeliek všímajte aj to, aké má zapínanie, akej kvality je podšívka kabelky a akej kvality sú rúčky kabelky. Práve tieto časti kabely bývajú najviac opotrebovávané a preto je dôležité pri výbere kabelky sústrediť sa práve na ne. dobré zapínanie, kvalitnú podšívku a kvalitné rúčky majú ale kabelky z kvalitnej kože. Kabelky z lacných syntetických materiálov nevydržia dlho a majú nekvalitné zapínanie, ktoré sa zasekáva, nekvalitnú podšívku, ktorá sa trhá a nekvalitné rúčky, ktoré po krátkom používaní začínajú praskať/ trhať sa.

Čítajte viac
Komerčné články

Ako si vybrať kvalitné sedenie do kancelárie?

no thumb

Každý podnikateľský subjekt si dáva záležať na zariadení kancelárskych priestorov. Sústreďuje sa predovšetkým na kvalitnú techniku a kvalitné police, ktoré sú prioritne určené na ukladanie faktúr a dokumentov.

Dôležitou súčasťou kancelárií sú však aj kvalitné kancelárske stoličky. Ako si ale vybrať kvalitné sedenie do kancelárie? 

Kvalitná tvarovaná sedacia časť 

Ak chcete pre seba a svojich zamestnancov kupovať kvalitné kancelárske stoličky, všímajte si predovšetkým kvalitu sedacej časti a to, či je tvarovaná. Práve táto časť bude počas celej pracovnej doby najviac zaťažovaná spolu s chrbticou a preto je dôležité vyberať ergonomické sedenie. Keď si kúpite ergonomické kancelárske stoličky, ktoré majú kvalitnú tvarovanú sedaciu časť, zamestnancov zabezpečíte pohodlné sedenie, ktoré ich ochráni od bolesti chrbáta a krížovej oblasti. 

Nastaviteľná výška 

Aj keď málokde dnes nájdeme stoličky do kancelárie, ktorým sa nedá nastaviť výška, treba brať ohľad aj na toto. Keď si budete vyberať nové kancelárske stoličky, všímajte si, či je možnosť nastaviť výšku podľa potreby. Tento mechanizmus musí byť kvalitný a musí sa ľahko ovládať, aby s tým nemali zamestnanci problém. 

Kvalitný poťah 

Či už vyberáte nové kancelárske kreslá, alebo kancelárske stoličky, okrem tvarovateľnej sedačky a v prípade kancelárskych stoličiek aj nastaviteľnej výšky si všímajte kvalitu poťahu nových stoličiek a kresiel. Poťah vyberajte v takom farebnom prevedení, aké máte v logu firmy. Dôležitá je samozrejme aj oteruvzdornosť materiálu. Od toho závisí, či vám kreslá a stoličky poslúžia dlhé roky, alebo ich za pár rokov budete musieť dať prečalúniť alebo úplne vyhodiť. 

Kvalitné opierky hlavy a rúk 

Každé kancelárske kreslo alebo kancelárska stolička musia mať kvalitné opierky hlavy a rúk. Práve tieto opierky majú chrániť krčnú oblasť a ruky pred nadmerným presilovaním. Bolesti krčnej chrbtice a karpálny tunel sa pri správnom kancelárskom sedení neobjavia.

Čítajte viac
1 2 3 10
Page 1 of 10