close

Komerčné články

Komerčné články

Krb ako skvelý doplnok do domácnosti: aké prináša výhody?

no thumb

V súčasnosti existuje na internete široká škála produktov, ktoré sú odporúčané na oživenie domácnosti. Skvelým riešením je aj krb, ktorý vyniká hneď z niekoľkých hľadísk. V tomto články si povieme o najväčších výhodách.

Praskajúce drevo, prirodzené teplo domova a maximálny komfort. To všetko vám dokáže priniesť práve krb do domácnosti. Predtým, ako si ho kúpite by ste však mali myslieť na všetky potrebné produkty, ktoré je potrebné dokúpiť. Ide najmä o teplovzdušné výmenníky, ktoré sú základom celkového príslušenstva. Okrem iného, krb do domácnosti nie je až tak finančne náročný a rozhodne si ho budete vedieť dovoliť aj vy.

Jedinečná atmosféra

Nič vám v domácnosti nevytvorí tak dokonalú atmosféru ako krb. Zvuk praskajúceho dreva je maximálne upokojujúci a rozhodne vám vie vytvoriť dokonalú atmosféru. V prvom rade by ste si však mali premyslieť konkrétne miesto, kde krb uložíte. Najčastejšie to býva práve v obývacej miestnosti. Ak máte na to priestor, rozhodne choďte do toho.

Vydrží vám dlhé roky

Je dokázané, že krb vie vydržať aj niekoľko rokov. Záleží to všetko od vhodnej starostlivosti. Mali by ste sa starať aj o teplovzdušný výmenník. Všetky produkty v rámci príslušenstva je potrebné obmieňať v prípade ich poškodenia. Ak sa budete o krb starať dôkladne, máte vyhraté a vydrží vám dlho.

Investovať sa oplatí

Pravdepodobne ste už neraz počuli o tom, že do krbu sa investovať rozhodne oplatí. V tomto prípade by ste tak určite šetriť nemali. Samozrejme, to neznamená, že si teraz musíte vybrať ten najdrahší model. Ide o to, že pri lacnejších výrobkoch môže skôr dôjsť k mechanickému opotrebovaniu, poprípade vám krb vydrží výrazne kratšie. Preto neváhajte a vyberte si radšej z tých kvalitnejších modelov. Rozhodne to neoľutujete.

Čítajte viac
Komerčné článkyLifestyleMóda a štýl

4 dôvody prečo by ste mali používať pečiatku na oblečenie

no thumb

Poznáte pečiatku na oblečenie? Najrýchlejší a najefektívnejší spôsob ako označiť detské oblečenie. Toto sú dôvody prečo by ste ju mali používať.

Ak dnes potrebujete menovky pre deti, máte k dispozícii hneď niekoľko možností. Od rôznych nášiviek, cez fixky na oblečenie až po rôzne nalepovacie menovky na oblečenie. Našou obľúbenou možnosťou je však jednoznačne pečiatka na textil. Prečo je to tak? Čítajte ďalej dozviete sa viac

Kvôli týmto 4 dôvodom je pečiatka na oblečenie tá najlepšia možnosť:

Niekedy je ťažké sa v spleti možností vyznať. Väčšina rodičov vám potvrdí, že sa v rodičovstve stretávajú s najrôznejšími situáciami denne a preto si občas radi nechajú poradiť a spoľahnú sa na názor skúsenejších, bez vlastného skúmania danej tematiky.

V téme označovania detských vecí máme my osobne úplne jasno. Spoľahnúť sa môžete na našu niekoľkoročnú skúsenosť a tieto body, ktoré sú pre nás jednoznačnými dôvodmi pre výber pečiatky na textil – oblečenie.

1.   Najefektívnejší spôsob označenia

Aplikácia pečiatky na oblečenie je skutočne neskutočne jednoduchá. Jediné, čo potrebujete urobiť potom, ako vám príde pečiatka domov, je odstrániť dolný kryt na pečiatke. Predtým než pečiatku odtlačíte priamo na oblečenie, skúsiť si ju pre istotu najprv na papieri.

Potom ako sa presvedčíte o tom, že kvalita odtlačku je v poriadku a zistíte, ako pečiatku nasmerovať, tak aby sa vám odtlačok zobrazil v požadovanom smere, môžete odtlačok urobiť priamo na oblečenie.

V každom prípade je vytvorenie jedného odtlačku a teda kompletné vytvorenie menovky otázka niekoľkých sekúnd. Takže aj keď budete označovať celú sadu oblečenia, zaberie vám to len pár minút. Čo je v porovnaní napríklad s takým ručným písaním fixkou alebo dokonca ručným vyšívaním menovky obrovská úspora času.

Pre efektívnosť vám doporučujeme oblečenie označiť na vnútornej strane hornej časti. V prípade vrchnej časti oblečenia je to oblasť krku a v prípade nohavíc, kraťasov či sukieň je to oblasť kostrče.

2.   Trvácnosť

Ďalším dôvodom, pre ktorý je dobré vybrať si pre označenie oblečenia pre deti práve pečiatku na textil, je veľká trvácnosť odtlačkov. Jeden odtlačok vydrží až 50 vypraní. S jedným náhradným atramentom, ktorý je zadarmo, vám pečiatka vydrží až na 1000 odtlačení.

Ak ste sa to náhodou snažili teraz prepočítavať na presný časový údaj, je to tak, vydrží vám proste celé roky. Veľmi pravdepodobne vám vydrží na celé “označovacie obdobie” života vášho dieťatka.

3.   Kvalita a krása

Pečiatka nás dostala aj svojou prvotriednou kvalitou a tiež vysoko estetickým prevedením. Hneď na prvý pohľad je jasné, že materiál, z ktorého je pečiatka vyrobená je prvotriedny a nešetrilo sa ňom. V žiadnom prípade to nie je kus ľahkého plastu s nekvalitnou farbou a nevkusným obrázkom a písmom. Je to úplne opačne.

Samotný tvar razítka má veľmi zaujímavý a originálny dizajn. Razítko si môžete vybrať v tvare pandy, sovy, mačiatka alebo veveričky a jeho prevedenie je skutočne podarené. Vysoká kvalita použitej farby je očividná hneď pri prvom použití.Odtlačok pečiatky má jasné kontúry, nerozmazáva sa a nerobí šmuhy.

Rovnako sa nám veľmi páči štýl vybraného písma pre text razítka. A nakoniec obrázky, ktoré si môžete vybrať a doplniť tak text razítka sú tiež veľmi vkusné a štýlové.

4.   Personalizované pečiatky na mieru

Posledným bodom prečo si vybrať práve pečiatky na textil je to, že sa vyrábajú skutočne na mieru. To znamená, že si ich (samozrejme v rámci určitých možností) môžete personalizovať podľa vašich predstáv. Okrem už spomínaného tvaru pečiatky je na vás akú farbu atramentu si zvolíte, aký text bude vaše razítko obsahovať a tiež aký obrázok si k tomutu textu vyberiete.

  • Čo sa týka farby atramentu, na výber máte klasickú čiernu, ale aj veselšie verzie a to modrú a červenú
  • Ideálny text razítka je samozrejme meno vášho dieťatka, ale kľudne môžete použiť aj nejakú jeho obľúbenú prezývku
  • Rovnako máte k textu na výber z desiatky obrázkov, ktoré sú rozdelené do 4 kategórií a to kvietky, detské, more, zvieratká
Čítajte viac
Komerčné článkyZdravie

Kŕčové žily: prečo vznikajú a aké sú možnosti liečby?

no thumb

Pravdepodobne ste už neraz počuli o kŕčových žilách. Možno aj vy patríte medzi ľudí, ktorí týmto ochorením trpia. Nemajte však žiadne obavy, rozhodne nie ste v tom jediní. Ide o veľmi časté civilizačné ochorenie, ktoré sa môže vyskytnúť v každom veku.

Kŕčové žily vznikajú najčastejšie na dolných končatinách, no môžu spravidla vzniknúť aj na iných častiach ľudského tela. Vo všeobecnosti platí, že toto ochorenie sa môže vyskytnúť u žien, u mužov, ale aj detí. Nezáleží tak na veku, ani na pohlaví. Dôvodov, prečo vznikajú kŕčové žily je hneď niekoľko.

V prvom rade ide o genetiku a dedičnosť. To znamená, že ak niekto z vašich predkov trpel kŕčovými žilami, pravdepodobne toto ochorenie raz postihne aj vás. Nemusí to tak však byť. Ďalším dôvodom môže byť dlhodobé státie alebo sedenie. Ak máte takú prácu, mali by ste si okrem toho nájsť aj inú fyzickú aktivitu. Kŕčové žily totiž častokrát vznikajú aj dôsledkom nesprávnej životosprávy.

Operácia kŕčových žíl

Dajú sa kŕčové žily natrvalo vyliečiť? Mnohí odborníci majú na túto otázku odlišný názor. Spravidla však platí, že operácia kŕčových žíl skutočne dokáže odstrániť kŕčové žily aspoň na určitú dlhú dobu. V dnešnej modernej dobe sa táto operácia vykonáva prostredníctvom moderných technológií.

Ide napríklad o laser, poprípade klasickú chirurgickú operáciu, ktorá je však bezbolestná. Začínajúce stavy sa dajú zvrátiť aj užívaním špeciálnych liekov. Najskôr však musíte zájsť k lekárovi. Kŕčové žily totiž môžu spôsobiť mnoho nepríjemností v podobe zápalov a zrazenín v ľudskom tele.

Nezabúdajte na prevenciu, ktorá je maximálne dôležitá. Pite dostatok tekutín počas dňa, viac sa hýbte a zdravo sa stravujte. Nepodceňte pravidelné prehliadky u lekára, ktorý vás môže zachrániť a včas odhaliť problém.

Čítajte viac
Komerčné články

Ako využiť stavebné stroje a vykopať základy pre dom svojpomocne

no thumb

Ak sa chystáte stavať dom, nebudete musieť investovať iba peniaze, ale aj množstvo času. Ak ním nechcete plytvať, mali by ste pri každej možnej príležitosti využiť schopnosti, aké vám ponúkajú stavebné stroje[1] . Nenahraditeľné sú napr. pri hĺbení výkopov na základy, o ktorom vám v článku prezradíme viac.

Zapojte do práce stavebné stroje

Samotné hĺbenie výkopov na základy môžeme rozdeliť na dve fázy. V prvej musíte nechať zhrnúť vrchnú vrstvu pôdy (tzv. ornicu). Tá je totiž príliš mäkká, nie je zhutnená a ak by ste základy položili priamo na ňu, stavba by mohla začať časom klesať.  Ornicu nevyhadzujte, ak nemusíte, ide totiž o najúrodnejšiu časť pôdy plnú organického humusu. Neskôr vám môže poslúžiť ako základ pre pestovanie trávnika, zeleniny či ovocia. Na zhrnutie ornice môžete použiť stavebné stroje  ako bager či minibager (a vhodné príslušenstvo), dozér či rýpadlo-nakladač (nazýva sa aj traktorbager).

Práca pre minibager? Stavte radšej na niečo silnejšie

V druhej fáze musíte zamerať rohy základov a podľa nich potom (nechať) vyznačiť ich hrany. Tento úkon odporúčame zveriť geodetovi, prípadne skúsenému majstrovi. Po vyznačení hrán sa bagrista môže pustiť do práce.

Na samotné výkopy nie je minibager príliš vhodný, má lyžicu s malým objemom a slabú hydrauliku. Výkop pomocou neho by mohol trvať viacero dní. Lepšou voľbou je klasický bager, ktorý môže výkop zvládnuť už za niekoľko hodín v prípade malého domu a mäkkej piesčitej pôdy. V prípade ílovitej pôdy sa práce môžu takisto natiahnuť na dni.

Neutrácajte za techniku, pomôže vám požičovňa stavebných strojov

Väčšina investícií do stavebnej techniky sa vám pri stavbe domu nevráti. Lepšou voľbou je teda požičovňa stavebných strojov, ktorá vám dodá potrebnú flexibilitu a pomôže ušetriť tým, že vďaka požičaným strojom budete môcť vykonať ešte viac prác svojpomocne.

Čítajte viac
Komerčné článkyZdravie

Snívate o štíhlejších pažiach? Poradíme, ako ich účinne schudnúť

no thumb

Ukladanie tuku v rôznych telesných partiách nie je nič prekvapujúce. Sú však miesta, s ktorými ste predtým nemali jediný problém, ale teraz sa zrazu čudujete, kde ste prišli k novým tukovým vankúšikom. Tým príkladom sú paže. V strednom veku je však tento problém častejší, než sa zdá. Tiež riešite, ako schudnúť ruky a zbaviť sa rôsolovitého efektu? Prečítajte si, ako efektívne docieliť štíhlejšie paže.

Pri chudnutí nejde nikdy len o jediné miesto, ktoré by ste mali schudnúť a spevniť. Bolo by veľmi zvláštne mať perfektne vytvarovaný zadok, ale zároveň brucho a boky, ktoré by pretekali z nohavíc. Pri riešení, ako schudnúť ruky a ramená, je potrebné zamerať sa na celé telo komplexne a chudnúť postupne na všetkých frontoch.

Ako na povädnuté paže?

Základom každého chudnutia je správny jedálniček, ktorý dá do formy telo nielen na pohľad, ale aj zvnútra. Nadmierou tukov v tele trpia aj vaše orgány. Jednoduchým posilňovaním by ste si len vypracovali svaly na pažiach, ale už by ste nedosiahli to, že schudnete ich objem. Pokiaľ to s tým, ako schudnúť ruky, myslíte vážne, pustite sa do diéty, ktorá má preukázané výsledky a ktorá pritom neohrozuje zdraviu škodlivým hladovaním alebo tým, že telu odopriete potrebné látky. To dosiahnete napr. ketodietou inak povedané bielkovinovou, nízkosacharidovou diétou.

Ketóza

Telo je zvyknuté brať si energiu na každodenné činnosti zo sacharidov, ktoré mu dodávate v jedle. Tuk predstavuje zásobáreň energie, ktorú si telo začne brať, pokiaľ sa mu nedostáva jeho primárneho zdroja zo sacharidov. Pokiaľ teda prestanete sacharidy dodávať, organizmus prejde do tzv. ketózy, čo je iný režim získavania energie uloženej v tukoch. Odpoveď na to, ako schudnúť ruky, je čiastočne na svete.

V prípade obmedzenia dodávania sacharidov telu je ale potreba byť naozaj striktná – ich príjem nesmie prekročiť 50 gramov denne. Ketóza nastúpi rýchlo. Už po 48 hodinách obvykle začínate chudnúť. Ako sa ale udržať na tejto nízkej hranici, aby ste tuk uložený v rukách naozaj schudli? Môžete vyskúšať osvedčené a certifikované proteínové pokrmy, ako je Ketomix.sk, ktoré sa ľahko pripravujú. Bývajú založené na minime sacharidov, pritom ale obsahujú potrebné množstvo látok, tak aby ste dodali organizmu všetko dôležité. Postupne si tak overíte a ohmatáte, aké jedlá si s ketodietou môžete pripraviť.

V súvislosti s tým, ako schudnúť ruky, vás môže tiež trápiť, ako schudnúť prsty. Obvykle je príčina v zadržiavaní vody a tvorbe opuchov. Doprajte si preto každovečernú aj rannú masáž. Ideálne je zaobstarať si masážnu kefku, ktorá rozprúdi krv v končatinách, a vy uvidíte efekt už za niekoľko dní.

Čítajte viac
Komerčné článkyLifestyleMóda a štýl

Športový kočík pomáha zvládať maminkám aj náročnejšie dni

no thumb

Golfové a športové kočíky sú dlhodobo obľúbené a pomáhajú maminkám neobmedzovať sa vo svojich aktivitách a zvládať aj so zatiaľ nerozchodenými deťmi všetko, čo potrebujú.

Športový kočík a golfový kočík – tieto kočíky tak trochu splývajú, ale predsa len je medzi nimi rozdiel. Športový kočík sa hodí pre dieťa od chvíle, kedy začne samostatne sedieť. Kočík s klasickou vaničkou deti staršie ako šesť mesiacov obmedzuje. Chcú mať lepší výhľad, skúmať a pozorovať. Pre tento účel je ideálnym športový kočík. Maminky dnes často volia taký, u ktorého si je možné voliť orientáciu kočíka. Dieťa môže sedieť buď proti smeru jazdy, alebo po smere jazdy. Druhá možnosť je pre deti staršie ako 8 až 12 mesiacov lepšia.

Veľmi často je športový kočík súčasťou klasickej trojkombinácie, kde je tzv. vajíčko (a súčasne autosedačka pre deti do šiestich mesiacov), klasická hlboká vanička aj športový kočík. Ale štýlové športové kočíky sa dajú kúpiť aj samostatne. Často až neskôr, ako dieťa rastie, zisťujeme, čo vlastne potrebujeme a aký športový kočík nám vyhovuje.

Pre staršie deti sa hodí golfový kočík

Nie každé dieťa dnes a denne nadšene ťapká s vami za ručičku. Naviac nie vždy majú maminky čas na takto spomalený život. Preto je ideálne mať po ruke golfový kočík. U menších detí ho zastúpi ten športový. U tých väčších je praktickým práve ľahký a skladný golfový kočík.

Neujde vaše dieťa v ZOO viac ako sto metrov? Pravidelne s dieťaťom nestíhate autobus? Je každý výlet pre vás utrpením, pretože nakoniec dieťa musíte niesť na rukách? V tom prípade ste ideálny rodič pre golfový kočík. Vďaka nemu nebudete v tak veľkom strese z neustáleho nestíhania. Golfový kočík vám umožní všetko stíhať. Nemusíte tiež dieťa nútiť k pohybu, pokiaľ preňho ešte nie je prirodzeným. Nechajte ho dozrieť. Nebojte, nakoniec vám samo naznačí, že už žiadny golfový kočík nepotrebuje.

Čítajte viac
CvičenieKomerčné článkyLifestyleŠportZdravie

Prečo vyskúšať skupinové cvičenia SM – Systém?

no thumb

Počuli ste už o SPS? Ide o rehabilitačnú metódu, ktorú vytvoril český neurológ a dnes si ju môžete vyskúšať aj vy. Metóda je neustále rozvíjaná a preto sa pacienti môžu posúvať každý deň vpred. Pre koho je určená táto metóda a prečo sú skupinové cvičenia výborným prostriedkom pre liečbu pacientov?

SM – Systém je rehabilitačnou metódou, ktorú odborníci využívajú pre liečbu pacientov už vyše tridsať rokov. Využíva sa pri liečbe skoliózy, hernie disku a aj pri ďalších diagnózach. O jej účinnosti sa môžete presvedčiť aj vy, vyskúšať treba všetko.

Samotné cvičenie totiž prepája kondičný tréning s rehabilitáciou a regeneráciou, taktiež ak už ste vyliečení, môže byť prevenciou pred opätovnou diagnózou.

Čo znamená SM?

SM predstavuje skratku pre stabilitu a mobilitu. V jednotlivých cvikoch skvelo kombinuje posilňovanie jedného svalu zatiaľ čo iné svaly relaxujú. Metóda a SM Systém cviky zahŕňajú dve časti, jednou z nich sú špeciálne manuálne techniky, ktoré uvoľnia skrátené svaly. Druhá časť je samotné cvičenie. Postupným praktizovaním cvičenia sa u pacientov aktivujú špirálne svalové reťazce, vďaka čomu sa im vycentruje chrbtica a budú mať lepšie postavenie tela. Okrem toho sa pri praktizovaní samotných cvičení naučíte aj nechať relaxovať svaly pozdĺž chrbtice, zregenerujete svoj kĺby a medzistavcové platničky a naučíte sa zdravému držaniu tela aj správnu chôdzu.

Kde môžete ísť cvičiť?

Odborníci v rehabilitačnom centre AF REHAB plne využívajú techniky a cvičenie SPS, pričom v ich starostlivosti a pod ich dohľadom sa môžete dopracovať k tomu, že vás nebude bolieť chrbtica a budete sa cítiť vo svojom tele dobre. Cvičenie môžete praktikovať v akomkoľvek veku. V ich službách nájdete aj viac o Vojtovej metóde alebo o Spiraldynamiku. Cvičte pre svoje zdravie a starajte sa o neho.

Čítajte viac
CestovanieKomerčné článkyLifestyle

Chystáte tento rok návrat k moru? To si žiada výnimočné destinácie

Happy,Traveller,Woman,In,White,Dress,Enjoys,Her,Tropical,Beach

Ak patríte k milovníkom leta a mora, zrejme práve neprežívate najlepšie obdobie. Koniec zimy je v nedohľadne a do letných dovoleniek ostáva ešte príliš veľa času. A že ste kvôli pandémii neboli posledné dve letá pri mori? Tak to už musíte mať abstinenčné príznaky!

Má vôbec zmysel rozprávať vám o kráse, ktorú ponúkajú Maledivy?

To by chcelo pri „návrate“ k moru zvoliť nejakú výnimočnú destináciu. Čo takto dovolenka na Maledivách? Táto ostrovná krajina ležiaca v Indickom oceáne južne od Indie je vysnívanou destináciou mnohých cestovateľov. A rozhodne to nie je lacný sen. Predpokladáme, že každý z vás videl množstvo fotiek z tejto destinácie a tak sa púšťať do opisov tohto raja na zemi bude asi zbytočné.

Avšak ak túžite po dovolenke v tejto jedinečnej krajine, možno by ste sa mali odhodlať a absolvovať ju, pokiaľ to je možné. V budúcnosti môžu svoju úlohu zohrať klimatické zmeny. Očakáva sa totižto, že Maledivy budú patriť k štátom, ktoré najviac zasiahnu práve zmeny súvisiace so zmenou klímy.

Karibik je celkom blízko

Minimálne jeden raj na zemi však máme aj v Európe. A nie je ani príliš vzdialený (ak cestujete lietadlom). Na mysli máme Sardíniu. Práve tento druhý najväčší taliansky ostrov je prezývaný aj Karibik Stredomoria.

Nebudeme vás presviedčať, že Sardínia sa vyrovná Maledivám, to by si väčšina z vás zrejme ťukala na čelo. Lenže dovolenka na Sardínii je aj podstatne lacnejšia, ako tá na Maledivách. A ak sa o tomto nádhernom ostrove v súvislosti s dovolenkami príliš nehovorí, možno to bude aj tým, že je takpovediac v strede medzi lacnejšími a exkluzívnejšími dovolenkami.

Sardínia skrátka nie je tak lacná, aby na ňu išiel ktokoľvek a naopak tí, čo neváhajú za dovolenku utratiť vyššiu sumu, hľadajú často exotickejšie lokality. Nič to však nemení na fakte, že v Európe krajší ostrov nenájdete.

Zdroj obrázka:

Autor: Sven Hansche / Shutterstock.com

Čítajte viac
Komerčné článkyKrásaLifestyle

Doplnky z týchto rastlín by ste mali užívať ak máte po štyridsiatke

Smiling,Happy,Healthy,Middle,Aged,50s,Woman,Holding,Glass,Of

Aby ľudský organizmus fungoval ideálne, potrebuje dostatok rôznych vitamínov, minerálov a iných látok. S pribúdajúcim vekom však môže byť čoraz ťažšie udržiavať správnu hladinu všetkých zdraviu prospešných látok.

Z Ázie do celého sveta

Preto je dôležité vedieť si pomôcť vhodnými doplnkami stravy, ktoré dodajú vášmu telu všetko potrebné. Nemusí ísť pritom o žiadne „zázračné“ novinky, ktoré sľubujú aj nemožné. Stačí sa pozrieť na to, čo používali ľudia v dávnych dobách.

Kotvičník zemný je ťahavá rastlina, ktorej účinky na vitalitu organizmu využívali v Číne už v 4. storočí. A práve piesočnaté morské pobrežia Číny a Japonska sú pravdepodobným miestom, odkiaľ pôvodne pochádza. Ide však o invazívny druh, ktorý sa postupne rozšíril do zvyšku Ázie, Európy, Afriky, Austrálie aj Ameriky, kde ho používali aj indiánske kmene.

Extrakt z tejto rastliny je nanajvýš vhodný pre ľudí po štyridsiatke. Zvyšuje libido, zdravie a fungovanie močovej sústavy, podporný účinok má aj na rast svalovej hmoty, zlepšuje celkovú výkonnosť organizmu, potláča nespavosť, depresie, napätie a podráždenosť a využíva sa aj pri liečbe aterosklerózy, ischemickej choroby srdca a vysokého krvného tlaku.

Spoznajte účinky rastliny, ktorú využívali aj Inkovia

„Starou známou“ pre ľudí je aj Maca peruánska, ktorú používali už starí Inkovia. Táto rastlina z rodu žeruchovitých, ktorá pripomína reďkovku, sa vyskytuje v juhoamerických Andách. Pre organizmus prospešná Maca je považovaná za superpotravinu, keďže je vysoko nutrične hodnotná.

Čo sa týka reprodukčného zdravia, či budovania svalovej hmoty a zvyšovaní fyzickej a psychickej výkonnosti organizmu, má podobné účinky ako spomínaný Kotvičník. Okrem toho je aj skvelou prevenciou pred rôznymi chorobami, keďže posilňuje imunitu.

Zdroj obrázka:

Autor: insta_photos / Shutterstock.com

Čítajte viac
Domácnosť & bývanieKomerčné článkyLifestyle

Idete zariaďovať interiér? Využite služby moderného interiérového štúdia

Interior,Design,Series:,Modern,Living,Room

Ceny nehnuteľností budú aj nasledujúce mesiace rásť, avšak ani to neodradí viaceré slovenské rodiny od kúpy novej nehnuteľnosti. Kým niekomu vyhovuje nehnuteľnosť v pôvodnom stave, ktorá ponúka možnosť prerobiť si ju podľa seba, iným zase vyhovuje skôr nehnuteľnosť po rekonštrukcii, ktorá ponúka možnosť okamžitého nasťahovania sa a bývania.

Ak vás ale čaká v blízkej dobe zariaďovanie interiéru, resp. jednej konkrétnej miestnosti, zvážte možnosť spolupráce s moderným interiérovým štúdiom.

Grafický návrh interiéru a realizácia interiéru podľa požiadaviek zákazníkov

Moderné interiérové štúdio pod sebou združuje šikovných interiérových dizajnérov, ktorí poznajú čo je momentálne trendy a na základe vašich požiadaviek a snov vám dokážu vytvoriť grafický návrh interiéru konkrétnych izieb, ktoré plánujete nanovo zariaďovať. Vaše požiadavky sú samozrejme aplikované do grafického návrhu interiéru. Dôležité je vytvoriť taký návrh, s ktorým budete vy ako zákazník spokojný.

Ešte pred samotným výberom interiérového štúdia vám odporúčame pozrieť si na internete zverejnené návrhy a vizualizácie jednotlivých miestností, napríklad moderných obývačiek, spální, či kuchýň.

Unikátnosť a exkluzívnosť

Výhodou spolupráce s moderným interiérovým štúdiom je aj unikátnosť a exkluzívnosť daného interiéru. Nikde inde nenájdete rovnako zariadený interiér ako bude ten váš. Nábytok bude vyrobený na mieru, do projektu budú aplikované aj vaše požiadavky a keď k tomu prirátame aj samotné bytové doplnky, projekt sa tak stáva unikátnym a samozrejme aj exkluzívnym. Interiér na mieru je možnosť, ku ktorej sa prikláňa čoraz viac ľudí. Pridáte sa k ním aj vy?

Každý z nás túži po modernom, útulnom a zároveň originálnom interiéri. Nájsť nábytok a zladiť k nemu bytové doplnky a dekorácie nie je také ľahké a práve v tomto vám interiérové štúdio môže pomôcť. Interiérový dizajnér vie, čo s čím kombinovať, čo do daného priestoru umiestniť a ako zakryť prípadné nedostatky v interiéri.

Zdroj obrázka:

Autor: Santiago Cornejo / Shutterstock.com

Čítajte viac
1 2 3 16
Page 1 of 16