close

Komerčné články

Domácnosť & bývanieKomerčné článkyLifestyle

Čistá domácnosť: Ako na to?

Husband,Housekeeping,And,Cleaning,Concept,,Happy,Young,Man,In,Blue

V súčasnej situácii, kedy nielen nás, ale aj ostatné krajiny trápi pandémia koronavírusu, sa snažíme robiť všetko pre to, aby naša domácnosť bola čistá a aby nás v nej nič neohrozovalo. O to väčší dôraz kladieme na čistenie rizikových plôch, ktoré môžu byť zdrojom nákazy, a to práve kvôli najväčšiemu výskytu baktérií.

Čo urobiť pre to, aby vaša domácnosť bola čistá?

Kúpte si čističku vzduchu

Čistú a zdravú domácnosť vám pomôžu docieliť práve čističky vzduchu. Ak si kúpite kvalitnú čističku vzduchu, môžete počítať s tým, že vzduch v domácnosti nebude ohrozovať vaše zdravie a zdravie vašich najbližších, s ktorými žijete v spoločnej domácnosti.

Kvalitná čistička vzduchu vám odstráni zo vzduchu prach, peľ, zvieracie alergény, baktérie, vírusy, cigaretový dym, spóry plesní, ale aj pachy z domácnosti.

Je to praktická pomôcka, ktorá sa zíde aj v tejto dobe, kedy nás ohrozuje nebezpečný vírus, ale ocenia ju aj v domácnostiach, kde žijú alergici.

Dezinfikujte najviac chytané plochy

Okrem čističky vzduchu je potrebné dezinfikovať najviac chytané plochy. Odporúčame vám nasadiť si latexové ochranné rukavice, ktoré vaše ruky ochránia pred chemikáliami.

Medzi najviac chytané plochy radíme predovšetkým kľučky (najmä kľučka na WC a kľučka vchodových dverí), vypínače (všetky v domácnosti), záchodové dosky, ale aj úchytky na kuchynskej linke.

Pravidelne viackrát za týždeň dezinfikujte tieto plochy a uvidíte, že riziko prenosu baktérií a vírusov medzi členmi domácnosti bude minimalizované.

Každý deň sa odporúča čistiť hlavne kľučka vchodových dverí a vypínač v predsieni.

Nárazové časté vetranie

Ak chcete mať zdravú domácnosť, mali by ste viackrát denne nárazovo vetrať. Pár minút otvorené okná dokorán vymenia vzduch a zabránia baktériám a vírusom, aby sa v interiéri množili a tým ohrozovali aj vaše zdravie.

Zdroj obrázka:

Autor: Freedomz / Shutterstock.com

Čítajte viac
Komerčné článkyMóda a štýl

Nové pánske oblečenie a pánske doplnky, ktoré by mali patriť do výbavy

Men’s,Accessories,Casual,Outfits,With,Clothing,And,Accessories,With,Space

Móda je oblasť, o ktorú sa zaujímajú predovšetkým ženy. Aj mužom ale záleží na tom, aby vyzerali dobre, avšak pri oblečení sa skôr sústredia na pohodlie ako na to, či je dané oblečenie aktuálne v móde.

Každý muž si hľadá štýl, ktorý mu pristane. Ak si chcete kúpiť nové pánske oblečenie a pánske doplnky, ponúkame vám tipy na pánske oblečenie a doplnky, ktoré by mali patriť do výbavy.

Pánske tašky cez rameno

Medzi pánske doplnky, ktoré by mali patriť do výbavy, môžeme zaradiť aj pánske tašky cez rameno. Luxusné pánske tašky cez rameno v koženom prevedení sú nadčasový a zároveň praktický doplnok. Poskytnú úložný priestor na všetky veci, ktoré muž potrebuje mať pri sebe a zároveň sú vhodné aj do práce. Môžete si do nich vložiť aj väčšie formáty a zvládnu aj väčšiu záťaž. Navyše kvalitné prevedenie kože z nich robí nadčasový kúsok, ktorý muž bude nosiť aj o pár rokov.

Máte možnosť vybrať si z menších, ale aj z väčších pánskych tašiek cez rameno. Do práce sa hodia skôr väčšie, na bežné aktivity mimo domu skôr menšie.

Pánske mikiny

Do pánskeho šatníka by sme mali zaradiť aj pánske mikiny. Trendové pánske mikiny sú nositeľné počas celého roka, okrem horúceho leta. Odporúča sa nosiť skôr neutrálne mikiny so žiadnymi, resp. s minimom vzorov a nápisov. Dajú sa kombinovať so vzorovanými topmi s krátkymi a dlhými rukávmi a môžu sa dokonca kombinovať aj s modernými polo tričkami.

Odporúčame vám kúpiť si pánske mikiny so zapínaním na zips a s kapucňami.

Teplákové kraťasy

V lete poskytnú dokonalé pohodlie a preto si zaslúžia byť súčasťou pánskych šatníkov. Odporúčame vám kúpiť si teplákové kraťasy športových značiek. Vydržia dlho, nestrácajú farbu a hlavne neroztiahnu sa po pár praniach.

Kožené pánske opasky

K doplnkom môžeme okrem tašiek priradiť aj pánske opasky. Kožené čierne, či hnedé pánske opasky môže muž nosiť k elegantným kraťasom, k rifľovým kraťasom, ale aj k dlhým džínsom a nohaviciam.

Zdroj obrázka:

Autor: Still AB / Shutterstock.com

Čítajte viac
Komerčné článkyLifestyleZdravie

Urologické problémy, s ktorými sa treba obrátiť na odborníka

Tablet,Displaying,Urinary,System,And,Stethoscope,On,Wooden,Background.,Urology

Urológia je oblasť medicíny, v ktorej prevažná väčšina pacientov sú muži. Urologické ambulancie navštevujú aj ženy, prevažne však kvôli zápalu močových ciest, ktoré sú žiaľ v dnešnej dobe rozšírené.

Keď sa ale objavia urologické problémy, sú sprevádzané väčšími bolesťami. Záleží však samozrejme o aký problém sa jedná. S urologickými problémami sa treba obrátiť na odborníka okamžite, inak sa môže priebeh choroby výraznejšie skomplikovať.

Čo najčastejšie riešia urológovia?

Aby sme si vedeli predstaviť, kedy sa obrátiť na urológa, treba vedieť, aké problémy urológovia na urológii najčastejšie riešia. Urológovia najčastejšie riešia tieto problémy – hrčka na semenníkoch, rôzne nepríjemné a bolestivé urologické zápaly (napríklad zápal obličiek, či krv v ejakuláte), nepríjemné ochorenia prostaty, problémy pri pohlavnom styku (predčasná ejakulácia, erektilná dysfunkcia), preventívne vyšetrenia prostaty a semenníkov, rôzne predzákrokové konzultácie (pred obriezkou, pred vazektómiou), liečba chronickej bolesti panvového dna, liečba bolestivého zakrivenia penisu.

Práve s týmito problémami sa najčastejšie stretávajú urológovia. Ak vás ktorýkoľvek z týchto problémov trápi, treba sa obrátiť na skúseného urológa.

Erektilná dysfunkcia

Ak by sme mali vybrať jeden z najčastejších problémov, ktoré musí urológ riešiť, bola by to práve erektilná dysfunkcia. Kým kedysi trápila predovšetkým mužov, ktorých intímny život nebol taký aktívny ako intímny život mladých mužov, vplyvom stresu a nezdravého životného štýlu však postihuje aj čoraz viac mladších mužov.

Ak sa chcete zbaviť erektilnej dysfunkcie, môžete to dosiahnuť úpravou životného štýlu a odstránením príčiny vzniku týchto problémov. Môžete ale vyskúšať aj liečbu neinvazívnou metódou fokusovej rázovej vlny.

Zdroj obrázka:

Autor: New Africa / Shutterstock.com

Čítajte viac
Komerčné článkyLifestyle

Pravidlá, ktoré by ste počas vykurovacej sezóny v byte mali dodržiavať

Hand,Adjusting,The,Knob,Of,Heating,Radiator

Vykurovacia sezóna je ešte v plnom prúde a aj keď sa blíži prvý jarný mesiac, zima sa zatiaľ na našom území drží. Vykurovacia sezóna vo väčšine pokračuje aj v marci, kedy nie sú teploty až tak vysoké, aby sme to zvládali aj bez kúrenia.

Týchto pravidiel sa počas vykurovacej sezóny v byte určite držte.

Neprekurujte spálňu

Ak chcete zvládnuť vykurovaciu sezónu v panelákovom byte, neprekurujte spálňu. Spálňa slúži na oddych, spánok a príliš vysoká teplota v tejto miestnosti môže spôsobiť nespavosť. Suchý vzduch spôsobí vysúšanie slizníc, čo vám sťaží dýchanie. Vysušené sliznice sú tak náchylnejšie na preniknutie baktérií a vírusov cez nosové dutiny do organizmu.

V spálni by sme aj počas vykurovacej sezóny mali mať príjemných 19ºC.

Ak ste zimomraví, zvoľte skôr celoročný paplón a uprednostňujte skôr froté plachty na posteľ.

Neprekrývajte radiátor textíliami

Počas vykurovacej sezóny v byte robia ľudia chybu v tom, že využívajú teplo z radiátorov na sušenie prádla. Práve takéto sušenie nie je najšťastnejším riešením. Teplo tak nepreniká do miestnosti a navyše aj textílie priamym kontaktom s horúcim radiátorom trpia, znehodnocujú sa.

Nikdy počas vykurovacej sezóny neprekrývajte radiátor textíliami a ak sušíte prádlo na sušiaku, dávajte pozor, aby nebol v tesnej blízkosti radiátora.

Ak máte okrem klasického žalúzia aj závesy, nesmú sa prekrývať s radiátormi. Závesy by mali byť takej dĺžky, aby nezasahovali cez radiátory.

Nechajte si skontrolovať tesnenia okien

Aby vám teplý vzduch neunikal von, je potrebné si nechať skontrolovať tesnenia okien. Ak používate kvalitné interiérové rolety, treba si dávať pozor aj na to, aby vám mokré plochy na oknách túto tieniacu techniku neznehodnotili.

Ak vám okná rosia, vtedy je jasné, že tesnenia okien nie sú v 100% stave. Niekedy aj obyčajné nastavenie okien môže zabrániť roseniu okien.

Zdroj obrázka:

Autor: Photo Oz / Shutterstock.com

Čítajte viac
Domácnosť & bývanieKomerčné článkyLifestyle

Luxusná posteľ pre váš výdatný spánok: Doprajte si kúsok, ktorý vám bude vyhovovať!

kvalitna-postel-do-spalne-proxima.store-1

Kvalitná pohodlná posteľ je základom zdravého spánku. Mala by spĺňať všetky kritériá pre spokojný spánok, zároveň však musí zaujať svojím dizajnom.

Pred samotným nákupom je dôležité si dopredu uvedomiť pre koho je luxusná posteľ určená. Bude na nej spať single človek, pár alebo dieťa? Ďalším kritériom je priestor, v ktorom bude posteľ umiestnená, veľkú úlohu hrá tiež výška a váha osôb, ktoré ju budú užívať.

Akú veľkosť si dopriať?

Štandardná šírka manželskej postele je 160 – 180 cm, jeden a pol lôžko je široké 140 cm, jednolôžko 90 cm. Dĺžka je štandardná 200 cm, existujú však aj predĺžené varianty 210 – 220 cm. Poputuje exkluzívna posteľ do spálne s dostatkom priestoru? Môžete si dovoliť experimentovať a zaobstarať si niečo veľmi veľkorysé a luxusné. To, či zvolíte masív alebo čalúnenie, sa odvíja od vašich preferencií. Materiál vašej novej postele by mal korešpondovať s ostatnými dielmi nábytku – nočným stolíkom, komodou, toaletným stolíkom, skriňami a inými kúskami vo vašej spálni.

Dizajn luxusnej postele by mal zaujať

Luxusná posteľ by mala byť nielen dominantným prvkom spálne, ráta sa, keď je aj funkčná a dokážete ju využiť okrem spánku aj na odkladanie vecí. Využitie úložného priestoru pod posteľou ponúkajú mnohé typy postelí vrátane tých luxusných. Na trhu existujú postele doslova od výmyslu sveta – môžete si vyberať z rôznych typov čiel – klasických rovných i netradičných, ktoré vytvárajú celkový prvý dojem z postele. Pri exkluzívnych čalúnených posteliach nechýbajú jemné detaily na čele postele – často sú to rôzne prešívania, tvarové zaoblenia, kombinácia materiálov a mnohé iné detaily, ktoré dotvárajú jedinečnosť samotnej postele.

Horúcim hitom sú netradičné čalúnené postele

Tento typ postelí má typickú kostru z masívneho alebo drevotrieskového materiálu, ktorý je potiahnutý látkou, obvykle v rôznych farebných prevedeniach a štýloch. Látkové čalúnené postele sú cenovo menej náročné a ich údržba nie je vôbec zložitá. Populárnymi materiálmi sú tiež koža, eko – koža, velúr, zamat a iné látky, ktoré vám spríjemnia váš spánok, no zároveň dotvárajú unikátny dizajn lôžka. Existuje tiež kombinácia masívneho korpusu a čalúneného čela luxusnej postele, ktorá vytvára zaujímavé prevedenie.

Vyberte si posteľ podľa svojho gusta!

Napokon, budete na nej spať vy a počas nočného odpočinku by ste sa mali cítiť ako v bavlnke. Zvoľte kúsok, ktorý vám imponuje vzhľadom, farbou, materiálom, dizajnom, ale aj veľkosťou a komponentmi, akými sú napríklad matrac či rošt.

Čítajte viac
Komerčné články

Pod stan na záhrade? Prečo nie! Tento dokáže nahradiť aj záhradný altánok

no thumb

Možná, že práve v tejto chvíli premýšľate nad tým, že by ste si na záhrade konečne s príchodom jari postavili záhradný altánok. Nech však počítate ako počítate, lacné to nie je. Skúste to inak. Kúpte si na záhradu záhradný stan.

Zabudnite na to, že potrebuje na záhrade stavať masívnu drevostavbu. Má síce svoje výhody, ale aj obrovské množstvo nevýhod. Predne vám natrvalo zaberie pomerne veľkú časť záhradky. Nie vždy dokážeme pre túto stavbu nájsť ideálne miesto. Často ju postavíme a hneď na to zistíme, že sme miesto pre stavbu nezvolili najšťastnejšie. Čaká nás tiež pravidelná údržba, ktorá nie je ani jednoduchá a ani lacná. Pritom to ide aj inak.

Pristúpte k záhrade tak, ako si to zaslúži – ako k živému organizmu

Naša záhrada dokáže vypadať každý deň inak. Ak nie ste až tak dobrý pozorovateľ, tak po týždni si zmenu určite všimnete. Vždy niečo rozkvitá a odkvitá. Menia sa farby aj vône. Vždy sa nám páči v inej časti záhrady, či sa nám v na inom mieste hodí zastrešené zázemie. To statický altán nedokáže. Ak si však záhradný altánok vytvoríte z nožnicového stanu, bude situácia úplne iná a veľmi podobná ideálnemu riešeniu. Získate mobilné riešenie a záhradu si viac v priebehu roku užijete.

Nožnicové stany sú riešením aj pre záhrady

Kvalitné nožnicové stany s oceľovou alebo hliníkovou konštrukciou vedia na záhrade vytvoriť mobilné a variabilné zázemie. Jednoducho sa postavia a demontujú. Sú veľmi ľahké, takže sa bez problémovo prenášajú a postaví ich skutočne každý za krátku chvíľku. Kúzliť dokážete aj s ich vzhľadom, pretože sa predávajú hneď v niekoľkých farbách. Majú viac rozmerov, od malých, až po také, ktoré budú väčšie ako vaša obývačka. Naviac sa dajú navzájom spojovať do väčších celkov, rozhodujete sa, či im ponecháte bočné steny alebo nie, a samozrejmosťou je nepremokavá strecha.

Riešenie na mnoho rokov

Záhradný pavilón nie je len krátkodobým riešením. V e-shope Expodom.sk, kde si stany môžete kúpiť, máte možnosť objednať aj náhradné diely v prípade, že sa s vašim nožnicovým stanom niečo stane. Aj preto vám toto riešenie dokáže slúžiť skutočne veľmi dlho.

Čítajte viac
Komerčné článkyLifestyleMóda a štýl

Oblečenie, ktoré by malo mať miesto v pánskom šatníku

drlife-obrazok-k-ƒlanku-5

Muži v móde odjakživa uprednostňovali kvalitu nad kvantitou. Samozrejme, chcú zaujať, chcú byť vhodne oblečení, avšak nepotrpia si na preplnených šatníkoch rovnakých, alebo podobných kúskoch, ktoré jednoducho nestíhajú ani vynosiť.

Ktoré oblečenie by ale malo mať miesto v pánskom šatníku?

Mikiny s kapucňou

Mikiny s kapucňou sú nositeľným kúskom prakticky po celý rok, okrem leta. Dajú sa nosiť pod bomber bundy, zimné bundy, prechodné bundy, ale aj v kombinácii s pánskymi vestami. Jednofarebné mikiny s kapucňou sú kombinovateľné so vzorovanými pánskymi tričkami, či už s dlhými, alebo krátkymi rukávmi. Samozrejme, muži vynosia aj vzorované pánske mikiny. Čím ale menej vzorov, tým lepšie.

Odporúčame vám mať v pánskom šatníku mikiny s kapucňou z kvalitnej počesanej, ale aj nepočesanej teplákoviny. Počesaná teplákovina z vnútornej strany mikiny vám zaručí teplo v chladnejších ročných obdobiach. Nepočesaná teplákovina je skôr vhodná na teplé jarné dni a na chladnejší letný večer.

Pánske vesty

Pánske vesty by taktiež nemali chýbať v pánskom šatníku. Dajú sa nosiť aj v kombinácii s mikinami s kapucňou, bez kapucne a k rifliam. Môžete ich však skombinovať aj s elegantnejšími nohavicami s koženými opaskami.

Odporúčame vyberať farebné pánske vesty, ktoré perfektne zladíte práve s neutrálnymi pánskymi mikinami. Byť celý v neutrálnych farbách nie je zlé, ale ak chcete svoj neutrálny outfit osviežiť, odporúčame práve farebnými pánskymi vestami.

Bavlnené jednofarebné tričká s krátkymi rukávmi

Či už ich zúžitkujete pod pánske mikiny, alebo ako vrchnú vrstvu, sú nositeľné neustále. Nadčasovým oblečením z kategórie pánskeho oblečenia sú jednoznačne bavlnené pánske tričká s krátkymi rukávmi. V pánskom šatníku by nemalo chýbať sivé, čierne, hnedé, béžové, či biele bavlnené pánske tričko.

Zdroj obrázka:

Autor:  MS_studio  / Shutterstock.com

Čítajte viac
Komerčné článkyLifestyleMóda a štýl

Na čo sa pri výbere novej dámske obuvi najviac zamerať?

drlife-obrazok-k-ƒlanku-4

Šperky, oblečenie a obuv patria medzi najčastejšie veci, ktoré si ženy objednávajú cez internet, alebo nakupujú v kamenných predajniach.

Ak sa ale nechcete opäť sklamať pri kúpe dámskej obuvi, na čo by ste sa pri výbere mali najviac zamerať?

Kvalita podrážky

Pri výbere dámskej obuvi by ste sa mali zamerať predovšetkým na kvalitu podrážky. Už na prvý pohľad rozoznáte, či moderné dámske topánky, ktoré ste si vybrali, majú aj kvalitné podrážky. Podrážky musia byť z materiálu, ktorý vydrží aj väčšiu záťaž, neláme sa a hlavne povrch nie je hladký. Podrážky by mali byť protišmykové, pevné, aby zvládli akýkoľvek povrch.

Kvalitu podrážky riešte preto ako prvú.

Kvalita zapínania

Okrem kvality podrážky je potrebné sledovať aj kvalitu zapínania. Ak máte zapínanie na zips, obzvlášť pri ňom je dôležité skontrolovať si, akej kvality je zips a či sa nezadrháva. Pri veľmi lacných nekvalitných topánkach zlyháva ako prvý prekvapujúco práve zips.

Ak túžite po krásnych členkových čižmách, pozerajte také, ktoré sa nasúvajú na nohu a pri takých, čo majú zips, si overte kvalitu zapínania.

Farba

Pri výbere novej dámskej obuvi zohľadňujte aj farbu. Vo všeobecnosti sa najviac odporúčajú neutrálne prírodné farby a ak chcete predsa len iné výraznejšie farby, uprednostňujte čiernu, škoricovú, či bordovú. Farba je dôležitá práve kvôli jednoduchšiemu kombinovaniu s oblečením.

Odporúčame vám pozrieť si dominantné farby v šatníku a na základe nich vyberať farbu nových topánok.

Dámska obuv by mala byť pohodlná, mala by byť vhodná do daného ročného obdobia a počasia a mala by vydržať. Nenechajte sa zlákať nekvalitnou obuvou a vyberajte si modernú dámsku obuv, ktorá sa bude nielenže ľahko kombinovať, ale vám vydrží viac ako jednu sezónu. Je lepšie mať v botníku pár kombinovateľných topánok ako viacero ťažko kombinovateľných.

Zdroj obrázka:

Autor: Cozy Home  / Shutterstock.com

Čítajte viac
CestovanieKomerčné články

Kde na Slovensku nájdete ten pravý pokoj a užijete si oddych? Zavítajte do Jasnej

drlife-obrazok-k-ƒlanku-3

Slovenská príroda je krásna a minulý rok sa o tom presvedčilo viac Slovákov ako pominulé roky. Zvýšil sa záujem o turistiku a pobyty v prírode si nenechala ujsť takmer žiadna rodina. Máme tu krásne miesta, ktoré sa oplatí navštíviť a ak nebude možné vycestovať do zahraničia, práve slovenská príroda nám ponúkne adekvátnu náhradu aj tento rok.

Kde nájdete ten pravý pokoj a užijete si oddych u nás na Slovensku? Zavítajte do strediska Jasná.

Demänovská dolina a Jasná

Stredisko Jasná je významným lyžiarskym strediskom v Nízkych Tatrách, ktoré obľubuje čoraz viac Slovákov. Nájdete tu aj zahraničnú klientelu, ale prevažnú väčšinu tvoria práve Slováci. Jasná je súčasťou Demänovskej doliny, ktorá patrí k najkrajším dolinám na Slovensku, a to práve kvôli svojmu jaskynnému systému. Nájdete tu dve významné jaskyne a preto ak budete mať ubytovanie priamo v Jasnej, určite si nenechajte ujsť aj návštevu týchto jaskýň. Jedná sa o Demänovskú jaskyňu Slobody a Demänovskú ľadovú jaskyňu, kde sa počas letných horúčav budete môcť príjemne schladiť, nakoľko teploty sa pohybujú v lete okolo nuly.

Nech už sem zavítate v ktoromkoľvek ročnom období, máte možnosť pozrieť si tu nielen prírodné krásy, vychutnať turistiku vo vyššej nadmorskej výške, ale aj užiť wellness, vychutnať vynikajúcu atmosféru, vyskúšať nordic walking, behať v krásnej prírode, či užívať si čerstvý horský vzduch, ktorý podporí váš imunitný systém.

Súkromie v apartmánoch

V Jasnej nenájdete len klasické hotely s luxusnými izbami, ale aj apartmánové domy, ktoré ponúkajú rodinné apartmány v Jasnej. Pekné rodinné apartmány Jasná ponúka pre rodiny s menšími, ale aj väčšími deťmi. Jedná sa o moderne vybavený priestor so všetkým, čo potrebujete, vrátate kuchynky, obývačky, či jedálne.

Ide v podstate o samotnú bytovú jednotku, kde sa s rodinou budete cítiť maximálne pohodlne.

Zdroj obrázka:

Autor: Viliam.M  / Shutterstock.com

Čítajte viac
Komerčné článkyLifestyle

Nové dámske šperky, ktorým by ste mali dať šancu v šperkovnici

drlife-obrazok-k-ƒlanku-2

Dámske šperky sú neodmysliteľnou súčasťou všetkých žien. Každá žena chce vyzerať v spoločnosti krásne a chce pútať pohľady mužov.

Ak uvažujete nad tým, že by ste práve svoju šperkovnicu obohatili o nové dámske šperky, odporúčame vám práve tieto šperky. Práve týmto šperkom by ste mali dať v šperkovnici šancu, nakoľko sú jednoducho kombinovateľné.

Náušnice chirurgická oceľ

Lacné náušnice chirurgická oceľ sú veľmi obľúbené u žien rôznych vekových kategórií. Sú veľmi trendy, nadčasové a dajú sa skombinovať so šatami, ale aj bavlneným topom a džínsami. Môžete ich nosiť roky a nikdy nevyjdu z módy, čo je ich najväčšou výhodou.

Kvalitné spracovanie, dobré zapínanie a farebné prevedenie sú veľmi dôležité pri výbere šperkov a platí to aj pri týchto náušniciach. Výhodou je, že táto oceľ nekoroduje, čiže si zachovávajú svoju krásu aj po rokoch intenzívneho nosenia.

Vyberte si také náušnice, ktoré sa vám budú hodiť ku všetkému oblečeniu.

Kožené náramky

Možno si poviete, že práve tento šperk nie je vhodný pre ženy, avšak aj ženy si ho môžu dovoliť. Pekné kožené náramky ale skôr skombinujete s ležérnym, menej formálnym oblečením. Môžete si ich však kombinovať k rifľovine. Rifľovina a koža sú dva materiály, ktoré sa k sebe veľmi dobre hodia. Objednávajte si zaujímavé kožené náramky, ktoré môžete kombinovať k ležérnej móde a môžete sa nimi pýšiť hlavne počas teplejších ročných období.

Strieborné prívesky

Okrem náušníc z chirurgickej ocele a kožených náramkov odporúčame nakúpiť nové strieborné prívesky. Ak nosievate striebornú retiazku, nič sa nestane, ak si kúpite nové strieborné prívesky v zaujímavých vzoroch. Môžete ich tak striedať trebárs aj každý deň a budete mať pocit, že máte stále nový šperk. Strieborné prívesky sú trváce a sú z materiálu, ktorý patrí medzi najobľúbenejšie.

Zdroj obrázka:

Autor:  Tiko Aramyan / Shutterstock.com

Čítajte viac
1 2 3 13
Page 1 of 13