close
Komerčné články

Pod stan na záhrade? Prečo nie! Tento dokáže nahradiť aj záhradný altánok

Možná, že práve v tejto chvíli premýšľate nad tým, že by ste si na záhrade konečne s príchodom jari postavili záhradný altánok. Nech však počítate ako počítate, lacné to nie je. Skúste to inak. Kúpte si na záhradu záhradný stan.

Zabudnite na to, že potrebuje na záhrade stavať masívnu drevostavbu. Má síce svoje výhody, ale aj obrovské množstvo nevýhod. Predne vám natrvalo zaberie pomerne veľkú časť záhradky. Nie vždy dokážeme pre túto stavbu nájsť ideálne miesto. Často ju postavíme a hneď na to zistíme, že sme miesto pre stavbu nezvolili najšťastnejšie. Čaká nás tiež pravidelná údržba, ktorá nie je ani jednoduchá a ani lacná. Pritom to ide aj inak.

Pristúpte k záhrade tak, ako si to zaslúži – ako k živému organizmu

Naša záhrada dokáže vypadať každý deň inak. Ak nie ste až tak dobrý pozorovateľ, tak po týždni si zmenu určite všimnete. Vždy niečo rozkvitá a odkvitá. Menia sa farby aj vône. Vždy sa nám páči v inej časti záhrady, či sa nám v na inom mieste hodí zastrešené zázemie. To statický altán nedokáže. Ak si však záhradný altánok vytvoríte z nožnicového stanu, bude situácia úplne iná a veľmi podobná ideálnemu riešeniu. Získate mobilné riešenie a záhradu si viac v priebehu roku užijete.

Nožnicové stany sú riešením aj pre záhrady

Kvalitné nožnicové stany s oceľovou alebo hliníkovou konštrukciou vedia na záhrade vytvoriť mobilné a variabilné zázemie. Jednoducho sa postavia a demontujú. Sú veľmi ľahké, takže sa bez problémovo prenášajú a postaví ich skutočne každý za krátku chvíľku. Kúzliť dokážete aj s ich vzhľadom, pretože sa predávajú hneď v niekoľkých farbách. Majú viac rozmerov, od malých, až po také, ktoré budú väčšie ako vaša obývačka. Naviac sa dajú navzájom spojovať do väčších celkov, rozhodujete sa, či im ponecháte bočné steny alebo nie, a samozrejmosťou je nepremokavá strecha.

Riešenie na mnoho rokov

Záhradný pavilón nie je len krátkodobým riešením. V e-shope Expodom.sk, kde si stany môžete kúpiť, máte možnosť objednať aj náhradné diely v prípade, že sa s vašim nožnicovým stanom niečo stane. Aj preto vám toto riešenie dokáže slúžiť skutočne veľmi dlho.

angelo

The author angelo