close

Muži v móde odjakživa uprednostňovali kvalitu nad kvantitou. Samozrejme, chcú zaujať, chcú byť vhodne oblečení, avšak nepotrpia si na preplnených šatníkoch rovnakých, alebo podobných kúskoch, ktoré jednoducho nestíhajú ani vynosiť.

Ktoré oblečenie by ale malo mať miesto v pánskom šatníku?

Mikiny s kapucňou

Mikiny s kapucňou sú nositeľným kúskom prakticky po celý rok, okrem leta. Dajú sa nosiť pod bomber bundy, zimné bundy, prechodné bundy, ale aj v kombinácii s pánskymi vestami. Jednofarebné mikiny s kapucňou sú kombinovateľné so vzorovanými pánskymi tričkami, či už s dlhými, alebo krátkymi rukávmi. Samozrejme, muži vynosia aj vzorované pánske mikiny. Čím ale menej vzorov, tým lepšie.

Odporúčame vám mať v pánskom šatníku mikiny s kapucňou z kvalitnej počesanej, ale aj nepočesanej teplákoviny. Počesaná teplákovina z vnútornej strany mikiny vám zaručí teplo v chladnejších ročných obdobiach. Nepočesaná teplákovina je skôr vhodná na teplé jarné dni a na chladnejší letný večer.

Pánske vesty

Pánske vesty by taktiež nemali chýbať v pánskom šatníku. Dajú sa nosiť aj v kombinácii s mikinami s kapucňou, bez kapucne a k rifliam. Môžete ich však skombinovať aj s elegantnejšími nohavicami s koženými opaskami.

Odporúčame vyberať farebné pánske vesty, ktoré perfektne zladíte práve s neutrálnymi pánskymi mikinami. Byť celý v neutrálnych farbách nie je zlé, ale ak chcete svoj neutrálny outfit osviežiť, odporúčame práve farebnými pánskymi vestami.

Bavlnené jednofarebné tričká s krátkymi rukávmi

Či už ich zúžitkujete pod pánske mikiny, alebo ako vrchnú vrstvu, sú nositeľné neustále. Nadčasovým oblečením z kategórie pánskeho oblečenia sú jednoznačne bavlnené pánske tričká s krátkymi rukávmi. V pánskom šatníku by nemalo chýbať sivé, čierne, hnedé, béžové, či biele bavlnené pánske tričko.

Zdroj obrázka:

Autor:  MS_studio  / Shutterstock.com

angelo

The author angelo