close
Krása

Chystáte prvýkrát do fitka? Vyberte si legíny, v ktorých sa budete cítiť pohodlne

Ak ste si zaumienili zhodiť nejaké to kilo alebo túžite po lepšej kondícii, sú pravidelné návštevy fitnescentra tou správnou voľbou. Ako sa správne obliecť, aby ste boli trendy a mali potrebnú voľnosť aj komfort pri cvičení?

Legíny z pružného a odolného materiálu

Na posilňovanie aj kondičný tréning sú ideálnou voľbou legíny. Pri ich výbere je však potrebné skontrolovať niekoľko parametrov. Inak by sa vám mohli nepríjemne zarezávať do pokožky či obmedzovať v pohybe.

Polyester aj polyamid

Do fitnescentra sú vhodnou voľbou dámske legíny zo syntetických materiálov, napríklad, polyesteru v kombinácii s elastanom, ktorý im dodáva pružnosť. Polyester výborne odvádza vlhkosť od pokožky, navyše rýchlo usychá. Poskytne vám tiež dokonalú slobodu aj pri náročnejších cvikoch. Tento materiál vyniká tiež odolnosťou voči oderu. Stálosť farieb a tvaru je zárukou toho, že aj po mnohých opraniach budú legíny vyzerať ako nové.

Výborné vlastnosti má tiež polyamid, ktorý vyniká vysokou pevnosťou a odolnosťou, postará sa tiež o pocit sucha počas cvičenia. Vaša pokožka iste ocení aj jeho príjemný povrch, ktorý pripomína jemnosť hodvábu. Samozrejmosťou sú rýchle usychanie, schopnosť odvádzať pot a farebná stálosť.

Zvoliť vysoký alebo nízky pás?

V tomto prípade môžete vyberať podľa svojho vkusu či preferencií. Legíny s vysokým pásom vám poskytnú potrebnú podporu počas cvičenia. Mnohé ženy ocenia tiež ich schopnosť zahriať citlivé partie krížovej oblasti, čím chránia pred prechladnutím. Vysoký pás je tou správnou voľbou aj v tom prípade, že ste doteraz cvičenie z vášho programu vynechávali a chceli by ste ukryť vystupujúce bruško. Normálny pás vám bude vyhovovať pri vyššej okolitej teplote. Poslúži aj dámam, ktoré by chceli pritiahnuť pozornosť na vypracované brušné svaly.

Už viete, v čom sa vyberiete na vaše prvé tréningy? Široký výber legín, v ktorých sa budete cítiť komfortne, nájdete na saticky.sk. Pri nákupoch nezabudnite na dámske topy a teplé mikiny, ktoré ochránia zahriate svaly pred prechladnutím počas záverečného strečingu.

angelo

The author angelo