close

V zime sú naše vlasy extrémne namáhané. Poďte sa práve teraz na ne zamerať a dodať im výživu, ktorá ich nielen ochráni, ale taktiež naštartuje proces ich regenerácie a obnovy.

Biosil Plus pre vlasy

Vlasy sú našou korunou krásy. Žiadne oblečenie ani módne doplnky nezamaskujú to, že máme nekvalitné vlasy. Dôležité je zamerať sa na ich výživu zvnútra. Poškodené vlasy už nezachráni nič, ani žiadne zázraky sľubujúce šampóny a kúry. Dôležité však je vyživiť vlasy zvnútra a docieliť ich kvalitu, odolnosť a krásu od korienkov. Zamerajte sa na výživu vlasov v podobe kvalitných doplnkov stravy. Ak si správne vyberiete, nemusia byť ani príliš drahé. Vynikajúcim je Biosil Plus od českej spoločnosti Naturvita, ktorý k nám dováža firma Happy Trade. Predáva ho Greenlike.sk.

Prečo je Biosil Plus taký fenomén? Výrobok obsahuje tri dôležité zložky, ktoré podporujú nielen krásu a zdravie našich vlasov, ale aj nechtov, slizníc a pokožky. Biotín patrí medzi dôležité vitamíny tzv. B-komplexu. Jeho nedostatok sa rýchlo prejaví na našom vzhľade. Aj kyselina pantothenová je vlastne B vitamín (B5). Ten je dôležitý pre metabolizmus živín v našom tele. Pokožke, vlasom a nechtom prospieva aj správna hladina zinku. Ten tiež chráni bunky pred oxidatívnym stresom a podporuje tiež náš imunitní systém.

Problémy s vlasmi sú tiež dôsledkom nedostatku selénu

Naše vlasy ocenia taktiež selén. Obsahujú ho prípravky na vlasy pretože je to presne ten vitamín, ktorý dáva vlasom impulz k rastu. Selén je ideálne užívať v kvalitnom doplnku stravy To preto, že napríklad vlasom neprospieva ani nedostatok, ani nadbytok selénu. Pri nadbytku vlasy padajú, krehnú tiež nechty, môže sa objaviť vyrážka či zvýšená únava. Kvalitný selén ako Selén forte ponúka opäť Naturvita. Aj tento výrobok kúpite lacno v e-shope Greenlike.sk. Výživový doplnok obsahuje selén a vitamín E.

angelo

The author angelo