close
Komerčné články

Nepodľahnite sezónnym trendom a noste nadčasovú módu

Určite ste už čo-to počuli o udržateľnej móde. Tá naznačuje rýchlosť módneho priemyslu a nabáda nás nosiť kvalitné značkové oblečenie nadčasového charakteru, ktoré je vyrobené priamo v našej krajine. Nepodľahnite ani vy sezónnym módnym trendom a noste nadčasovú módu.

Pánska bunda
Pánska bunda

Bomber bundy

Kedysi sa nosili vo veľkom a dnes sú súčasťou viacerých známych módnych značiek. Ak váš partner nemá žiadnu pohodlnú pánsku bundu, kúpte mu bomber pánsku bundu. Je to nadčasový kúsok, ktorý vášmu milovanému bude robiť spoločnosť aj o desať, či dvadsať rokov.

Skombinujete ju s čímkoľvek – s košeľou, polokošeľou, ale i klasickým krátkym tričkom. Je vhodný na akúkoľvek príležitosť a v tom tkvie jej výnimočnosť.

Najobľúbenejšia pánska značka búnd

Chcete vedieť,, aká značka pánskych búnd je u mužov najobľúbenejšia? Je to značka Alpha Industries. Štýlové bundy Alpha Industries budú vhodné nielen pre muža, ktorý miluje športový štýl, ale aj pre mužov, ktorí väčšinu času chodia v oblekoch. Túto značku si zamiluje snáď každý muž!

Jednofarebné topy

Ďalší nadčasový módny kúsok, ktorý vynosíte nielen v lete, ale aj cez zimu pod svetre, odporúčame vyberať jednofarebné v prírodných farbách ideálne z organickej bavlny, ktorá nedráždi našu pokožku. Značkové topy charakterizuje výber kvalitnej bavlny, ale aj precízne šitie. Stačí porovnať lacný šmejd s kvalitným značkovým topom a uvidíte ten rozdiel.

Kvalita nad kvantitou

Ak chcete vyzerať šik, hľadajte lokálne značky oblečenia. U nich máte istotu, že si kúpite nadčasové módne kúsky, ktoré ľahko skombinujete s inými doplnkami aj o pár rokov. Neprepadnite výrazným zľavám v obchodoch a zamerajte sa namiesto kvantity na kvalitu. Načo mať v šatníku kúsky, ktoré si už o rok nebudete chcieť obliecť len preto, lebo módne domy budú tvrdiť, že práve takýto štýl je out?

Tags : bundymóda
Jaroslav

The author Jaroslav