close

Máte pocit, že zariadenie vo vašej domácnosti nie je už dávno moderné a potrebujete zmenu? Poradíme vám, čo vymeniť, čo kúpiť, aby ste svoju domácnosť zmodernizovali a nemali tak pocit, že ste na návšteve u svojich starých rodičov.

Moderná domácnosť
Moderná domácnosť

Kúpte si nové dekoračné vankúše

Pri vstupe do obývačky si ako prvú všimnete sedačku, na ktorej máte dekoračné vankúše. Ak máte tieto vankúše opotrebované, nahraďte ich, poprípade si kúpte novú obliečku na dekoračný vankúš. Ak ste zdatní v šití, starý nepoužívaný vankúš v spálni zmenšite, zašite a použite ako dekoračný vankúš. Stačí, keď kúpite novú obliečku na vankúš a máte hotovo. Nové dekoračné vankúše oživia a zmodernizujú vašu obývačku.

Kúpte si nové obrazy

Ak vás už nudia staré obrazy, nahraďte ich novými. Kúpte si nové obrazy do ktorejkoľvek miestnosti. Ak vás zaujali obrazy na plátne, kúpte si aj tie. Tie však umiestňujte len do väčších priestorov – ideálne nad sedaciu súpravu v obývačke, kde tieto obrazy dokonale vyniknú.

Odstráňte nemoderné doplnky

Staré vázičky a sošky okamžite vyhoďte. Aj keď niektoré opatrujete už niekoľko rokov, myslite na to, že doba sa mení a to, čo bolo moderné kedysi, už dnes moderné nemusí byť.

Zašlé záclony nahraďte novými, vymeňte behúne, vymeňte koberce a starý nábytok nahraďte modernejším. Samozrejme, že výmena nábytku si bude vyžadovať väčší obnos peňazí. Ak však chcete mať peknú modernú domácnosť, musíte sledovať trendy v stavebníctve a zariaďovaní interiéru. Miestnosti príliš neprepĺňajte. Voľte si skôr jednoduchosť.

Tags : bývaniedekorácieobrazy
Jaroslav

The author Jaroslav

Leave a Response