close
Komerčné články

Fotografie ako nové dekorácie do vašej domácnosti

Ponuky obrazov sú naozaj veľké a vybrať si jeden pekný a dominantný obraz do miestnosti nie je také ľahké, ako sa vám spočiatku môže zdať. V ponuke obrazov nájdete viaceré expresívne diela, ale aj obrazy s prírodnými motívmi, ktoré si vyberáme najčastejšie.

Fotokoláž
Fotokoláž

Ak ale potrebujete zmenu a staré obrazy vám už do interiéru akosi nepasujú, čo tak ich nahradiť peknými fotografiami?

Fotografie „na štipcoch“

Ak máte doma tlačiareň s plnou náplňou, drevené dosky, kladivo, špagát a klince, kúpte si ešte celé balenie fotopapierov a vytlačte si pekné a kvalitné fotografie na tieto fotopapiere. Z dosiek si vytvorte rám, na ktorý po stranách budete pribíjať klince, ktoré následne medzi sebou pospájate špagátom. Vytvoríte tak „pavučinu“, na ktorú budete vytlačené fotografie upevňovať drevenými štipcami. Vytvoríte tak krásnu dekoráciu za pár drobných, ktorá sa bude hodiť nielen do spálne, ale krásne vynikne aj v obývačke.

Predtým, ako sa ale rozhodnete tlačiť, skontrolujte si v akom stave je vaša náplň. Ak vám v polovičke tlačenia dôjde náplň, fotopapier budete musieť vyhodiť. Na tlačenie fotografií vám odporúčame kupovať práve tonery značky HP. Sú spoľahlivé a hlavne lacné.

Fotokoláž na plátne

Nad sedacou súpravou, ale i nad posteľou krásne vynikne fotokoláž na plátne. Dajte si ju vytvoriť z vlastných fotografií, ale pozor, vyberajte si len fotografie odfotografované na kvalitnom fotoaparáte a nie na mobile.

Fotografie vo fotorámikoch

Ak máte poličku nad televízorom a nemáte na nej žiadne súce dekorácie, kúpte si fotorámiky v rovnakom alebo aspoň podobno farebnom prevedení a vytlačte si obľúbené fotografie v takých rozmeroch, v akých je aj rámik.

Nemajte svoje obľúbené rodinné fotografie len v počítači alebo na externom disku. Spravte z nich dokonalú dekoráciu a zaručene upútajú pozornosť každej návštevy.

Tags : dekoráciefotografie
Jaroslav

The author Jaroslav

Leave a Response