close
Komerčné články

Hľadáte inšpirácie, aké dekorácie kúpiť do obývacej izby? My vám ich pár ponúkame

Obývačka je miestnosť, v ktorej sa stretáva celá rodina, pozývate do nej svoje návštevy a už len kvôli tomuto si pri zariaďovaní a výbere dekorácií zaslúži viac pozornosti. Aby obývačka nepôsobila ako jeden veľký chaos, je potrebné sústrediť sa na výber farebného prevedenia jednotlivých dekorácií. Dekorácie vyberajte tak, aby farebne, ale i materiálovo ladili.

Dekorácie do obývačky
Dekorácie do obývačky

My vám však pár tipov na dekorácie ponúkneme. Uvidíte, že aj vaša obývačka bude zrazu iná, krajšia.

Krištáľové výrobky – vázy, karafy, poháre

Krištáľové výrobky oživia vaše police v obývacej stene a navyše ich využijete aj vtedy, keď príde návšteva. Z krištáľových výrobkov vám najviac odporúčame krištáľové poháre na víno, ale aj praktické krištáľové karafy, v ktorých môžete mať to najlahodnejšie víno. Ak ste milovníkmi čerstvých kvetov, určite oceníte krištáľové vázy na policiach nad televízorom alebo na konferenčnom stolíku.

Viete ale, kde takéto krištáľové výrobky nájdete? Skúste si pozrieť Bohemia Crystal eshop. Nájdete na ňom kvalitné číre a dokonca ručne robené výrobky z krištáľu, medzi ktorými nájdete aj spomínané karafy, poháre na víno, či vázy.

Drevené dekorácie a halúzky

Ak máte v obývačke odkladací stolík, kúpte si naň veľkú vázu (pokojne aj krištáľovú) a do nej si dajte vŕbové halúzky, na ktoré si budete vešať napríklad aj drevené, či slamené dekorácie. Na internete nájdete viacero inšpirácií na tvorbu dekorácií. Ak ste šikovní a nerobí vám problém nájsť si čas na výrobu jednoduchých dekorácií, vyrobte si nejaké. Z drevených dekorácií vám odporúčame písmenka, z ktorých môžete vytvoriť slová ako LOVE, RELAX, HOME.

Okrem krištáľových výrobkov a drevených dekorácií s halúzkami vám odporúčame vymeniť záclony za sviežejšie a hlavne kratšie. Kúpte si nový behúň na konferenčný stolík a nad sedačkou vymeňte obrazy.

Tags : bývaniedekorácie
Jaroslav

The author Jaroslav

Leave a Response