close
Komerčné článkyMóda a štýl

Nové pánske oblečenie a pánske doplnky, ktoré by mali patriť do výbavy

Móda je oblasť, o ktorú sa zaujímajú predovšetkým ženy. Aj mužom ale záleží na tom, aby vyzerali dobre, avšak pri oblečení sa skôr sústredia na pohodlie ako na to, či je dané oblečenie aktuálne v móde.

Každý muž si hľadá štýl, ktorý mu pristane. Ak si chcete kúpiť nové pánske oblečenie a pánske doplnky, ponúkame vám tipy na pánske oblečenie a doplnky, ktoré by mali patriť do výbavy.

Pánske tašky cez rameno

Medzi pánske doplnky, ktoré by mali patriť do výbavy, môžeme zaradiť aj pánske tašky cez rameno. Luxusné pánske tašky cez rameno v koženom prevedení sú nadčasový a zároveň praktický doplnok. Poskytnú úložný priestor na všetky veci, ktoré muž potrebuje mať pri sebe a zároveň sú vhodné aj do práce. Môžete si do nich vložiť aj väčšie formáty a zvládnu aj väčšiu záťaž. Navyše kvalitné prevedenie kože z nich robí nadčasový kúsok, ktorý muž bude nosiť aj o pár rokov.

Máte možnosť vybrať si z menších, ale aj z väčších pánskych tašiek cez rameno. Do práce sa hodia skôr väčšie, na bežné aktivity mimo domu skôr menšie.

Pánske mikiny

Do pánskeho šatníka by sme mali zaradiť aj pánske mikiny. Trendové pánske mikiny sú nositeľné počas celého roka, okrem horúceho leta. Odporúča sa nosiť skôr neutrálne mikiny so žiadnymi, resp. s minimom vzorov a nápisov. Dajú sa kombinovať so vzorovanými topmi s krátkymi a dlhými rukávmi a môžu sa dokonca kombinovať aj s modernými polo tričkami.

Odporúčame vám kúpiť si pánske mikiny so zapínaním na zips a s kapucňami.

Teplákové kraťasy

V lete poskytnú dokonalé pohodlie a preto si zaslúžia byť súčasťou pánskych šatníkov. Odporúčame vám kúpiť si teplákové kraťasy športových značiek. Vydržia dlho, nestrácajú farbu a hlavne neroztiahnu sa po pár praniach.

Kožené pánske opasky

K doplnkom môžeme okrem tašiek priradiť aj pánske opasky. Kožené čierne, či hnedé pánske opasky môže muž nosiť k elegantným kraťasom, k rifľovým kraťasom, ale aj k dlhým džínsom a nohaviciam.

Zdroj obrázka:

Autor: Still AB / Shutterstock.com

angelo

The author angelo