close
CestovanieKomerčné články

Kde na Slovensku nájdete ten pravý pokoj a užijete si oddych? Zavítajte do Jasnej

Slovenská príroda je krásna a minulý rok sa o tom presvedčilo viac Slovákov ako pominulé roky. Zvýšil sa záujem o turistiku a pobyty v prírode si nenechala ujsť takmer žiadna rodina. Máme tu krásne miesta, ktoré sa oplatí navštíviť a ak nebude možné vycestovať do zahraničia, práve slovenská príroda nám ponúkne adekvátnu náhradu aj tento rok.

Kde nájdete ten pravý pokoj a užijete si oddych u nás na Slovensku? Zavítajte do strediska Jasná.

Demänovská dolina a Jasná

Stredisko Jasná je významným lyžiarskym strediskom v Nízkych Tatrách, ktoré obľubuje čoraz viac Slovákov. Nájdete tu aj zahraničnú klientelu, ale prevažnú väčšinu tvoria práve Slováci. Jasná je súčasťou Demänovskej doliny, ktorá patrí k najkrajším dolinám na Slovensku, a to práve kvôli svojmu jaskynnému systému. Nájdete tu dve významné jaskyne a preto ak budete mať ubytovanie priamo v Jasnej, určite si nenechajte ujsť aj návštevu týchto jaskýň. Jedná sa o Demänovskú jaskyňu Slobody a Demänovskú ľadovú jaskyňu, kde sa počas letných horúčav budete môcť príjemne schladiť, nakoľko teploty sa pohybujú v lete okolo nuly.

Nech už sem zavítate v ktoromkoľvek ročnom období, máte možnosť pozrieť si tu nielen prírodné krásy, vychutnať turistiku vo vyššej nadmorskej výške, ale aj užiť wellness, vychutnať vynikajúcu atmosféru, vyskúšať nordic walking, behať v krásnej prírode, či užívať si čerstvý horský vzduch, ktorý podporí váš imunitný systém.

Súkromie v apartmánoch

V Jasnej nenájdete len klasické hotely s luxusnými izbami, ale aj apartmánové domy, ktoré ponúkajú rodinné apartmány v Jasnej. Pekné rodinné apartmány Jasná ponúka pre rodiny s menšími, ale aj väčšími deťmi. Jedná sa o moderne vybavený priestor so všetkým, čo potrebujete, vrátate kuchynky, obývačky, či jedálne.

Ide v podstate o samotnú bytovú jednotku, kde sa s rodinou budete cítiť maximálne pohodlne.

Zdroj obrázka:

Autor: Viliam.M  / Shutterstock.com

angelo

The author angelo