close
Komerčné článkyLifestyle

Nové dámske šperky, ktorým by ste mali dať šancu v šperkovnici

Dámske šperky sú neodmysliteľnou súčasťou všetkých žien. Každá žena chce vyzerať v spoločnosti krásne a chce pútať pohľady mužov.

Ak uvažujete nad tým, že by ste práve svoju šperkovnicu obohatili o nové dámske šperky, odporúčame vám práve tieto šperky. Práve týmto šperkom by ste mali dať v šperkovnici šancu, nakoľko sú jednoducho kombinovateľné.

Náušnice chirurgická oceľ

Lacné náušnice chirurgická oceľ sú veľmi obľúbené u žien rôznych vekových kategórií. Sú veľmi trendy, nadčasové a dajú sa skombinovať so šatami, ale aj bavlneným topom a džínsami. Môžete ich nosiť roky a nikdy nevyjdu z módy, čo je ich najväčšou výhodou.

Kvalitné spracovanie, dobré zapínanie a farebné prevedenie sú veľmi dôležité pri výbere šperkov a platí to aj pri týchto náušniciach. Výhodou je, že táto oceľ nekoroduje, čiže si zachovávajú svoju krásu aj po rokoch intenzívneho nosenia.

Vyberte si také náušnice, ktoré sa vám budú hodiť ku všetkému oblečeniu.

Kožené náramky

Možno si poviete, že práve tento šperk nie je vhodný pre ženy, avšak aj ženy si ho môžu dovoliť. Pekné kožené náramky ale skôr skombinujete s ležérnym, menej formálnym oblečením. Môžete si ich však kombinovať k rifľovine. Rifľovina a koža sú dva materiály, ktoré sa k sebe veľmi dobre hodia. Objednávajte si zaujímavé kožené náramky, ktoré môžete kombinovať k ležérnej móde a môžete sa nimi pýšiť hlavne počas teplejších ročných období.

Strieborné prívesky

Okrem náušníc z chirurgickej ocele a kožených náramkov odporúčame nakúpiť nové strieborné prívesky. Ak nosievate striebornú retiazku, nič sa nestane, ak si kúpite nové strieborné prívesky v zaujímavých vzoroch. Môžete ich tak striedať trebárs aj každý deň a budete mať pocit, že máte stále nový šperk. Strieborné prívesky sú trváce a sú z materiálu, ktorý patrí medzi najobľúbenejšie.

Zdroj obrázka:

Autor:  Tiko Aramyan / Shutterstock.com

angelo

The author angelo