close
Komerčné články

3 tipy, ako si vybrať dobré dámske kabelky  

Sú nevyhnutnou súčasťou výbavy každej ženy a pri kúpe sa častokrát necháme zlákať prvým dojmom. Kúpime si kabelku, ktorá dobre vyzerá, pričom kvalita je na nízkej úrovni.

Ak si plánujete ešte pred odcestovaním na letnú dovolenku kúpiť nové dámske kabelky, pri výbere sa držte týchto rád. 

1. Na akú príležitosť plánujete kabelky nosiť? 

V prvom rade je potrebné ujasniť si, na aké príležitosti plánujete nové kabelky nosiť. Ak hľadáte kabelky do práce, odporúčame skôr väčšie kožené kabelky ideálne obdĺžnikového tvaru s dostatočným množstvom vnútorných vreciek. Ak hľadáte kabelky na svadbu, rodinnú oslavu, či ples, odporúčame kvalitné listové kabelky neutrálnych farieb.

Ak by ste však túžili po obyčajnej kabelke, ktorú by ste nosili pri akejkoľvek príležitosti, odporúčame kožené crossbody kabelky s kvalitným zapínaním. Vždy pred kúpou kabelky si ujasnite, na aké príležitosti chcete kabelku nosiť. 

2. Farba kabelky musí byť ľahko kombinovateľná 

Ak si chcete vybrať dobrú kabelku, s ktorou budete spokojní, vyberajte si takú, ktorá bude ľahko kombinovateľná. Je dôležité, aby ste novú kabelku mali s čím skombinovať. Preto sa odporúčajú práve neutrálne dámske kabelky, ktoré skombinujete s takmer všetkým oblečením, čo máte v šatníku. Ak máte predsa len radšej farby, vyberajte si skôr pastelové farby. Sú jemnejšie a nebijú tak do očí ako neónové farby. Farebne neutrálne dámske kabelky vysokej kvality nájdete v širokej ponuke nadčasových talianskych kabeliek, ktoré sú vyrobené z prémiovej kože.

Odporúčame tieto farby – hnedú, béžovú, čiernu, tmavo sivú, svetlo sivú. 

3. Dbajte na kvalitné zapínanie, kvalitnú podšívku a kvalitu rúčok

 

Okrem príležitosti a farebného prevedenia si pri výbere dobrých kabeliek všímajte aj to, aké má zapínanie, akej kvality je podšívka kabelky a akej kvality sú rúčky kabelky. Práve tieto časti kabely bývajú najviac opotrebovávané a preto je dôležité pri výbere kabelky sústrediť sa práve na ne. dobré zapínanie, kvalitnú podšívku a kvalitné rúčky majú ale kabelky z kvalitnej kože. Kabelky z lacných syntetických materiálov nevydržia dlho a majú nekvalitné zapínanie, ktoré sa zasekáva, nekvalitnú podšívku, ktorá sa trhá a nekvalitné rúčky, ktoré po krátkom používaní začínajú praskať/ trhať sa.

angelo

The author angelo