close
Komerčné články

Nové dámske oblečenie, ktorým si doplníte letný dámsky šatník

Leto sa už naplno rozbieha a viaceré módne domy ponúkajú medzisezónne výpredaje na letné oblečenie. Ak už dlhodobo uvažujete nad príjemným osviežením dámskeho letného šatníka, máme pre vás pár zaujímavých tipov na nové dámske oblečenie vhodné na letné obdobie. 

Dámske overaly z príjemných materiálov 

Ak nemáte v šatníku žiaden pohodlný dámsky overal, kúpte si pár dámskych overalov z príjemných materiálov. Elegantné dámske overaly odporúčame skôr na oficiálnejšie príležitosti – napríklad svadby, záhradné párty, pracovné stretnutia atď. Čipkované dámske overaly sú skôr vhodnejšie na večeru s partnerom, na rande, či do kina.

Pri výbere nových dámskych overalov sledujte predovšetkým materiál a kvalitu šitia. Odporúčame skôr jednofarebné dámske overaly, ku ktorým si môžete dovoliť aj výraznejšie šperky.

 Nové dámske topy 

Tielká a topy sú najnositeľnejším oblečením počas letných mesiacov, preto ak vo vašom šatníku nemáte kvalitné dámske topy, pár si ich kúpte. Odporúčame predovšetkým farebné s týmito vzormi – pásiky, bodky. Týmito vzormi nič nepokazíte, práve naopak, vyniknete.

Aj pri dámskych topoch si všímajte kvalitu materiálu a kvalitu šitia. Viaceré lacné „šmejdy“ sú nielenže krivo šité, ale sú aj vyrobené z nekvalitných materiálov. Odporúčame predovšetkým 100% bavlnu, 100% organickú bavlnu a ak chcete chladivý materiál na horúce letné dni, uprednostnite voľné topy z kvalitného modalu. 

Kulotky – štýlové nohavice, ktoré si zamilujete 

Ak nie ste veľkými fanúšičkami sukní, ktoré cez leto viaceré ženy rady nosievajú, kúpte si štýlové kulotky. Jedná sa o rozšírené a skrátené nohavice, ktoré keď skombinujete s obtiahnutým topom alebo tielkom, vytvoríte si pohodlný ležérny outfit na bežné dni. Kulotky môžete nosiť aj do práce. Stačí, keď ich skombinujete s elegantnými dámskymi mokasínami, poprípade sandálmi na platforme.

angelo

The author angelo