close
Komerčné článkyLifestyleZáhrada

Záhradné ležadlo vám nesmie chýbať: Užívajte si dokonalý relax v pohodlí domova!

Niet nad oddych na záhrade počas teplých mesiacov! K relaxu vám perfektne poslúži záhradné ležadlo. Užijete si vďaka nemu príjemné opaľovanie, pohodlné čítanie knihy alebo iný odpočinok. Poďte si s nami vybrať ideálny kúsok pre vás!

Záhradné ležadlá nájdete v rôznych variantoch. Môžu byť polohovateľné, prenosné, maximálne pohodlné alebo len dizajnové, jedno však majú spoločné. Mali by ostať vo vonkajšom prostredí neporušené. Ležadlá z umelého ratanu tieto vlastnosti majú, navyše sú ľahké a takmer bezúdržbové. Pôsobenie slnečných lúčov sa na ich farbe alebo kvalite nijak neodrazí, sú prakticky nezničiteľné. Nevadí im ani sneh, mráz alebo dážď. V zime ich stačí prikryť plachtou a sezónnu „údržbu“ máte za sebou.

Záhradné ležadlo sa stane vašou oázou pokoja

Vlastníte už záhradný nábytok, no uvažujete o tom, že súčasnú zostavu doplníte o ďalšie kúsky? Záhradné ležadlo bude tým najlepším možným riešením. Záhradné ležadlá z umelého ratanu s hliníkovou konštrukciou sú veľmi odolné a zachovávajú si svoj tvar aj pri náročných vonkajších podmienkach. Prečo si vybrať ležadlo na terasu alebo do záhrady z umelého ratanu? Ratanové záhradné ležadlo je prepletené z malých častí, ktoré sú uchytené ku konštrukcii. Z prúžkov ratanu vzájomne prepletených do seba vzniká pevná, pritom však pružná konštrukcia. Tá sa dokonale prispôsobí ľudskému telu a kopíruje jeho krivky. S moderným záhradným ležadlom z umelého ratanu si užijete dokonalé pohodlie a relax po náročnom dni. Pod holým nebom je odpočinok doslova na nezaplatenie.

Vyberte si z ležadiel rôznych typov

Nemusíte staviť len na klasiku. Na trhu sú moderné dvojležadlá, lôžka, ergonomicky tvarované ležadlá v štýlovom prevedení, ktoré oživia každú záhradu a desiatky ďalších typov. Jedinečný dizajn ratanových ležadiel podčiarkne aj atmosféru každej terasy alebo verandy. Relax na ležadle je zdravý a mimoriadne príjemný. O maximálne pohodlie sa stará mäkké vonkajšie polstrovanie. Ešte nejaký dôvod, prečo vymeniť oddych v interiéri na relax v exteriéri? Užívajte si bezstarostné chvíle na rozmanitých lôžkach, „posteliach“ alebo praktických zostavách, ku ktorým býva v ponuke aj užitočný stolček na odkladanie nápojov, kníh alebo iných drobností. Ležadlá sú ideálnymi kúskami na záhradu, k bazénu alebo do sauny, na terasu alebo pokojne aj na balkón. Dostal vás tento oddychový kúsok? Preneste ho do zimnej záhrady alebo pokojne aj do obývacej izby, aby ste si jeho komfort mohli dosýtosti užívať nielen v lete ale celoročne.

 

angelo

The author angelo