close

Práve počas júla a augusta trávime čo najviac času na záhrade, na terase, v bazéne na záhrade. Vychutnávame si dlhé teplé dni a po západe slnka si zase pri sviečkach vychutnávame jasnú oblohu s fľašou luxusného vína na stole. Vychutnajte si aj vy pohodu na terase. Ak máte na záhrade/ terase záhradný krb, už vám nebude nič chýbať v tom, aby ste mohli relaxovať.

Záhradný krb
Záhradný krb

Koše na drevo

Skôr, ako si dáte na záhradu, záhradný krb, premyslite si miesto. Mal by byť blízko sedenia, ale zároveň vám nesmie brániť k prístupu na terasu. Nezabúdajte, že záhradný krb potrebuje dostatok suchého dreva na kúrenie, a to predsa musí byť niekde uskladnené. Radíme vám, aby ste si kúpili veľké koše na drevo, do ktorých naukladáte narúbané kusy dreva, ktoré budete hádzať do záhradného krbu. Veľké kované koše sú skvelý dizajnový prvok a skrášliť môžu aj váš záhradný priestor.

Pevné stoličky a stôl

Aby ste si vôbec mohli vychutnávať pohodu pri záhradnom krbe, potrebujete kvalitný záhradný nábytok. Ak vám nevadí priplatiť si za kvalitný nábytok, odporúčame vám nábytok z pravého ratanu alebo z kvalitného masívu. Je stabilný, nevadia mu žiadne výkyvy počasia a podobne ako aj krbová mriežka vám vydrží niekoľko rokov.

Stoličky si skrášlite peknými hrubými dekami a veľký stôl zase gumeným alebo ľanovým obrusom. Aj záhradný nábytok môže vyzerať luxusne. V letných mesiacoch budete tráviť predsa len viac času v letnej kuchynke a na terase na záhradke.

Ak vám chýba priestor na relaxáciu, vytvorte si na záhrade prístrešok s kvalitnými krbom, pevným dreveným nábytkom a kvalitným osvetlením, ktoré vás nesklame – odporúčame LED osvetlenie. Pomôcť vám môžu aj klasické sviečky. Vytvoria totiž atmosféru a hlavne nebudú lákať hmyz ako väčšina svetiel.

Vychutnajte si pohodu pri záhradnom krbe a vytvorte si priestor, kde zabudnete na všetky starosti.

Tags : terasazáhradný krb
Jaroslav

The author Jaroslav