close
CestovanieLifestyle

Športový zážitok, na ktorý nikdy nezabudnete

S blížiacimi Vianocami ste možno už uvažovali milé dámy, čo kúpite svojim partnerom pod vianočný stromček. Už vás nebaví stále kupovať nové trenírky, boxerky, opasky, tričká a nohavice a rady by ste vyskúšali niečo úplne nové, najmä to, čo váš partner vôbec nečaká? Ak áno, máme pre vás jeden skvelý typ, z ktorého spadnete na zadok aj vy a nielen váš partner.

Zájazd na Formulu 1
Zájazd na Formulu 1

Zájazd na Formulu 1

Ak ste fanúšička rýchlych áut a váš partner zakaždým v televízii pozerá priamy prenos Formule 1, prečo mu pod vianočný stromček nedopriať vstupenky na preteky Formuly 1? Váš partner, ale aj vy uvidíte všetkých jazdcov tohto športu a čo je famózne, zažijete atmosféru na štadióne. Nemusíte sa obávať, budete mať zabezpečené aj ubytovanie, ale aj cestu, čiže nebudete musieť premýšľať, ako sa tam s partnerom dopravíte.

Zájazd na takéto podujatie bude zážitok, na ktorý ani jeden z vás nezabudne. Nezabúdajte si tento darček zabezpečiť v predstihu. Čo myslíte, prekvapíte tým svojho partnera? My si myslíme, že áno. Kedy by ste sa mali možnosť dostať na takéto niečo, keď nie práve teraz?

Navštívte web stránku futbaltour.sk, na ktorej nájdete aj možnosť zajednať si vstupenky práve na Formulu 1. Aktuálne majú v ponuke Veľkú cenu Rakúska a Veľkú cenu Maďarska. Samozrejme, pretekov bude viacero. Treba len neustále sledovať ponuky a možno si nájdete pre vás najzaujímavejšie preteky.

Chcete svojho partnera prekvapiť? Kúpte mu akýkoľvek športový zážitok. Bude to lepší darček ako nejaká materiálna vec, ktorú dostáva každý rok.

Zdroj obrázku: www.futbaltour.sk

Tags : darčekdarčekyformulezájazd
Jaroslav

The author Jaroslav

Leave a Response