close
Lifestyle

Blíži sa Valentín! Už viete, čo kúpite svojej partnerke?

Ak uznávate tento americký sviatok, pravdepodobne už horlivo obiehate obchodné centrá a hľadáte inšpirácie. Ak vás už omrzeli čokoládové srdiečka, ale chcete svoju partnerku potešiť niečim naozaj originálnym, inšpirujte sa našimi tipmi.

Valentín
Valentín

Drevené šperkovnice

Svojim krásnym opracovaním dostanú do vytrženia každú ženu, aj tú vašu! Ak vaša partnera túži, resp. nemá žiadnu súcu šperkovnicu, kúpte jej peknú drevenú šperkovnicu vyrobenú z poctivého dreva. Tieto drevené šperkovnice sú krásne opracované nielen zvonka, ale aj zvnútra. Poskytnú priestor na všetky šperky vašej milovanej a navyše svojim pevným čalúnením budú chrániť každý jeden z nich. Kúpte partnerke takúto šperkovnicu a uvidíte, že z nej bude milo prekvapená. Ak do nej dáte obľúbenú sladkosť, poprípade vyznanie napísané na list, lepšieho Valentína ste vymyslieť nemohli. Alebo áno?

Šperkovnica
Šperkovnica

Nové prstene

Nové šperky sú tiež vynikajúcim nápadom. Ak vaša partnera miluje prstene, určite ocení vo svojej šperkovnici zopár nových prsteňov. Pozor však na veľkosť. Odporúčame vám zistiť si veľkosť prsteňa, poprípade si jeden prsteň vziať so sebou a následne na predajni porovnať.

Wellness pobyt

Ešte stále je zima a preto ak chcete na chvíľu s partnerkou vypadnúť ďaleko od domova, podarujte jej na Valentína wellness pobyt. Zajednajte wellness pobyt cez zľavové portály alebo sa poinformujte priamo v hoteloch. Objednávajte ale čím skôr. Termíny sa rýchlo vypredávajú.

Ak sa vám nezapáčil ani jeden z nápadov, skúste partnerke pripraviť večeru, postrážte deti a umožnite jej ísť do skrášľovacieho salónu. Je množstvo nápadov, ktorými ženu môžete potešiť. Vy sami viete, čo má vaša partnerka najradšej. Možno vám to aj sama naznačila.

Vychutnajte si tento deň naplno. Patrí predsa vám a nenechajte si ho ničím pokaziť! Nezabúdajte, že materiálne darčeky nie sú všetko.

Tags : darčekyValentín
Jaroslav

The author Jaroslav

Leave a Response