close
Komerčné článkyLifestyleMóda a štýlNezaradené

Rifľová bunda sa hodí ku všetkému. Neveríte? Tak čítajte

Len máloktorý módny kúsok je už toľké roky tak trendy ako rifľová bunda. Áno, boli obdobia, kedy sa nosili menej, to priznávame. Určite sa nedá povedať, že by boli rifľové bundy každoročne najväčším hitom sezóny.

Chcete prechodnú bundu, ktorú ľahko skombinujete so zvyškom vášho šatníka?

Rifľové bundy však nikdy úplne nevyšli z módy a stále sa spájajú so zmyslom pre štýl a dobrým vkusom. Čomu vlastne štýlové rifľové bundy vďačia za svoju dlhovekú popularitu? Určite to bude ich univerzálnosť. Dajú sa totižto kombinovať zrejme so všetkým. To znamená, že s pomocou rifľovej bundy vytvoríte zaujímavý outfit úplne bez problémov, nech máte v šatníku čokoľvek.

Preto je aj teraz, keď teploty postupne klesajú, ideálne mať v šatníku aspoň jednu rifľovú bundu. Môžete si ju totižto obliecť takmer ku všetkému a nielenže vás ochráni pred chladom, ale zároveň z vás spraví módnu ikonu.

Rifľovku využijete, keď sa vám nechce moc riešiť outfit a aj vtedy, keď chcete byť za bohyňu

To, že rifľovú bundu môžete úžasne jednoducho kombinovať, oceníte hlavne v prípadoch, keď nemáte veľa času alebo sa vám jednoducho nechce lámať si hlavu nad tým, čo si obliecť. Stačia čierne dámske nohavice, ktoré doma určite máte, k tomu ako „protipól“ biele tričko a naň rifľovú bundu. Dá sa vôbec takémuto outfitu niečo vytknúť? Tiež si myslíme, že nie.

Alebo predsa len chcete niečo elegantnejšie? S rifľovou bundou žiadny problém, kľudne ju môžete zladiť aj so šatami. Že teraz preháňame? Tak si to predstavte, obtiahnuté elastické šaty, ideálne vysoko nad kolená (ak si to môžete, či chcete dovoliť) a na vrch, aby vám nebolo chladno, krátka rifľová bunda nad zadok (ten predsa vyniká v tých obtiahnutých šatách).

A aby ste to poriadne zavŕšila, nebojte sa obuť si k takejto kombinácií lodičky. Myslíte si, že pri pohľade na vás bude nejaký chlap rozmýšľať nad tým, či sa rifľová bunda a šaty k sebe hodia? Kdeže, rovno povie, že áno. Ak sa teda vôbec zmôže na slovo.

Zdroj obrázka:

Autor: ASTA Concept / Shutterstock.com

angelo

The author angelo