close
Komerčné články

Hľadáte finančné zabezpečenie pre vašu budúcnosť? Vieme ako na to!

Finančnú stabilitu vám dnes ponúknu mnohé banky, ich sporiace programy alebo finanční poradcovia, ktorých prácou je z vás vytiahnuť peniaze, ktoré vám odporučia investovať. Ale do čoho? Kde je tá reálna vec, do ktorej investujete svoje úspory? Ako sa k tomu dostanete a kde to reálne uvidíte? Mnohé investície sú dnes len vo virtuálnom svete, napríklad kryptomeny a bitcoiny sú toho jasným dôkazom. Meny ktoré nie sú hmatateľné, ale tvária sa ako istota vašej budúcnosti.

Do čoho by ste mali dnes investovať, keď túžite po reálnej stabilite a hodnote? Investujte do drahých kovov! Zlatostriebro sú dnes na trhu vzácnymi, no nie nedostupnými produktmi. Ak túžite vlastniť niečo, čo časom neklesne na hodnote, naopak stúpne, investícia do zlata je pre vás najlepším riešením. Kúpou zlata sa k ničomu nezaväzujete, nie je to ako investícia do niečoho, čo neviete, aký výsledok to prinesie. Investícia do zlata bude pre vás predstavovať vyhnutiu sa inflácii, ktorá dnes enormne stúpa.

Pred infláciou vaše bankovky neutečú

Nemajú kam utiecť, skutočne. Čím väčšie množstvo bankoviek prichádza z tlače do obehu, tým je ich hodnota nižšia. Znehodnocovanie peňazí vedie ku finančným krízam, ktoré majú fatálny dopad na celú spoločnosť. Investičné zlatovám ponúka možnosť pred infláciou ujsť. Zlaté mince nestratia na svojej hodnote a vy ich aj po rokoch, kedy budú uložené vo vašom trezore môžete naplno využiť, pričom sa ich finančná hodnota nezníži.

Nekŕmte štát tým, čo je vaše

Štátu dnes už odvádzame dane takmer za všetko. Výnimkou je zlato, na ktoré sa nevzťahuje dvadsať percentná DPH. Opakom je striebro, ktoré sa dani nevyhlo, a tak záujem o jeho kúpu výrazne klesol. Zabezpečte svoju budúcnosť a investujte do niečoho, čo sa skutočne oplatí.

angelo

The author angelo