close
Komerčné články

Potrebujete do svojej firmy prepravný vozík? Poradíme vám, na koho sa obrátiť

V skladových priestoroch sa bez plastových prepraviek jednoznačne nezaobídete. Ak hľadáte rovno aj spôsob, ako s prepravkami manipulovať, nie je nič jednoduchšie ako si zaobstarať prepravný vozík. Jednou zo spoločností, ktorá dané produkty dodáva do rôznych firiem, je Schoeller Allibert. Ide o špecialistu, v ktorého ponuke nájdete pestrú škálu variantov.

Ideálny pomocník pre prácu s plastovými prepravkami je prepravný vozík. Ľahko s ním môžete prevážať ako samotné prepravky, tak aj materiál, produkty a ďalšie veci. Využitie je naozaj široké.

Čo všetko prepravné vozíky ponúkajú?

U prepravných vozíkov si môžete byť istí vysokej kvality. Spĺňajú priemyselné štandardy. Vybrať si môžete navyše hneď z niekoľkých rozmerov a veľkostí. Spoločnosť Schoeller Allibert používa na výrobu vysoko kvalitné materiály, aby boli výsledné produkty čo najodolnejší. Plastové vozíky vám prídu vhod v skladoch a pri preprave tovaru.

Čo ďalej Schoeller Allibert predáva?

Ďalej si môžete do svojej firmy objednať pevné plastové kontajnery či kontajnery s otvorenými rukoväťami. Veľmi žiadané sú skladacie paletové kontajnery, pri ktorých máte istotu vysokej nosnosti a ľahkej manipulácie. Potom na vás čakajú malé skladacie prepravky, stohovacie prepravky či nápojové prepravky. Samozrejme záleží na tom, v akom sektore pôsobíte, pretože čo spoločnosť, to iné požiadavky.

Schoeller Allibert je spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe vysoko kvalitných kontajnerov a prepraviek dlhé roky, a to konkrétne okolo pol storočia. Stala sa lídrom na európskom trhu, ale rozváža svoje produkty do celého sveta. Schoeller Allibert sa snaží firmám znižovať náklady na logistiku, zabezpečiť udržateľnosť a vládnuť v oblasti inovácií.

Ak si neviete s niečím rady, stačí kontaktovať technickú podporu, ktorá vám so všetkým poradí.


Ako bude reklama vypadať?
-
Zobraziť formulár pre nákup
angelo

The author angelo