close
Komerčné články

Jaclean.sk: Viac ako 16 rokov skúseností

Hľadáte spoľahlivého partnera na podlahové značenie alebo čistenie podláh? V tom prípade ste tu správne! Predstavujeme vám Jaclean – spoločnosť, ktorá má viac ako 16 rokov skúseností a vyniká profesionálnym tímom kvalifikovaných odborníkov.

Značenie podláh sa dnes častokrát podceňuje, čo je veľká škoda. Najmä vo veľkých priemyselných podnikoch totiž má svoj obrovský význam. Zvyšuje bezpečnosť zamestnancov, ale aj zákazníkov. Podlahové značenie, napríklad, poukazuje na smery, kam majú zákazníci ísť v nejakom väčšom obchodnom centre, prípadne na smer k únikovému východu alebo hasiacemu prístroju. Vďaka tomu je zvýšená bezpečnosť všetkých.

Kde pôsobí Jaclean?

Ak by ste si chceli rezervovať služby spoločnosti Jaclean, ktoré sa týkajú najmä značenia podláh, urobiť tak môžete na Slovensku, v Českej republike, ale aj v Nemecku či Rakúsku, kde spoločnosť Jaclean svoje služby ponúka. To platí aj pre hĺbkové čistenie podláh, ktoré si vyžadujú väčšie priemyselné podniky pravidelne. Ak teda budete s prácou Jaclean spokojní, môžete si u nich rezervovať termíny na čistenie podláh pravidelne.

Dlhodobé vzťahy s klientami

Spoločnosť Jaclean.sk je iná aj v tom, že si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi klientmi. U niektorých firiem si totiž ľudia objednajú nejakú službu len raz a potom už nie, no v prípade Jaclean.sk je to celkom iné. Majú tisícky spokojných klientov a recenzií. To hovorí aj o kvalite prevedenia daných služieb. Je tak pochopiteľné, že zákazníci si od nich vyžadujú a rezervujú dané služby opakovane.

Kvalifikovaní zamestnanci

V spoločnosti Jaclean pracujú najmä ľudia, ktorí majú roky praxe v danej oblasti. Jaclean tak tvorí profesionálny tím zložený z kvalifikovaných zamestnancov. Tí vykonávajú svoju prácu maximálne profesionálne, s ohľadom na detaily.

angelo

The author angelo