close
Komerčné články

Firme sa nedarí? Môže to zmeniť CRM systém

Úspech firmy je závislý predovšetkým od toho, ako je firma riadená. Pokiaľ je riadená zle, upadá, pokiaľ dobre, prosperuje. V dnešnej dobe robí mnoho firiem zlé kroky, obmedzujú výrobu, prepúšťajú zamestnancov, šetria na propagáciu a ďalšie. Pokiaľ má prísť zmena, urobte ju tam, kde pomôže zmeniť riadenie firmy k lepšiemu. Medzi najlepšie možné rozhodnutia patrí obstaranie CRM systému. S jeho pomocou môžete firmu riadiť ľahko, efektívne a odhaliť slabiny, ktoré vám predtým bránili v raste.

Využívajte výhody AutoCRM

Čo je AutoCRM? Ide o najpokročilejší CRM systém na trhu. Nie je náročný, naopak je taký jednoduchý, že s ním zvládne pracovať ktokoľvek aj bez predchádzajúceho zaškolenia. Je tu prehľadné rozhranie, ktoré je rozdelené podľa funkcií. Môžu tu byť akékoľvek funkcie len potrebujete. Hľadáte pre projektové riadenie – softvér? Žiadny problém, AutoCRM vám bude prispôsobený na mieru, aby pokryl všetky potrebné funkcie a vy ste nemuseli používať na riadenie firmy viac ako tento program.

Zvládnete tu dokonale riadiť všetky projekty aj zákazky. Môžete ľahko prideľovať a plánovať prácu zamestnancom, sledovať ich harmonogram, dochádzku a komunikovať s nimi. Rovnako odtiaľto môžete komunikovať s klientmi, zasielať im ponuky a viesť si o nich potrebné informácie. Samozrejmosťou môže byť účtovníctvo, môžete tu vystavovať aj posielať faktúry, sledovať obrat firmy alebo napríklad vaše neplatičov. Môžete tu mať správcu súborov, taktiež tu môžete spravovať obchodné príležitosti, firemné súbory ai. Dôležitou možnosťou je prístup k potrebným štatistikám a informáciám, s ktorými môžete lepšie plánovať budúcnosť firmy. Zistíte, ako si vaša firma vedie, aká je návštevnosť firemného webu alebo napríklad, aké sú vaše výdavky. Navštívte web AutoCRM.sk a vyskúšajte si tento systém úplne zadarmo.

angelo

The author angelo