close
Komerčné články

Domáce potreby, ktoré sa neriadia len ročným obdobím, nájdete na internete

S prichádzajúcimi vianočnými sviatkami začnú v bežných obchodoch, dokonca aj v profesionálnych domácich potrebách, miznúť niektoré výrobky. Často napríklad potreby na zaváranie. Lenže čo keď ich práve vtedy potrebujete?

Doba zavárania nekončí na konci októbra

Skoro by sa to dalo nazvať Murphyho pravidlom: Čo práve potrebujete, to v obchode nemajú. Typické to je, keď potrebujete kúpiť zaváracie potreby. Celkom tradične pritom potrebujeme zavárať aj pred Vianocami.

U nás sa práve teraz zavárajú hrušky, strúhané jablká na závin, práve včera sme robili tretiu várku džemu z duly. Nie je nič neobvyklé spracovávať džemy práve v zime z ovocia, ktoré sme v lete len narýchlo zmrazili. V sezóne je na tieto práce menej času. Lenže kde kúpiť potreby na zaváranie? Záchranou nám je internet. Internetové domáce potreby Drobnosti.sk ponúkajú aj tento sortiment. Vďaka nemu si pred Vianocami môžete nachystať aj vlastnoručné darčeky pre rodinu. Dulová zaváranina aj dulový džem slávia veľký úspech v celej našej rodine každoročne. Stačí si dať záležať na výbere zaváracích pohárov a viečka. Efekt je úžasný.

TIP: Stále doma nemáte zavárací hrniec? Praktický elektrický zavárací hrniec je výborným pomocníkom. Zjednodušuje prácu pri zaváraní, uvoľní nám varnú dosku, zavárať dokážeme pri presne nastavenej teplote a so správnou dĺžkou bez externých teplomerov a minútiek. Ak ho stále nemáte, dajte si ho ako darček. Pokiaľ však stále zavárate po starom a potrebujete kuchynské teplomery, aj tie vám Drobnosti.sk ponúknu.

Urobte si kvasenú zeleninu

Napriek tomu, že ide o silne solenú formu úpravy zeleniny, má mnoho priaznivcov medzi propagátormi zdravej výživy. Práve teraz je ideálna chvíľa naložiť si zeleninu a nechať ju vykvasiť. Po vianočnom sladkom prejedaní sa to bude balzam nielen na vaše chuťové bunky. Na kvasenie môžete mať špeciálny kompletne vybavený súdok, alebo si vystačíte s inou nádobou doplnenou keramickým ťažítkom. Rovnaké ťažítko sa používa pri kvasení kapusty. Lepšie je však mať na keramickú zeleninu samostatné, aby nám tieto kvasené dobroty navzájom nepreberali chute.

Domáce potreby online

Drobnosti.sk – to sú drobnosti do domácnosti, ktoré pravidelne spotrebovávame, ale aj tie, ktoré potrebujeme k bežnému fungovaniu do domácnosti. E-shop ponúkol na jednom mieste domáce potreby obohatené o drogériu, hygienu, tiež ochranné pomôcky, športové potreby, potreby pre zvieratá a doplnky stravy. Základ však tvoria potreby do domácnosti a kuchynské potreby.

TIP: Potrebujete ochranné prostriedky proti koronavírusu? Aj tie kúpite na Drobnosti.sk. E-shop ponúka dezinfekciu, ochranné rukavice, respirátory aj rúška. Nezabudnite ani na ochranné okuliare. Pokiaľ nenosíte dioptrické, odporúča sa chrániť zrak inými. Práve oči sú podľa odborníkov miestom vstupu vírusu do tela.

angelo

The author angelo