close
Komerčné články

Aké môžu byť príčiny problémov s erekciou?

Problémy s erekciou dokážu potrápiť takmer každého muža. S neustupujúcimi problémami sa muži dostávajú ešte do väčších depresií a časom môže hroziť úplne odlúčenie od partnerky. Aké ale môžu byť príčiny problémov s erekciou? 

Zlé stravovanie 

Väčšina z nás, a to nielen muži, niekedy nemajú čas pripraviť si chutné domáce jedlo. Stravujú sa v reštauračných zariadeniach, kde nevedia 100% potvrdiť čerstvosť potravín. Zlé stravovacie návyky môžu spôsobovať problémy s erekciou. Ak sa chcete týchto problémov zbaviť, musia upraviť svoj jedálniček a jesť viac čerstvých potravín, predovšetkým ovocie a zelenina, ktorý majú priaznivý vplyv na kvalitu erekcie. 

Odporúčame vám vyhnúť sa vyprážaným, fermentovaným potravinám a dbajte predovšetkým na čerstvosť. Jedávajte pravidelne päť porcií denne a neprejedajte sa. Úplne sa vyhýbajte fast foodom. 

Stres 

Spúšťačom mnohých zdravotných problémov je stres. V prípade problémov s erekciou to môže byť problém, nakoľko každý zdravotný problém nás dostáva do úzkych a sme neustále po vplyvom stresu. Ak sa naučíte vyhýbať stresovým situáciám, zlepšenie erekcie zbadáte takmer okamžite. Vyrovnaný muž, ktorého nič nerozhodí, má kvalitnejšiu erekciu ako muž, ktorí je vystavovaný stresovým situáciám. 

Užívanie liekov 

Príčinou môže byť aj užívanie niektorých liekov. Ak máte problémy s erekciou, informujte sa u lekára, resp v lekárni, či lieky, ktoré užívate, nemajú nepriaznivý vplyv na vašu erekciu a spôsobujú vám problémy s erekciou. 

Minimum pohybu 

Ak sa všade presúvate autom a máte sedavé zamestnanie, aj to môže byť príčinou vašich problémov. Venujte sa nejakému športu a pravidelne sa hýbte. Pravidelným pohybom predídete závažným problémom s erekciou. 

Ak ste vylúčili všetky možné príčiny, odporúčame vám dať si prekontrolovať štítnu žľazu. Niekedy nesprávne fungovanie štítnej žľazy môže byť príčinou vašich problémov.

angelo

The author angelo