close
Komerčné článkyLifestyleMóda a štýl

4 dôvody prečo by ste mali používať pečiatku na oblečenie

Poznáte pečiatku na oblečenie? Najrýchlejší a najefektívnejší spôsob ako označiť detské oblečenie. Toto sú dôvody prečo by ste ju mali používať.

Ak dnes potrebujete menovky pre deti, máte k dispozícii hneď niekoľko možností. Od rôznych nášiviek, cez fixky na oblečenie až po rôzne nalepovacie menovky na oblečenie. Našou obľúbenou možnosťou je však jednoznačne pečiatka na textil. Prečo je to tak? Čítajte ďalej dozviete sa viac

Kvôli týmto 4 dôvodom je pečiatka na oblečenie tá najlepšia možnosť:

Niekedy je ťažké sa v spleti možností vyznať. Väčšina rodičov vám potvrdí, že sa v rodičovstve stretávajú s najrôznejšími situáciami denne a preto si občas radi nechajú poradiť a spoľahnú sa na názor skúsenejších, bez vlastného skúmania danej tematiky.

V téme označovania detských vecí máme my osobne úplne jasno. Spoľahnúť sa môžete na našu niekoľkoročnú skúsenosť a tieto body, ktoré sú pre nás jednoznačnými dôvodmi pre výber pečiatky na textil – oblečenie.

1.   Najefektívnejší spôsob označenia

Aplikácia pečiatky na oblečenie je skutočne neskutočne jednoduchá. Jediné, čo potrebujete urobiť potom, ako vám príde pečiatka domov, je odstrániť dolný kryt na pečiatke. Predtým než pečiatku odtlačíte priamo na oblečenie, skúsiť si ju pre istotu najprv na papieri.

Potom ako sa presvedčíte o tom, že kvalita odtlačku je v poriadku a zistíte, ako pečiatku nasmerovať, tak aby sa vám odtlačok zobrazil v požadovanom smere, môžete odtlačok urobiť priamo na oblečenie.

V každom prípade je vytvorenie jedného odtlačku a teda kompletné vytvorenie menovky otázka niekoľkých sekúnd. Takže aj keď budete označovať celú sadu oblečenia, zaberie vám to len pár minút. Čo je v porovnaní napríklad s takým ručným písaním fixkou alebo dokonca ručným vyšívaním menovky obrovská úspora času.

Pre efektívnosť vám doporučujeme oblečenie označiť na vnútornej strane hornej časti. V prípade vrchnej časti oblečenia je to oblasť krku a v prípade nohavíc, kraťasov či sukieň je to oblasť kostrče.

2.   Trvácnosť

Ďalším dôvodom, pre ktorý je dobré vybrať si pre označenie oblečenia pre deti práve pečiatku na textil, je veľká trvácnosť odtlačkov. Jeden odtlačok vydrží až 50 vypraní. S jedným náhradným atramentom, ktorý je zadarmo, vám pečiatka vydrží až na 1000 odtlačení.

Ak ste sa to náhodou snažili teraz prepočítavať na presný časový údaj, je to tak, vydrží vám proste celé roky. Veľmi pravdepodobne vám vydrží na celé “označovacie obdobie” života vášho dieťatka.

3.   Kvalita a krása

Pečiatka nás dostala aj svojou prvotriednou kvalitou a tiež vysoko estetickým prevedením. Hneď na prvý pohľad je jasné, že materiál, z ktorého je pečiatka vyrobená je prvotriedny a nešetrilo sa ňom. V žiadnom prípade to nie je kus ľahkého plastu s nekvalitnou farbou a nevkusným obrázkom a písmom. Je to úplne opačne.

Samotný tvar razítka má veľmi zaujímavý a originálny dizajn. Razítko si môžete vybrať v tvare pandy, sovy, mačiatka alebo veveričky a jeho prevedenie je skutočne podarené. Vysoká kvalita použitej farby je očividná hneď pri prvom použití.Odtlačok pečiatky má jasné kontúry, nerozmazáva sa a nerobí šmuhy.

Rovnako sa nám veľmi páči štýl vybraného písma pre text razítka. A nakoniec obrázky, ktoré si môžete vybrať a doplniť tak text razítka sú tiež veľmi vkusné a štýlové.

4.   Personalizované pečiatky na mieru

Posledným bodom prečo si vybrať práve pečiatky na textil je to, že sa vyrábajú skutočne na mieru. To znamená, že si ich (samozrejme v rámci určitých možností) môžete personalizovať podľa vašich predstáv. Okrem už spomínaného tvaru pečiatky je na vás akú farbu atramentu si zvolíte, aký text bude vaše razítko obsahovať a tiež aký obrázok si k tomutu textu vyberiete.

  • Čo sa týka farby atramentu, na výber máte klasickú čiernu, ale aj veselšie verzie a to modrú a červenú
  • Ideálny text razítka je samozrejme meno vášho dieťatka, ale kľudne môžete použiť aj nejakú jeho obľúbenú prezývku
  • Rovnako máte k textu na výber z desiatky obrázkov, ktoré sú rozdelené do 4 kategórií a to kvietky, detské, more, zvieratká
angelo

The author angelo