close
Lifestyle

Toto sú najväčšie zaujímavosti zo sveta hazardu: vedeli ste o nich?

Svet hazardu je skutočne pestrý a svedčia o tom mnohé zaujímavosti z histórie. Ak je vám hranie kasína alebo automatov blízke, rozhodne viete, o čom hovoríme. Pravdepodobne vás zaujímajú aj tie najväčšie zaujímavosti, ktoré prekvapili nejedného bežného človeka ale aj hráča kasín.

Možno by ste neverili, no zaujímavosti z histórie hazardu siahajú až ďaleko do staroveku. Už v tomto období existoval istý druh hazardu, samozrejme, nie až taký, ako ho poznáme v dnešnej modernej dobe.

Vedeli ste napríklad o tom, že existujú krajiny, ktoré povolia hranie kasín len na lodi? To znamená, že na zemi je hranie zakázané a môže byť, dokonca, aj trestné. Naša minulosť hazardu je veľmi pestrá a prináša množstvo zaujímavosti.

V Izraeli hrozí odsúdenie

Ak by ste sa niekedy v živote ocitli v Izraeli a chceli by ste si zahrať hazard, dávajte si veľký pozor. Keď sa totiž dostanete na miesto, kde prebieha nelegálne stávkovanie, môžete byť odsúdení na trest, ktorým je pobyt vo väzení. To, na koľko rokov to je, zatiaľ známe nie je, no rozhodne to nie je nič príjemné. Na stránke https://oficialnekasina.sk/ si môžete pozrieť zaujímavosti aj z tejto oblasti, a tiež tam nájdete zoznam oficiálnych kasín.

Najdrahšie rulety

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, že by ste si chceli založiť ruletu? V tom prípade by ste mali počítať s tým, že rozhodne nejde o žiadnu lacnú záležitosť. Ruletový stôl totiž môže stáť až viac ako 7 tisíc dolárov, čo je skutočne veľmi veľká čiastka. Najdrahší kúsok zo sveta hazardu je vyrobený za pol milióna dolárov, a to z toho dôvodu, že bol zo zlata. Najdrahšie rulety sa nachádzajú a vždy aj nachádzali najmä v oblasti Ameriky a západných krajín.

Preto neváhajte a informujte sa o ďalších zaujímavostiach zo sveta hazardu, a tiež o histórii, kedy majú automaty už viac ako neuveriteľných 120 rokov.

angelo

The author angelo