close
Lifestyle

Máte záujem začať s podnikaním? Skôr, ako začnete, si prečítajte naše užitočné rady

V súčasnosti nájdete len málo ľudí, ktorí tvrdia, že sú so svojou prácou spokojní. Práve kvôli nízkym mzdám a zlým pracovným podmienkach zamestnanci striedajú zamestnania a ak sa im náhodu nepodarí nájsť vhodnú pracovnú pozíciu, začínajú poškuľovať práve po podnikaní. Ak máte záujem začať s podnikaním, skôr, ako sa pustíte do zakladania spoločnosti, prečítajte si naše užitočné informácie.

Podnikanie
Podnikanie

Dajte si spoločnosť založiť

Ak ste ešte nikdy nepodnikali, určite by ste ocenili pomoc pri zakladaní novej spoločnosti. Na Slovensku nájdete firmy, ktoré vám založia spoločnosť, či už s.r.o, alebo a.s.

Podnikateľov v poslednom období zaujali najmä offshore spoločnosti vo Veľkej Británii. Práve prosperita, daňové výhody a finančná stabilita krajiny lákala mnohých podnikateľov, aby si svoju spoločnosť založili práve na britských ostrovoch.

Ak chcete začať podnikať čo najskôr, netrápte sa vy, ale zverte zakladanie vašej spoločnosti do rúk skúsených odborníkov. Nielenže nič nepokazíte, ale vyhnete sa aj byrokracii, ktorej je na úradoch viac než dosť.

Kúpte si virtuálnu kanceláriu

Ako podnikateľ- začiatočník oceníte každé ušetrené euro. Ak chcete ušetriť, okrem zakladania vlastnej spoločnosti externou firmou vám odporúčame investovať do výhodnej a najmä veľmi lacnej virtuálnej kancelárie. Nachádza sa na lukratívnej adrese v Bratislave, je výrazne lacnejšia ako kancelársky priestor a pomôže vám získať nových zákazníkov. Čo myslíte, zákazník si vyberie firmu, ktorá má sídlo v menšom meste na východnom Slovensku, alebo si vyberie firmu sídliacu v Bratislave? Odpoveď určite poznáte.

Virtuálnu kanceláriu v Bratislave oceníte aj keď budete mať vašu firmu registrovanú v zahraničí, napríklad ak sa rozhodnete pre offshore spoločnosť na Cypre, na Seychelách, alebo v spomínanej Veľkej Británii.

Ak máte záujem o offshore spoločnosť, kontaktujte Company Formation. Zaoberajú sa zakladaním práve takýchto spoločností.

Tags : podnikanie
Jaroslav

The author Jaroslav

Leave a Response