close
LifestyleMóda a štýl

Aké oblečenie by v šatníku modernej ženy nemalo chýbať?

Každá žena na začiatku novej sezóny pozerá novinky obľúbených módnych reťazcov. Tie každoročne prinesú nové módne kúsky, ktoré prezentujú v tom najlepšom svetle. Aj keď fast fashion sa za posledné roky dostala trošku do úzadia, stále má dosť veľkú podporu žien, a to práve kvôli nízkym cenám.

Ak sa ale chcete obliekať štýlovo a moderne, nemusíte mať šatník preplnený najnovšími módnymi kúskami. Aké oblečenie by ale nemalo chýbať v šatníku modernej ženy?

Čierne a sivé sako

Aj keď mnohé ženy nakupujú prevažne farebnejšie saká, čierne a sivé sako by v šatníku rozhodne nemali chýbať. Môžete nosiť farebnejšie saká, to vám nikto neberie, ale určite si zaobstarajte aj čierne a svetlo sivé sako.

Ak máte určený pracovný dresscode, nosiť elegantné saká je pre vás samozrejmosť. Sivé a čierne saká môžete kombinovať s farebnými vzorovanými blúzkami.

Kulotky

Kulotky sú skrátené a rozšírené nohavice a dajú sa nosiť prakticky po celý rok, okrem zimy. Ženy ich najčastejšie kombinujú s mokasínami, s teniskami, ale aj s členkovými čižmami.

V šatníku modernej ženy by preto nemalo chýbať ani toto oblečenie. Ak si chcete kúpiť nové oblečenie, rozhodne si kúpte aj dámske kulotky.

Čo sa týka farby, uprednostňujte tmavomodré, čierne, či škoricové kulotky. Tieto farby sú najpraktickejšie a nie je problém ich kombinovať.

Džínsy rôznych strihov

Džínsy sú obľúbený kúsok snáď každej ženy. V šatníku by však nemali chýbať džínsy rôznych strihov. Slim fit džínsy sú samozrejmosť. Odporúčame vám kúpiť si aj trendové „mom jeans“, či roztrhané džínsy.

Každá žena chce vyzerať moderne, avšak treba si uvedomiť, že to nedosiahne neustálym kupovaním jednosezónneho oblečenia. Pri výbere nového oblečenia treba premýšľať a kombinovať, aby vám oblečenie poslúžilo dlhé roky.

Určite by vám ale v šatníku nemali chýbať tieto kúsky – čierne a sivé dámske sako, moderné kulotky a džínsy rôznych strihov.

Zdroj obrázka:

Autor: Dean Drobot / Shutterstock.com

angelo

The author angelo