close


Každý toto slovo pozná – rum. Alkoholický nápoj vyrábaný z cukrovej trstiny s obsahom alkoholu od 35 – 40 %. Nádherná zlatistá farba, prenikavá aróma a výrazná chuť. Výborný z ľadom, s džúsom, ale aj v hocijakom koláčiku. Pre všetkých víkendových „kapitánov“, ktorí si vedia život vychutnávať naplno.

Na Slovensku už len um, ale aj tak chutný rum

Podľa noriem EÚ, sa výrazom rum môžu označovať iba destiláty vyrobené z cukrovej trstiny a keďže naše slovenské rumy sa vyrábajú prevažne z plodín ako sú zemiaky, obilie či repná melasa a obsahujú iba rumovú esenciu, musia byť pomenované inými názvami, ako napr. um a pod. . Nič to však nezmení, pretože táto veľmi obľúbená chuť má svoje zastúpenie v radoch slovenských „junákov“.

Naozaj luxusný rum? Jednoznačne Captain Morgan!

Ak si však potrpíte na pravý a jedinečný rum, významnú značku a prvotriednu kvalitu – vyberiete si jeho – Captaina Morgana! Rum pomenovaný po ozajstnom kapitánovi, ktorý plienil španielske kolónie a napokon sa z neho stal šľachtic a guvernér Jamajky. No prosím! Takto sa to robí. Sny si treba plniť, ničoho sa nebáť a bojovať za ne. Prinajmenšom treba začať pri poháriku kvalitného alkoholu, akým Captain Morgan rozhodne je.

Rum ako žiadny iný

Populárny „kapitán“ zreje v dubových sudoch rok až dva, aby ešte viac vynikla a posilnila sa jeho zvláštna chuť. Vyrábaný je z cukrovej trstiny, má veľmi jemnú príchuť a karamelový buket. Ideálny pre labužníkov a vyznávačov dobrých a rovnako kvalitných vecí. Zmes bylín a korenia je tá tajná ingrediencia, ktorá ho robí takou nenapodobiteľnou a doslova unikátom.

Či už si vyberiete svetlý alebo ten tmavý, či oboje naraz, nech sa páči! Všetko treba vyskúšať. Ktorý vám je najviac po chuti? Isteže, čím tmavší, tým výraznejší. Napríklad Captain Morgan Black  Spiced 40 %, je hotový unikát spomedzi všetkých. Je síce drahší, no práve tu sa odzrkadľuje pestrosť a fantázia výrobcov. Výrobný postup, tajná zmes bylín, prídavok klinčeka a škorice – to všetko sú iba nápovedy, že sa začína nalievať do pohárika niečo veľmi výnimočné. Pre výnimočných ľudí, ako ste vy.

Jemnosť v podobe Captain Morgan Private Stock 40%

Ale aj pre dámy je tu niečo, čo by sa im mohlo zapáčiť. Ak ste ešte rum neskúšali, tak práve táto značka by vás mohla upútať a učarovať vám. Bohatá zmes ostrovného korenia je začiatok ódy na jemnosť i jedinečnosť, ktorú si treba vedieť vychutnať. Veď príležitosť sa vždy nájde. Nápoj zrejúci dva roky v dubových sudoch, aby jeho výrazná aróma a chuť čo najviac vynikla. Ešte kocky ľadu, limetka a samozrejme – dobrá nálada a večer sa môže začať…


Ako bude reklama vypadať?
-
Zobraziť formulár pre nákup
angelo

The author angelo