close
Komerčné články

Šperky, ktoré sa hodia ku všetkému letnému oblečeniu

Obdobie nosenia krátkych topov, kraťasov, tielok a vzdušných topov je už tu a určite sa už neviete dočkať, kedy svoje nové letné kúsky ponosíte na letnej dovolenke pri mori.

Viaceré ženy, ale aj muži si nevedia kombinovať šperky s letnými outfitmi. Aké šperky s vám hodia k letnému oblečeniu? 

Dámske štýlové náušnice Tommy Hilfiger, džínsové kraťasy a jednoduchý top 

Bežným a azda najobľúbenejším letným outfitom u žien budú džínsové kraťasy a jednoduchý top. Keď si k nim zladíte štýlové náušnice Tommy Hilfiger, nebude vám nič viac chýbať. V ponuke náušníc od tejto značky nájdete minimalistický, ale aj výraznejšie do detailov spracované náušnice, ktoré dokážu zastúpiť aj iné šperky. Keď si vlasy vypnete, necháte ich krásne vniknúť. 

Pánske náramky Tommy Hilfiger a elegantné nohavice s polokošeľou 

K ležérnym outfitom, ako je napríklad aj tento, sa skvele hodia aj náramky od tejto značky. Pánske náramky Tommy Hilfiger odporúčame mužom kombinovať so športovým outfitom, ale hlavne s elegantnými pánskymi nohavicami, resp. kraťasami s koženými opaskami a s elegantnými polokošeľami, resp. košeľami s krátkymi rukávmi.

V ponuke náramkov od Tommy Hilfiger si vyberú aj ženy. Výber pánskych náramkov Tommy Hilfiger je však bohatší.

Ak chcete byť trendy aj počas najväčších horúčav, neodmietajte pánske náramky od Tommy Hilfiger. 

Drevené dámske šperky a dlhé letné šaty 

Okrem štýlových značkových šperkov od Tommy Hilfiger vám odporúčame kúpu štýlových drevených šperkoch. Na internete nájdete množstvo zaujímavých výtvorov lokálnych hand made výrobcov drevených šperkov. V letných mesiacoch tieto šperky vynosíte k dlhým letným šatám, ale aj k voľným tunikám. 

Dámam odporúčame ešte kúpu folklórnych náušníc a dámam, ktoré milujú extravaganciu a výrazné doplnky zase šujtášové náušnice.

Skvelé šperky však nájdete medzi známymi značkami šperkov, medzi ktoré radíme aj vyššie spomínané šperky od Tommy Hilfiger.

angelo

The author angelo