close
Lifestyle

Radíme pri výbere bývania v Bratislave


Zavial vás osobný či pracovný život do Bratislavy a hľadáte tu ubytovanie pre seba a svoju (možno budúcu) rodinu? Asi nič ľahké, však? A boli ste už na Šancovej? Práve tu totiž vyrástol veľmi zaujímavý projekt, ktorý vyrieši bytovú otázku mnohých Bratislavčanov.

Ak kupujete starší byt, je veľmi dôležité skontrolovať jeho technický stav. Problém však môže byť aj na papieri, to ak sa nehnuteľnosti týka nejaké vecné bremeno a pod. Podobné je to aj v prípade celkom nových bytov v Bratislave. Première však takéto problémy nepozná – ide o solídnu novostavbu so všetkým, čo k tomu patrí.

Štúdiá, byty i apartmány

Vždy je lepšie, ak má človek na výber. Première vám tento luxus dopraje – na dvadsiatich troch podlažiach si môžete vyberať z bytov, apartmánov či štúdií v jedno až štvorizbovom prevedení. Každá jednotka navyše disponuje vlastnou terasou, lodžiou a balkónom. Zarezervujte si obhliadku vzorového bytu a presvedčte sa na vlastné oči.

Bývanie na Šancovej

Chceli by ste vidieť komplex Première, no neviete kam ísť? Vydajte sa smerom do Starého Mesta, konkrétne na Šancovu ulicu. Možno ju poznáte, jedná sa o jednu z tepien hlavného mesta. Disponuje výbornou dopravnou infraštruktúrou a občianskou vybavenosťou, akú by ostatné lokality mohli len závidieť. Nezabudnite, že Première je príležitosťou na nový život. Najlepšie byty na predaj v Bratislave treba hľadať na Šancovej.

Riešenia, ktoré spríjemnia život

Dokážete oceniť, ak bývanie ponúkne niečo navyše? V tom prípade by sa vám mohol projekt Première pozdávať. Pri pohľade zvonku vás prekvapí zelená terasa na nadzemnom podlaží, zvnútra zasa veľký priestor trojpodlažnej podzemnej garáže. Ak fandíte hybridným pohonom áut a budete bývať v obytnom komplexe Première, môžete si svoje vozidlo nabíjať počas parkovania – garáž je totiž vybavená nabíjacími stanicami pre elektromobily.


Ako bude reklama vypadať?
-
Zobraziť formulár pre nákup
angelo

The author angelo