close
Lifestyle

Preskúmajte nepoznané a tajné zákutia hlavného mesta


Zachytili ste fenomén escape hier? Cieľom je prelúskať indície a dostať sa do cieľa – či už von z izby, domu, cely, alebo nájsť miesto, ku ktorému vedú všetky nápovedy. Ak máte radi dobrodružstvo, radi sa pohybujete na čerstvom vzduchu a spoznávate nepoznané, potom je hra Divná Bratislava šitá na mieru práve vám.

Divná Bratislava i pre cudzincov

Či v Bratislave žijete, alebo tam len študujete či pracujete, určite ju nepoznáte tak dobre, aby ste si nemohli zahrať mestskú hru Divná Bratislava so zakomponovanou escape room. Je to vynikajúci spôsob, ako zahnať nudu na internáte či si užiť voľné chvíle s priateľmi. Počas troch hodín sa toho dá doma stihnúť veľa, no určite sa pri tom tak nezabavíte. Krôčik po kroku spoznáte všetky tajné zákutia hlavného mesta, no nemusí vás pri tom sprevádzať len smiech. Často je to i príjemný adrenalín, ktorý vás núti uvažovať logicky, aby ste za stanovený časový limit stihli prísť do cieľa. Nech vás nezastaví ani strach pred escape room. Prešli ňou už mnohí, a kde je dobrá nálada a aspoň jedna šikovná hlava, ktorá k tomu všetkému vie pracovať s mapou a orientovať sa v nej, tam sú i nápady.

Prečo si zahrať mestskú escape hru

Hra Divná Bratislava je ako stvorená pre tých, ktorí si trávenie voľného času vedia predstaviť aj inak ako posedávaním v kaviarni či pred televízorom. Scenár hry je zostavený tak, aby ste sa zábavnou formou dozvedeli zaujímavosti o hlavnom meste, jeho histórii a konkrétnych mestských častiach. Hru si môžu zahrať partie priateľov, kolegov, zaľúbenci i rodiny. Je to ideálny spôsob, ako sa zresetovať, spoznať sa navzájom a získať zážitok na celý život. Ak máte strach pred escape room, na chuť jej prídete možno aj vďaka mestskej hre Divná Bratislava, do ktorej sú jej prvky zakomponované.

 

Kto v Bratislave h(rá)ľadá, ten nájde…

Celé dni v škole alebo v zamestnaní, hlava praská od množstva povinností, telefonátov… Vybehnite v rámci voľna na čerstvý vzduch! Osviežite sa, prídete na nové myšlienky, rozhýbete kosti, spoznáte hlavné mesto a ešte sa aj dobre porozprávate s priateľmi. Divná Bratislava s escape room je vhodný darček od kolegov kolegovi, ale aj skvelá alternatíva kina. Veď keď sa partia priateľov na hru zloží, vyjde ich to azda aj menej ako lístok na film a pukance. Otvorte sa novým možnostiam trávenia voľného času.

 


Ako bude reklama vypadať?
-
Zobraziť formulár pre nákup
angelo

The author angelo