close

Akým slovom charakterizovať život v Bratislave? Je rušný, rýchly, moderný alebo uponáhľaný? Popravde, má asi z každého rožku trošku. A z každého rožku trošku by malo mať aj bývanie v Bratislave. Predstavujeme vám komplex Premiére, moderné bývanie 21. storočia.

Premiére je jedným z dvoch rezidenčných projektov, ktoré v Bratislave realizuje česká developerská spoločnosť Finep. Spolu s Jégého alejou, prvým projektom s rukopisom Finep, patrí Premiére k stavbám štýlového strihu, ktoré by mali definovať novostavby Bratislava.

Premiére – stručná charakteristika

Komplex Premiére disponuje 23 podlažiami. Prízemná časť je určená komerčným a kancelárskym priestorom, zvyšné nadzemné časti potom ponúkajú jedno až štvorizbové byty, apartmány alebo štúdiá. Súčasťou komplexu je aj podzemná trojpodlažná garáž, vybavená kamerovým systémom.

Lokalita – Staré Mesto, Šancová ulica

Budovu projektu Premiére nájdete na Šancovej ulici v Starom Meste. Šancová ako jedna z tepien Bratislavy ponúka výborné napojenie na diaľnicu D1 a ťahy smerujúce k letisku či hlavnej železničnej stanici. Predaj bytov Bratislava v takejto vhodnej lokalite len tak neponúka.

Občianska vybavenosť – nadpriemerná

S bývaním v komplexe Premiére získate nie len skvelé podmienky na bývanie v hlavnom meste, ale aj jednoduchý prístup k mnohým lokalitám, ktoré uľahčujú život. Na Šancovej, prípadne v jej tesnej blízkosti, sa nachádzajú oddychové a rekreačné zóny, reštaurácie, obchody, školy či zdravotnícke zariadenia.

Eko riešenia – k dispozícii

Pýchou projektu Premiére sú pokročilé riešenia v podobe extenzívnej zelenej terasy na 6. pochodí a nabíjacích staníc pre elektromobily, ktorými sú vybavené podzemné priestory garáží. Aj ony sú dôkazom toho, že projektanti mysleli nie len na riešenia súčasných problémov, spojených s ubúdajúcou zeleňou v meste, ale aj blízku budúcnosť, ktorá by mala byť symbolizovaná čoraz väčším využívaním elektromobilov ako ekologickejšej formy dopravy.

angelo

The author angelo