close

V súčasnej pandemickej situácii je veľké riziko ísť na miesta s veľkým výskytom osôb. Týmito miestami sú aj nemocnice, resp. ambulancie, ktoré sú preplnené viacerými pacientmi so zdravotnými problémami.

Ak potrebujete ísť k lekárovi, nakoľko zdravotné problémy sa nedajú odložiť na neskôr, objednajte sa cez internet. Práve online objednávanie online má svoje výhody.

Objednávanie online a jeho výhody

Ak potrebujete ísť k lekárovi, využite objednávanie k lekárovi online. Práve pre súčasnú situáciu ohľadom koronavírusu a jeho šírenia je práve takéto objednávanie výhodné. Medzi hlavné výhody online objednávania môžeme zaradiť v tejto dobe aj zníženie rizika nákazy novým koronavírusom, ktorý nám robí problémy už mesiace.

Okrem tejto výhody ponúka jednoduchší prístup k voľným termínom. Nemusíte tak do ambulancie chodiť a nemusíte vyvolávať na telefón, nakoľko väčšina špecialistov je vyťažená a nezdvíhajú telefóny ihneď. Aj pre lekárov je takéto objednávanie omnoho výhodnejšie, nakoľko mu to ušetrí pomerne veľa času v ambulancii a zníži sa percento výpadku termínov.

Môžete sa objednať aj mimo ordinačných hodín

Pri objednávaní online sa nemusíte objednávať len počas ordinačných hodín, ale môžete sa objednávať kedykoľvek budete chcieť. Veľa ľudí je počas dňa pracovne zaneprázdnených, že si nemôžu dovoliť zavolať, alebo ísť do ambulancie a objednať sa. Objednávanie cez internet môžete využívať aj mimo ordinačných hodín. Musíte však počkať, kým vám samotný lekár potvrdí termín. Ak vám príde potvrdzovací email, až vtedy budete vedieť, že ten termín je váš.

Ak sa chcete objednať na endokrinológiu do Bratislavy, pozrite si voľné termíny a využite možnosť objednať sa aj mimo ordinačných hodín a z pohodlia domova.

Zdroj obrázka:

Autor:  Stock-Asso / Shutterstock.com

angelo

The author angelo