close
Komerčné články

Ochrana a bezpečnosť na cestách za tmy


Každoročne sa na nás zo štatistík uškŕňajú hrozivé čísla vyjadrujúce počet úmrtí na cestách. Často jazdíte na bicykli alebo pešo za zhoršených svetelných podmienok? Predchádzajte nešťastiam reflexnými páskami na ruku alebo inými reflexnými predmetmi, vďaka ktorým budete na ulici neprehliadnuteľnými.

Nosiť reflexné pásky na ruke nie je trápne

Zvlášť mladá generácia si potrpí, aby bola za všetkých okolností štýlová. Kým predtým by si nič také ako reflexnú pásku na ruku nedala, dnes je situácia iná. Študenti vracajúci sa z internátov alebo z nočných prechádzok si môžu zachovať svoj štýl, a pritom byť dobre viditeľní pri prechádzaní cez cestu. Stačí sa poobzerať po zaujímavej potlači, ktorá nebude vôbec pôsobiť odpudzujúco, ale naopak upúta pozornosť originálnosťou či dokonca vtipom. A čo všetci ostatní? S príchodom zimy sa stretávame s tmou oveľa viac ako v lete. Kto skoro ráno vstáva do práce, často si vonku slnečné svetlo vôbec neužije.

Reflexné pásky by sa mali stať bežnou súčasťou nášho outfitu a vôbec sa nemusia nosiť iba na ruke. Dámy si ich často omotajú na remienok kabelky, cyklisti si reflexnými páskami vyzdobia bicykel alebo si ich umiestňujú okrem rúk aj na členky. Nemusíte byť však ovešaní ako vianočný stromček, aj jeden reflexný prvok na vás dokáže dobre upriamiť pozornosť, a tak pomôže predchádzať veľkým katastrofám.

Nepáči sa vám klasická reflexná zelená či žltá? Nahraďte ich štýlovou bielou, modrou alebo červenou alebo si rovno zaobstarajte reflexné pásky na ruku ku každému outfitu zvlášť. Zaobstarajte si aj vy tieto pásky a pokojne si dajte na ne potlačiť vaše obľúbené motto, vtipný obrázok alebo dokonca firemné logo. Aj toto môže byť cesta, ako sa spropagovať.

Ochrana a reklama na cestách

Premýšľali ste, ako vašu firmu dostať trochu viac do povedomia? Zabudnite na propagačné kalendáriky a perá, veď čo je viac ako zachrániť druhým život? Napríklad vkusným reflexným reklamným predmetom, ktorý sa môže niesť vo firemných farbách, obsahovať firemné logo alebo slogan. Aj takto si vie vaša firma medzi potenciálnymi zákazníkmi vytvoriť dobré meno. Možností máte naozaj veľa.

Alebo využijete pomoc reflexných nálepiek či odznakov, alebo príveskov na kľúče a mobily. Tí najmenší sa potešia reflexným hračkám. Už spomenuté pásky na ruku môžu dokonca aj blikať, a tak bude chodcov, bežcov a cyklistov vidieť naozaj z veľkej diaľky alebo dokonca za hmly. Vzhľadom na to, ako sa čoraz viac kladie dôraz na ochranu a bezpečnosť na cestách za tmy, budú dané reflexné reklamné predmety zásahom do čierneho.

Aj vaša reklama môže druhým zachrániť život. Čím viac pozornosti jej venujete, tým radšej budú ľudia reflexné prvky nosiť. Cieľom je naučiť všetkých, ktorí sa za tmy zdržujú vonku, využívať tieto reflexné predmety, aby ich pokladali za nevyhnutnosť tak ako mobil alebo kľúče.

 

angelo

The author angelo