close

Klasická francúzska manikúra je biela špička nechtu na ružovom podklade. Nemusíte sa ale držať len tejto kombinácii. Ak Vás čaká oslava, ak chcete zladiť farbu nechtov s oblečením, alebo ak dávate prednosť výraznejším farbám môžete použiť aj ďalšie kombinácie farebných lakov.

Francúzska manikúra(Zdroj: https://pixabay.com/en/nail-gel-manicure-657597/)
Francúzska manikúra(Zdroj: https://pixabay.com/en/nail-gel-manicure-657597/)

V prípade francúzskej manikúry platí jedno nepísané pravidlo. Špička nechtu by mala byť výraznejšia ako podklad.

Postup je rovnaký ako pri klasickej francúzskej manikúre. Upravte si nechty, vyčistite ich, vyleštite a zatlačte nechtovú kožtičku. Natrite si nechty podkladovým výživným lakom a počkajte pár minút kým vyschne.

Ak potrebujete nalepte si šablónu na nechty na francúzsku manikúru (dostanete ich v drogériách). Špičku nechtu natrite farebným lakom. Biely lak je transparentný, ale môžete použiť červený, modrý, alebo čierny. Počkajte kým lak uschne a odstráňte šablónu.

Potom naneste podkladový lak. Môže byť bledší, alebo tmavší než je lak na špičkách nechtov. Dajte ale pozor aby ste si neprekryli lak na špičkách. Je lepšie naniesť podkladový lak tak, aby neprekrýval prvý lak.

Keď lak vyschne naneste na necht priesvitný lak. Vaša manikúra vydrží dlhšie.

Biela špička vynikne pri jasných farbách. Červený, fialový, alebo modrý podkladový lak je v kontraste s bielou špičkou nádherný.

Ak sa chystáte na ples, alebo je pred Vami iná významná oslava môžete siahnuť po lakoch metalických farieb. Zlaté, alebo strieborné špičky vyniknú pri farebných podkladových lakoch.

Dozdobte si nechty

Francúzska manikúra je základná, ak sa Vám zdajú nechty nudné môžete ich dozdobiť nalepovacími pásikmi, nálepkami, alebo kamienkami. Tie odvážnejšie môžu skúsiť nakresliť si na necht kvietok, prípadne ornament.

Nálepky dajte na necht ešte predtým ako nanesiete vrstvu bezfarebného laku.

Kamienky pripevnite na necht keď je lak ešte mokrý – vtlačte ich do laku, budú lepšie držať. A až potom naneste na necht bezfarebný lak.


Ako bude reklama vypadať?
-
Zobraziť formulár pre nákup
Tags : francúzska manikúranechty
Elena

The author Elena

Leave a Response