close

Trendy v spodnej bielizni? Jemnosť, nežnosť, prirodzenosť a zdôraznenie ženskosti. Čo sa týka farebnosti, tak stále vedie klasika v podobe bielej, telovej a čiernej. Veľkým hitom sú nežné tóny ružovej a mentolovej, pre odvážnejšie ženy potom vínová. A všade je čipka.

Základom je pohodlie a kvalita

Na spodnej bielizni by sa nemalo šetriť, mala by byť kvalitná a dobre sedieť. Základnou vlastnosťou spodnej bielizne je správna veľkosť, mala by teda dokonale padnúť, podčiarknuť prednosti a prirodzenú krásu ženy.

Maximum pohodlia vám zaručia kvalitné spracovanie a príjemné materiály. Stavte na prírodné materiály ako sú bavlna, ľan alebo moderný bambus. Bambusová spodná bielizeň je naozaj hit. Medzi jej vlastnosti patrí vysoká pružnosť, antibakteriálnosť, hebkosť a jemnosť. Tiež skvelé termoregulačné schopnosti.

Stavte na jemnosť a nežnosť

Tento rok sú hitom predovšetkým tlmené farby. Z materiálov potom vedie čipka. Či už ste romantická duša a zvolíte čipku jemnú ako pavučina alebo patríte medzi rebelky a rozhodnete sa pre odvážnejšiu čipku, budete rozhodne trendy.

Horúcim trendom je retro čipka. Čo je retro čipka? Čipka je viac plastická, má podobu háčkovania a najčastejšie je v odtieňoch staroružovej, smotanovej alebo petrolejovej.

Jedine brazilky

Tangá hoci sa môžu stále zdať ako veľmi sexi spodná bielizeň, tak ich obľúbenosť už pomaly končí. Oveľa zvodnejšie a rafinovanejšie sú brazilky. A práve brazílske nohavičky by vám v tomto roku nemali chýbať v šatníku.

Výhodou brazílskych nohavičiek sú krásne zaoblené krivky vášho pozadia. Brazílčanky odkrývajú práve toľko, aby pôsobili príťažlivo, ale pri tom si zachovali pohodlie. Sú zvodné a rafinované.

Aj v oblasti nohavičiek sa vracia retro, a to v podobe vysokých pásov. Takáto spodná bielizeň dômyselne skryje a sformuje faldíky a vykúzli vám plochejšie bruško. Budete sa tak cítiť viac žensky a sebavedomo.

Nebojte sa ju ukázať

Rovnako ako minulý rok, aj tento rok je veľkým hitom ukazovanie časti, alebo aj takmer celej spodnej bielizne. Efektné pásky, zdobené ramienka alebo zvodná čipka vykukujúce spod trička. Rovnako tak môžete nechať vykukovať aj tvarovacie alebo čipkované body, za ktoré sa už dávno nemusíte hanbiť.

Voľte pastelové tóny

Celé komplety alebo len jedna časť spodnej bielizne by mala hrať pastelovým odtieňom. A to predovšetkým žltým, oranžovým, ružovým alebo modrým. Pastelové farby skvelo vyzerajú na opálenom tele a sú tak vhodné na leto.

Pastelové farby si veľmi dobre rozumejú s čipkou. Spojte niekoľko trendov dohromady a nechajte čipkovanú bielizeň v pastelových farbách vykukovať spod šiat alebo rafinovane odhaleného chrbta.


Ako bude reklama vypadať?
-
Zobraziť formulár pre nákup
angelo

The author angelo