close
Domácnosť & bývanie

Moderné prvky, ktoré vašej domácnosti dodajú druhý dych

Inšpirácii, ako si zariadiť moderné bývanie, je na internete hneď niekoľko. Ak sa však nechcete zblázniť z množstva zaujímavých príspevkov, ktoré vám radia, ako si zariadiť moderné bývanie, prečítajte si náš krátky, ale zato veľmi inšpiratívny príspevok. Zhrnieme si, čo všetko by malo byť u vás, aby vaše bývanie pôsobilo moderne a štýlovo.

Moderné bývanie
Moderné bývanie

Štýlové kusové dlhovlasé koberce

Skvele sa hodia pod konferenčný stolík v obývačke, ale vynikajúco zapadnú aj do vašej spálne pred posteľ. Štýlové dlhovlasé koberce plnia tepelnoizolačnú funkciu a skrášľujú inak obyčajnú, ale zato veľmi kvalitnú vinylovú podlahu.

S ich množstvom to príliš nepreháňajte. Dlhovlasé koberce odporúčame vyberať skôr v menších veľkostiach. Pozor si dávajte najmä na farebné prevedenie. Koberec nesmie splývať s vinylovou podlahou.

Pekné a moderné obrazy

Fádne prázdne steny nikdy neboli a nikdy nebudú v móde. Ak vám steny zdobia obrazy, ktoré sú však už nemoderné a nehodia sa k doplnkom, vymeňte ich. Kúpte si viac moderných menších obrazov, ktoré vhodne nakombinujte. Poprípade si dajte na plátno vytvoriť spoločnú rodinnú fotku, alebo si kúpte strom pre rodokmeň. Farbu rámov vám odporúčame prispôsobiť farbe drevených parkiet.

Dekoračné vankúše

Dekoračnými vankúšmi zútulnite inak veľmi obyčajnú sedačku. Odporúčame vám vyberať si skôr dekoračné vankúše ako len obliečky na dekoračné vankúše. Práve obliečky na dekoračné vankúše sú drahšie ako samotné vankúše. Pri výbere dekoračných vankúšov si vyberte jednu dominantnú farbu a tej prispôsobte výber. K zelenej odporúčame vyberať žltú. K béžovej zase hnedú. Kombinujte jednotlivé farby, ale pozor, vyhýbajte sa červenej a fialovej. Červená a fialová farba sú agresívne farby a nehodia sa do žiadneho moderne zariadeného priestoru. Dekoračné vankúše zlaďte aj s dekou, ktorú používate na prikrytie, keď vám je zima a s poťahom na sedačke.

Tags : bývanie
Jaroslav

The author Jaroslav

Leave a Response