close
Komerčné články

Kvalitná tieniaca technika, ktorá vám pomôže regulovať slnečné lúče

Klimatické zmeny cítiť nielen všade vo svete, ale aj u nás. Máme možnosť si to všimnúť aj na miernej zime, ktorá je momentálne u nás.

Najväčšie problémy nám ale robia agresívne slnečné lúče, ktoré nám interiér domácnosti dokážu veľmi rýchlo prehriať. Pomôcť nám v tomto prípade dokáže len kvalitná tieniaca technika.

Vertikálne žalúzie

Žalúzie patrí k najznámejšej tieniacej technike vôbec. Spolu s roletami patria ku klasike, ktorá nám poskytne vždy príjemnú klímu, a to aj počas najhorúcejších letných dní.

Novinkou medzi žalúziami je vertikálne žalúzie. V ponuke moderných vertikálnych žalúzií nájdete aj luxusné látkové vertikálne žalúzie ovládané retiazkou a šnúrou, drevené vertikálne žalúzie, ale aj šnúrové vertikálne žalúzie v modernom prevedení.

Výber je luxusný. Kvality vertikálneho žalúzia oceníte už pri prvých teplých letných dňoch.

Čo sa týka farebného prevedenia, odporúčame klasické sivé, čierne a hnedé vertikálne žalúzie. Ak sa rozhodnete pre látkové vertikálne žalúzie, práve v ponuke látkového žalúzia bude mať na výber rôzne farebné prevedenia lamiel.

Plissé rolety

Moderné skladacie žalúzie, čiže plissé rolety, sa využívajú najmä v podkrovných priestoroch, kde je problém vybrať kvalitné tienenie na podkrovné okná.

Práve tento typ roliet je moderný, nadčasový a dokonale sa hodí do minimalistických interiérov. Jednoducho sa montujú, sú šité na mieru vašich okien a patria k elegantným tienidlám.

Vyberte si luxusné plissé rolety na klasické a strešné okná. Túto modernú tieniacu techniku si budete len chváliť.

Odporúčame vám uprednostňovať značkovú tieniacu techniku. Zbytočne tak nezaplatíte za lacné „šmejdy“, ktoré sa vám po prvej letnej sezóne rozpadnú.

Vertikálne žalúzie a plissé rolety sú modernou nadčasovou a ešte k tomu aj kvalitnou tieniacou technikou, ktorá sa teší veľkej popularite.

angelo

The author angelo