close
Komerčné článkyLifestyle

Kto by sa netešil do školy s novou školskou aktovkou?

Škola je každodennou súčasťou života malých aj veľkých študentov. Veľké kopy kníh a učebníc sú záťažou pre všetkých už od malého veku. Uskladniť a prenášať hore dolu z domu do školy a zo školy domov nemusí byť vždy najjednoduchšie, ale so školskými taškami je život študenta o niečo ľahší. Obzvlášť, keď na chrbte nosí nejaký batoh ako štýlový módny doplnok. Učebnice sa v niektorých nosia aj samé.

Školské tašky je potrebné vyberať primerane k veku žiakov a k ich fyzickým predpokladom. Aktovky by pre nich nemali byť záťažou, ale pomôckou pre prenos školských učebníc, a samozrejme, desiaty. Skutočne zaujímavá ponuka rôznych štýlov a motívov vás osloví na prvý pohľad. Vyberte si aj vy nejakú, napríklad z typov pre deti z rôznych ročníkov základných škôl.

Pre najmenších

Pre najmenších prváčikov je výber školskej aktovky asi najviac špecifický. Školské tašky pre prvákov by mali spĺňať isté kritériá, na základe ktorých ich môžu menšie deti nosiť na chrbte. Musia mať nízku hmotnosť a mali by umožniť detskému chrbátiku voľne sa tvarovať a nemali by mu v tom zabraňovať.

Pre väčšie deti

Školské tašky pre tretiakov by mali byť ergonomické a prispôsobujúce sa deťom, ktoré sú práve vo vývine. Nemali by byť ich záťažou a hlavne by mali mať zaujímavý dizajn, ktorý vaše deti poteší a bude pre nich radosťou s ním chodiť do školy.

Pre najväčších

Ak už je vaše dieťa na druhom stupni, odporúčame vám školské tašky pre piatakov, ktoré sú zaujímavé svojim kreatívnym vzhľadom. Už žiadne detské motívy s autíčkami či princeznami, skúsiť môžete niečo neutrálne či vyzdobené rôznymi ornamentmi. Výber je len na vás a hľadať môžete na eshope stil.sk, ktorý ponúka kvalitné a ergonomické školské aktovky za nízku a prijateľnú cenu. Urobte radosť svojim deťom s novým školským batohom.

angelo

The author angelo