close

Keď sa nasťahujeme do novej nehnuteľnosti, v prvom rade chceme všetky potrebné rekonštrukcie zrealizovať v čo najkratšom čase. Následne po tom sa snažíme zariadiť si všetky miestnosti, alebo aspoň tie základné potrebné na bežné fungovanie – kuchyňa, kúpeľňa, spálňa.

Priestorová akustika
Priestorová akustika

Niekedy však nastanú menšie komplikácie, s ktorými by sme bežne nepočítali. Jednou z nich je aj problém s priestorovou akustikou.

Kedy sa zaoberať problémom priestorovej akustiky?

Problémy s priestorovou spoznáte práve po zapnutí televízie alebo hudby. Nespokojnosť so zvukom bude neznesiteľná do takej miery, že budete hľadať riešenie, ako problémy s akustikou čo najskôr odstrániť. Priestorovou akustikou by ste sa mali zaoberať práve v týchto situáciach: nasťahovali ste do novej stavby, nepríjemný pocit vplyvom echa priestoru pri rozhovore, zlá zrozumiteľnosť dialógov pri sledovaní televízie, ale aj agresívny zvuk pri väčších hlasitostiach. Ak ste zaznamenali zmeny a niektoré s týchto situácií vám pripomínajú situáciu vo vašom domove, neváhajte a zavolajte si firmu, ktorá vám pomôže vyriešiť problémy s akustikou.

Akustická pena

Problémy s akustikou vám pomôže vyriešiť kvalitná akustická pena Silent Foam 120. Je vhodná na kombináciu s doskami Wolf, Index a Gecon. Odporúčame vám túto penu kombinovať s iným nepriezvučným materiálom. Účinok bude ešte lepší.

Táto pena je vhodná na zníženie doby dozvuku a problémy so zlou akustikou vám dokáže okamžite odstrániť.

Zavolajte si firmu, ktorá vám tento problém vyrieši okamžite

Zlepšite komfort vášho bývania a problémy so zlou akustikou vyriešte zavolaním firmy, ktorá vám pomocou kvalitných nepriezvučných materiálov odhluční priestor a odstráni problémy s akustikou. Všetky problémy, ktoré signalizovali problémy s akustikou, zmiznú a na problémy s akustikou budete už len spomínať.


Ako bude reklama vypadať?
-
Zobraziť formulár pre nákup
Tags : akustikapriestorová akustika
Jaroslav

The author Jaroslav

Leave a Response