close

Ceny nehnuteľností budú aj nasledujúce mesiace rásť, avšak ani to neodradí viaceré slovenské rodiny od kúpy novej nehnuteľnosti. Kým niekomu vyhovuje nehnuteľnosť v pôvodnom stave, ktorá ponúka možnosť prerobiť si ju podľa seba, iným zase vyhovuje skôr nehnuteľnosť po rekonštrukcii, ktorá ponúka možnosť okamžitého nasťahovania sa a bývania.

Ak vás ale čaká v blízkej dobe zariaďovanie interiéru, resp. jednej konkrétnej miestnosti, zvážte možnosť spolupráce s moderným interiérovým štúdiom.

Grafický návrh interiéru a realizácia interiéru podľa požiadaviek zákazníkov

Moderné interiérové štúdio pod sebou združuje šikovných interiérových dizajnérov, ktorí poznajú čo je momentálne trendy a na základe vašich požiadaviek a snov vám dokážu vytvoriť grafický návrh interiéru konkrétnych izieb, ktoré plánujete nanovo zariaďovať. Vaše požiadavky sú samozrejme aplikované do grafického návrhu interiéru. Dôležité je vytvoriť taký návrh, s ktorým budete vy ako zákazník spokojný.

Ešte pred samotným výberom interiérového štúdia vám odporúčame pozrieť si na internete zverejnené návrhy a vizualizácie jednotlivých miestností, napríklad moderných obývačiek, spální, či kuchýň.

Unikátnosť a exkluzívnosť

Výhodou spolupráce s moderným interiérovým štúdiom je aj unikátnosť a exkluzívnosť daného interiéru. Nikde inde nenájdete rovnako zariadený interiér ako bude ten váš. Nábytok bude vyrobený na mieru, do projektu budú aplikované aj vaše požiadavky a keď k tomu prirátame aj samotné bytové doplnky, projekt sa tak stáva unikátnym a samozrejme aj exkluzívnym. Interiér na mieru je možnosť, ku ktorej sa prikláňa čoraz viac ľudí. Pridáte sa k ním aj vy?

Každý z nás túži po modernom, útulnom a zároveň originálnom interiéri. Nájsť nábytok a zladiť k nemu bytové doplnky a dekorácie nie je také ľahké a práve v tomto vám interiérové štúdio môže pomôcť. Interiérový dizajnér vie, čo s čím kombinovať, čo do daného priestoru umiestniť a ako zakryť prípadné nedostatky v interiéri.

Zdroj obrázka:

Autor: Santiago Cornejo / Shutterstock.com

angelo

The author angelo