close
Domácnosť & bývanieKomerčné článkyLifestyle

Idete zariaďovať interiér? Využite služby moderného interiérového štúdia

Ceny nehnuteľností budú aj nasledujúce mesiace rásť, avšak ani to neodradí viaceré slovenské rodiny od kúpy novej nehnuteľnosti. Kým niekomu vyhovuje nehnuteľnosť v pôvodnom stave, ktorá ponúka možnosť prerobiť si ju podľa seba, iným zase vyhovuje skôr nehnuteľnosť po rekonštrukcii, ktorá ponúka možnosť okamžitého nasťahovania sa a bývania.

Ak vás ale čaká v blízkej dobe zariaďovanie interiéru, resp. jednej konkrétnej miestnosti, zvážte možnosť spolupráce s moderným interiérovým štúdiom.

Grafický návrh interiéru a realizácia interiéru podľa požiadaviek zákazníkov

Moderné interiérové štúdio pod sebou združuje šikovných interiérových dizajnérov, ktorí poznajú čo je momentálne trendy a na základe vašich požiadaviek a snov vám dokážu vytvoriť grafický návrh interiéru konkrétnych izieb, ktoré plánujete nanovo zariaďovať. Vaše požiadavky sú samozrejme aplikované do grafického návrhu interiéru. Dôležité je vytvoriť taký návrh, s ktorým budete vy ako zákazník spokojný.

Ešte pred samotným výberom interiérového štúdia vám odporúčame pozrieť si na internete zverejnené návrhy a vizualizácie jednotlivých miestností, napríklad moderných obývačiek, spální, či kuchýň.

Unikátnosť a exkluzívnosť

Výhodou spolupráce s moderným interiérovým štúdiom je aj unikátnosť a exkluzívnosť daného interiéru. Nikde inde nenájdete rovnako zariadený interiér ako bude ten váš. Nábytok bude vyrobený na mieru, do projektu budú aplikované aj vaše požiadavky a keď k tomu prirátame aj samotné bytové doplnky, projekt sa tak stáva unikátnym a samozrejme aj exkluzívnym. Interiér na mieru je možnosť, ku ktorej sa prikláňa čoraz viac ľudí. Pridáte sa k ním aj vy?

Každý z nás túži po modernom, útulnom a zároveň originálnom interiéri. Nájsť nábytok a zladiť k nemu bytové doplnky a dekorácie nie je také ľahké a práve v tomto vám interiérové štúdio môže pomôcť. Interiérový dizajnér vie, čo s čím kombinovať, čo do daného priestoru umiestniť a ako zakryť prípadné nedostatky v interiéri.

Zdroj obrázka:

Autor: Santiago Cornejo / Shutterstock.com

angelo

The author angelo