close
Komerčné články

Hľadáte kanceláriu v Bratislave? Tieto 3 biznis komplexy ponúkajú to najlepšie


Bratislava sa stáva čoraz vyhľadávanejšou lokalitou pre biznis – nielen pre nadnárodné spoločnosti hľadajúce vhodný priestor pre svoju pobočku v strednej Európe, ale aj pre začínajúcich podnikateľov, expandujúce slovenské firmy či startupy. S presunom do hlavného mesta je spojené aj hľadanie vhodných administratívnych priestorov – takých, ktoré spĺňajú vaše požiadavky – od úžitkovej plochy cez prijateľnú cenu až po výhodnú lokalitu. Kde hľadať? Vybrali sme pre vás tri atraktívne adresy spĺňajúce aj tie najnáročnejšie kritériá.

Pradiareň 1900

V blízkosti autobusovej stanice na Nivách nájdete historickú budovu Pradiarne známejšiu pod označením Cvernovka, ktorá bola postavená v roku 1900 a stala sa priemyselným symbolom tej doby. Nádherná industriálna architektúra bola pretvorená na špičkové biznis centrum s unikátnym genius loci. K dispozícii tu je takmer 12-tisíc metrov štvorcových administratívnych a 3 110 metrov štvorcových obchodných priestorov. Samozrejmosťou je aj bezproblémové parkovanie, o ktoré sa stará 224 miest na státie v podzemnej garáži.

Veľkým plusom sú tiež špeciálne parkovacie miesta pre bicykle a šatne so sprchami pre ich majiteľov. Súčasťou Pradiarne 1900 je vstupná recepcia so strážnou službou, ktorá je k dispozícii non-stop počas celého roka. Nájomníci sa môžu spoľahnúť na výbornú občiansku vybavenosť, za ktorú môže i blízkosť centra Bratislavy. Ak hľadáte kancelárie, ktoré naštartujú kreativitu vášho tímu a ponúknu unikátne architektonické riešenia, Pradiareň 1900 je správnou voľbou.

Tower 5

Súčasťou novovznikajúceho Národného futbalového štadióna je aj biznis komplex Tower 5. Ten záujemcom ponúka 20 poschodí kancelárií so A-čkovým štandardom a prenajímateľnou plochou 19 600 metrov štvorcových. Čo ponúka štandard A? Inovatívne riešenia, do ktorých spadá napríklad minimálna výška kancelárií 3 m, najmodernejší klimatizačný systém, vysokorýchlostný optický internet, možnosť vetrania oknami či vysoká flexibilita rozdelenia poschodí.

Komplex Tower 5 prináša tiež kvalitné architektonické riešenie, ktoré je doplnené úchvatnou panorámou na Bratislavu s výhľadom na hraciu plochu futbalového štadiónu. Lokalita Tehelného poľa ponúka nielen výbornú občiansku vybavenosť, ale aj možnosť športového či kultúrneho vyžitia v blízkom okolí. Ak hľadáte kanceláriu v Bratislave s jedinečným výhľadom a najlepším štandardom, Tower 5 to s prehľadom spĺňa.

Zuckermandel

Bratislavská štvrť Zuckermandel zažila najväčší rozkvet v 18. storočí, vyzerá to však tak, že dnešná premena tejto časti jej prinesie ďalšiu zlatú éru. Lokalita medzi Dunajom a hradným vrchom ponúka z kancelárií nielen úchvatné výhľady, ale aj výbornú občiansku vybavenosť, dostupnosť či možnosti kultúrnych a športových aktivít. V novovznikajúcom biznis komplexe bude k dispozícii 36 000 metrov štvorcových administratívnych a 3 500 metrov štvorcových obchodných priestorov.

 

Zuckermandel zaujme i svojím výborným architektonickým vyhotovením, ktoré prináša nielen estetický zážitok, ale aj výborné funkčné riešenia – od podzemných garáží cez dizajnové kancelárie až po snahu vytvoriť unikátny priestor, ktorý nebude slúžiť iba pracovným účelom. Ak chcete byť pri vzniku novej štvrte v Bratislave, kancelária v Zuckermandel je pre vás atraktívnou adresou.

angelo

The author angelo