close
Lifestyle

Fotokalendár od Happy Foto k Vianociam

Predvianočný zhon narastá a v obchodoch je stále viac a viac ľudí. V tomto čase je určite lepšie zakúpiť si Vianočné darčeky kdesi z tepla domova, online. Na internete je rovnocenne veľká a v zahraničných eshopoch neporovnateľne väčšia ponuka výrobkov, než v kamenných obchodoch. Ale aj keď je ponuka na internete rozsiahla, nájsť originálny darček nemusí byť také ľahké. Navyše, keď sa tento darček musí páčiť obdarovanému, rýchlo narazíme na množstvo pochybností a často kvôli tomu strávime na internete hodiny. Je tu ale jedno riešenie pri ktorom bude darček výnimočný a zároveň sa bude obdarovanému páčiť. Stačí ak budete mať fotografie, ktoré sa mu páčia. A tie využijete pri výrobe nejakého fotodarčeka. Napríklad celoročného nástenného kalendára.

Fotokalendár si môžte vytvoriť na stránke Happy Foto. Rozmer nástenného kalendára bude A3, na šírku alebo na výšku. Fotografie môžu zachytávať rodinné oslavy, podujatia, dovolenky výlety, príjemné chvíle v kruhu najbližších, atď. Pri mesačnom kalendári ich musí byť 12 + jedna fotografia, ktorá bude umiestnená na obale.

White marble table with vintage books, red fruit and supplies. Workspace with copy space for products display montage. mock up concept.

Kalendár si budete môcť vytvoriť tromi spôsobmi – offline prostredníctvom aplikácie Happy Foto, online cez webovú stránku www.happyfoto.sk alebo v mobilnej aplikácii Happy Foto. Pri  výrobe budete mať k dispozícii veľký výber rôznych predlôh, pozadí a zaujímavých efektov.

Výroba prebieha digitálnou tlačou na kvalitný papier alebo vyvolaním na značkový fotopapier Fujicolor Crystal Archive. Tento druh papiera sa používa pri výrobe prémiového fotokalednára deLUXE. Je medzi kalendármi najvyššou  triedou. Fotografie sú vyvolávané fotochemickou cestou, vďaka čomu sú kontrast a jas na každom zábere presne také, ako ste zvyknutí pri klasických fotografiách. Tak isto sa na ich povrchu nezachytávajú odtlačky prstov. Doba spracovania objednávky sú 3 pracovné dni.


Ako bude reklama vypadať?
-
Zobraziť formulár pre nákup
angelo

The author angelo