close

Niet lepšieho ročného obdobia a oddych a relax ako leto. Leto je obdobie letných dovoleniek trávených buď v horách, alebo pri vode. Väčšina z nás uteká k jazerám a k moru, pričom prírodnú liečivú vodu nájdeme aj niekde inde ako na týchto miestach. Nájdeme ju v kúpeľoch.

Kúpele
Kúpele

Doprajte dokonalý relax vášmu unavenému telu a zájdite do kúpeľov.

Vyberajte si tie najbližšie

Nech už pochádzate z ktorejkoľvek časti Slovenska, do kúpeľov to nebudete mať ďaleko. Na Slovensku je kúpeľných miest neúrekom a ak túžite ísť práve do známych luxusných kúpeľov, nebudete to mať ďaleko. Vyberajte si tie najbližšie k vášmu trvalému bydlisku. Nebudete mať problém s dopravou a je väčšia pravdepodobnosť, že tieto kúpele budete poznať detailnejšie – nestratíte sa.

Každé kúpele liečia niečo iné

Ak vás trápi len únava a potrebujete na chvíľu vypnúť, s výberom termálnych kúpeľov nebudete mať problém. Ak vás ale trápia určité zdravotné komplikácie – bolesť chrbtice, ženské záležitosti, alebo ste po úraze, vyberte si kúpele zamerané na konkrétny typ chorôb.

(Nielen) víkendové pobyty

Termálne vody sú zázračné, podobne ako aj morská voda. Ak máte zdravotné komplikácie a zároveň hľadáte miesto, kde by si vaše unavené telo oddýchlo, niet lepšieho miesta ako termálne kúpele na Slovensku. Doprajte si víkendový relaxačný pobyt, poprípade si vybavte dovolenku. Bazény, vírivky, masáže, lekársky dohľad – toto všetko vás čaká v krásnom prostredí každého jedného kúpeľného mesta. Zašportujete si, vychutnáte si prechádzky v priľahlých parkoch a spoznáte zaujímavých ľudí, s ktorými možno zostanete v kontakte aj po návrate domov.

Nič viac váš nenaštartuje ako pár dní mimo realitu. Gastronomický zážitok, parádne procedúry, skvelý lekársky tím – aj toto všetko budete mať v cene. Tak čo, ešte váhate nad pobytom v kúpeľoch?

Tags : kúpelerelax
Jaroslav

The author Jaroslav