close

Keď sa povie dokonalé vlasy, mnohé ženy si predstavia farby, žehličky a návštevy kaderníctiev. Základom dokonalých vlasov je však v prvom rade dobrá výživa. Predovšetkým – keratín!

S vlasmi, ktoré sú lámavé, suché, riedke a bez lesku, veľa vody nenamútite. Takéto vlasy nielenže vyzerajú neatraktívne, naviac sa len veľmi ťažko upravujú do rozličných účesov a nedajú sa dobre farbiť. Mnohé ženy si však túto skutočnosť neuvedomujú. Problémom je to, že sa v živote snažíme vždy hľadať tie najrýchlejšie riešenia. Sú naše vlasy vyblednuté a bez života? Necháme si ich nafarbiť, čím ich pôvodnú vizáž zakryjeme. Takýto prístup síce krátkodobo funguje, no dlhodobo zapríčiní oveľa viac škody ako úžitku.

Začať treba od samotného základu, ktorým je výživa vlasov. Mnohé ženy zabúdajú, že dokonalé vlasy nevyrastú len tak sami od seba, v ich raste a zdravom vývine ich treba podporiť. Jednou zo najdôležitejších látok, ktoré sú potrebné pre správny rast zdravých vlasov, je keratín. Ten je základným stavebným kameňom vlasov. Dodáva im pevnosť, pružnosť, lesk a taktiež podporuje rast nových vlasov.

Špičkový Brazil Keratin

Jednou z najznámejších značiek prémiovej starostlivosti o vlasy je brazílsky keratín Brazil Keratin. Ako už napovedá samotný názov, všetky prípravky tejto značky sú založené na keratíne, konkrétne na špeciálnom brazílskom, ktorý sa vyznačuje mimoriadnym obsahom živín a vitamínov. Účinok jednotlivých prípravkov je širokospektrálny – od výživy suchých vlasov, cez opravu poškodených končekov, až po podporu rastu nových vlasov. Okrem účinného keratínu obsahujú aj ďalšie zložky, napríklad mliečny proteín.

Keratín na vlasy je základom starostlivosti o vlasy a rozhodne by nemal chýbať ani vo vašej výbave. Ak zháňate kvalitné prípravky s obsahom keratínu, odporúčame navštíviť e-shop Notino.sk, kde nájdete keratín na vlasy od rôznych značiek. A cesta k dokonalým vlasom sa môže začať!


Ako bude reklama vypadať?
-
Zobraziť formulár pre nákup
angelo

The author angelo