close

Len čo uzriete produkty dánskej značky Liewood, úsmevu na tvári sa nezbavíte. Bodky, pásiky, jemné pastelové farby a navyše materiály, ktoré zabezpečia dlhú životnosť produktov a ako bonus sú ešte aj priateľské k životnému prostrediu, vás dostanú. Vitajte v nežnom a prepracovanom svete Liewood!

Rozkošní drobci v plavkách Liewood

Keď raz natrafíte na dizajn, ktorý presne vypovedá o vašej osobnosti, nebudete sa ho chcieť vzdať. Zvlášť tí, ktorí majú zmysel pre eleganciu a minimalizmus, sa pri pohľade na produkty značky Liewood zdržia o čosi viac. Budú to jemné farby, jednoduché vzory alebo prepracovanosť strihu či tvaru, čo si ich omotá okolo prsta? Ťažko povedať, keďže mnohým ide oveľa viac ako o dizajn práve o to, aby produkty vydržali v dobrej kvalite celé roky, aby boli schopné dedenia z dieťaťa na dieťa, príp. aby ich raz matky mohli venovať deťom svojich detí ako pamiatku. Dánska značka založená v roku 2015 skúsenou mamou Anne Marie Lie Nielsen si na to trúfa vďaka 15-ročným skúsenostiam v módnom biznise svojej zakladateľky a prináša zákazníkom štýlové plavky, sandálky, čiapky alebo sortiment trvácneho detského riadu a hračiek.

Značka Liewood si potrpí na ekológiu

Tajomstvom úspechu každej značky je staviť na takú filozofiu výroby, ktorá číta myšlienky rodičom súčasnej, ale aj nasledujúcej doby. To znamená, že pri navrhovaní produktov myslí na šetrný prístup k životnému prostrediu (aby sa zachovalo v dobrom stave aj pre nasledujúce generácie) a praktické využitie svojich produktov, prihliadajúc na ich trvácnosť. Na značke Liewood sa vám zapáči jedinečný severský dizajn s pečiatkou detskej nevinnosti, ktorý je príjemnou alternatívou k bežne dostupnému detskému sortimentu. No nielen ekologický, ale aj etický prístup značky vás dostane. Keďže celá výroba prebieha v spravodlivých pracovných podmienkach a s certifikovanými materiálmi, výsledkom nemôže byť nič iné ako produkt vytvorený špeciálne pre vás.

Zábavný svet Liewood

Čo na nás vykukne spoza značky Liewood? Okrem veselého sortimentu na kúpanie, ako sú plavky, plávacie kolesá, detské uteráky, zaujmú aj detské čiapky, čelenky, detský riad, podbradníky a slintáčiky alebo aj detské hračky do piesku. Tkaniny použité na výrobu odevov či osušiek sú príjemné k citlivej detskej pokožke (zvyčajne ide o pleteniny) a sortiment detského riadu a hračiek stavil na trvácny a zdraviu neškodiaci silikón či bambus. Takto sa rodičia už nikdy nemusia strachovať, či ich dieťa vyrastá v bezpečnom prostredí a dali mu to najlepšie. Alebo podarujte produkt značky Liewood svojej priateľke a sledujte, ako sa rozžiari jej tvár. Liewood jednoducho teší deti i dospelých.

 

angelo

The author angelo