close
Domácnosť & bývanieLifestyle

Čo robiť, keď ste si zabuchli dvere od domu?

zámočnícka-pohotovosť-lock.sk

V prvom rade sa upokojte, nie je to bezvýchodisková situácia, všetko sa dá bez problémov a rýchlo riešiť, stačí vedieť, čo robiť.

Bezpečnostné dvere spoľahlivo chránia vašu domácnosť. Čo však robiť, keď sa vám podarí ich zabuchnúť? Zachovajte pokoj a dodržte naše nasledujúce rady.

Nepanikárte, preverte situáciu

Veľa ľudí zažije aspoň raz v živote, aké je to ocitnúť sa pred bezpečnostnými dverami svojho vlastného bytu alebo domu a nevedieť sa dostať dovnútra. Riešenie situácie záleží predovšetkým na tom, či ste si dvere zabuchli, alebo zamkli a stratili kľúč. Nikdy neriešte situáciu svojpomocne, aj keby vás to veľmi lákalo. Myšlienky na otváranie dverí pomocou skrutkovača, rovno vytesnajte z hlavy. V boji s bezpečnostnými dverami rozhodne nevyhráte a nešikovným narábaním s vložkou by ste si mohli zarobiť na ďalšie problémy.

Ak ste sa „len“ zabuchli, máte šťastie

Za zabuchnuté bezpečnostné dvere do domu alebo bytu sa síce sami nedostanete, zaobídete sa však bez poškodenia bezpečnostného kovania. Pomôže vám kľúčová služba. Ako nájsť špecializovanú zámočnícku firmu? Do vyhľadávača zadajte „kľúčová služba Bratislava“ a stavte na Lock Service, ktorý zabezpečuje 24 hodinový servis všetkých typov dverí, trezorov a iných bezpečnostných mechanických zariadení. Jednoducho, nechajte to na profíkov, ktorí majú s otváraním zabuchnutých dverí dlhoročné skúsenosti a vaše dvere otvoria šetrne a bez akýchkoľvek problémov.

Zamknuté dvere nie sú neriešiteľným problémom

Ak sú dvere zamknuté a vy nemáte kľúč, počítajte s čiastočným poškodením dverí. Celá “akcia” potrvá dlhšie a bude aj finančne náročnejšia, určite vás však otvorenie zamknutých dverí finančne nezruinuje. Na zabuchnuté dvere sa vzťahuje aj poistenie domácností. Stačí zavolať asistenčnú službu poisťovne, kde vám poradia ako situáciu riešiť. Zároveň vám pomôžu so správnym postupom pri nahlásení poistnej udalosti.

Niet nad prevenciu, ušetrí vám nervy i peniaze

Zabuchnutiu bezpečnostných dverí sa niekedy jednoducho nevyhnete. Môžete však zabezpečiť, aby bolo ich otvorenie čo najjednoduchšie. Nechajte náhradné kľúče u známych alebo rodiny, ktorá býva v blízkom okolí. Do telefónu si uložte číslo kľúčovej služby Lock Service a máte po probléme. Opatrným zaobchádzaním s dverami si však jednoznačne ušetríte veľa času i starostí.

 

 

 


Ako bude reklama vypadať?
-
Zobraziť formulár pre nákup
angelo

The author angelo