close

Ak vlastníte automobil, určite si veľmi dobre uvedomujete, že raz príde ten čas, kedy bude vaše auto vyžadovať viac a viac opráv, najmä ak si kúpite starší automobil, ktorý má už odjazdené kilometre. Ak vás ale trápia vysoké výdavky za náhradné diely, mali by ste vedieť, že si nemusíte kupovať úplne nový náhradný diel, ale môžete si kúpiť, resp. môžete si dať ten váš repasovať. V čom sú ale repasované súčiastky také výnimočné?

Repasované súčiastky
Repasované súčiastky

Sú výrazne lacnejšie

Ich najväčšou výhodou je práve ich nízka cena. Ak vlastníte starší automobil, je vám prirodzene ľúto vyhadzovať peniaze za novú súčiastku. V konečnom dôsledku ste si aj práve preto kúpili ojazdené auto, lebo ste potrebovali ušetriť. Práve repasované súčiastky vám pomôžu ušetriť. Sú dokonca niekoľkonásobne lacnejšie ako tie nové. Najviac sa predávajú repasované turbodúchadlá, ale nájsť si môžete samozrejme aj inú repasovanú súčiastku.

Sú funkčné ako nové

Zákazníci majú väčšinou obavy, či repasované súčiastky budú plniť funkciu, kvôli ktorej boli aj kúpené. Nemusíte sa báť, sú rovnako dobré ako nové, len jediný rozdiel je práve v cene. Repasovať súčiastku si môžete aj na počkanie. Samozrejme všetko bude závisieť od toho, aký počet zákaziek má firma, ktorá sa zaoberá repasovaním dielov. Môžu vám ale aj poskytnúť repasované súčiastky, ktoré majú na sklade a budú vhodné aj do vášho automobilu.

Ak potrebujete akútne repas brzdových strmeňov, informujte sa, či vám ho spravia a ak nie, či majú na predaj kvalitné repasované brzdové strmene.

Ak chcete ušetriť, odporúčame vám práve repasované súčiastky. Aspoň takýmto spôsobom môžete ušetriť, tak prečo to nevyužiť? Nájdite si web stránku tirshop.sk. Nájdete tak repasované turbá, brzdové strmene, servoriadenia, ale aj kompresory. Vždy si vyberajte firmu podľa skúseností a ak by sme vám mohli odporučiť, vyberte si tirshop.sk.


Ako bude reklama vypadať?
-
Zobraziť formulár pre nákup
Tags : autoautodielyrepasované diely
Jaroslav

The author Jaroslav

Leave a Response